Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

Su blynų diena 4u.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 02 04, 11:49)
SPANGUOLIŲ – VARŠKĖS PYRAGĖLIAI (Cranberry Cheesecake Bars)
Originalus receptas

user posted image

Kepiau šiuos pyragėlius. Naudojau bruknių uogienę, bet kiek saldoką, tai trūko kontrasto saldu-rūgštu. Šiaip skanūs Cheesecake mėgėjams patiko smile.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 02 23, 16:46)
MIELINIAI BLYNELIAI SU OBUOLIŲ ĮDARU (Apple Crepes)
Originalus receptas

user posted image

Ką tik vakarienei šiuos blynelius valgėm, tik su varškės sūrelių įdaru. puiki tekstūra, kepa labai gerai, bet man jautėsi mielės. Bandysiu su dvigubai mažiau mielių.
Atsakyti
Sveikutes na ir as pagaliau ateinu savo kepiniais pasipuikuoti ax.gif
pirmas tai buvo Meducio tortas kuris visiems patiko ir pageidaujamas buvo kas savaite lotuliukas.gif

user posted image

antras TORTAS „DOBOŠ“ na neturejau laiko karameles papuosimams gaminti ax.gif...mano smaliziai si torta ivertino kaip labai saldu ax.gif

user posted image

na o trecias tortukas tai „TRIUFELIS“ na sis tortas nurunge ir Meduti thumbup.gif

user posted image

na dar gaminau sachmatinius sausainukus ju recepto kiek maciau nera isversta bet tikrai verti demesio drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobriukas: 25 vasario 2009 - 19:09
O man visiškas pravalas su Mišelės Napoleonu. angel_sadangel.gif Niekaip neįkertu, kodėl tas tortas tuo vardu pavadintas...blynų tešloj super mažai riebalų, miltų, pieno daug...kočiojau kočiojau tą tešlą...paskui, matau, kad ne mano jėgoms, pasikviečiau vyrą, tas dirbo...iškepiau krūvą prėskučių.... Sutepus jautėsi tik kondensuoto pieno skonis. Pats nesėkmingiausias mano kepinys. Galvojau, supjaustysiu, išalinsiu Užgavėnių vaikams...tėtis sako, žiūrėk, kad tik langų neapmėtytų pomidorai2.gif
P.S. redakcija už autorių nuomonę neatsako ax.gif
Atsakyti
mano napoleonas pagal mišelę:
user posted image

skanuuuu... tik nesu tikra ar tešlą gerai padariau, nes kažkokia kietoka atrodė g.gif
Atsakyti
PATS SKANIAUSIAS TORTAS ....GAL IR NE NAPOLEONU GALIMA VADINTI , BET AŠ JO VISADA NORIU , APSIVALGYMAS essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2009 02 25, 19:49)
O man visiškas pravalas su Mišelės Napoleonu. angel_sadangel.gif Niekaip neįkertu, kodėl tas tortas tuo vardu pavadintas...blynų tešloj super mažai riebalų, miltų, pieno daug...kočiojau kočiojau tą tešlą...paskui, matau, kad ne mano jėgoms, pasikviečiau vyrą, tas dirbo...iškepiau krūvą prėskučių.... Sutepus jautėsi tik kondensuoto pieno skonis. Pats nesėkmingiausias mano kepinys. Galvojau, supjaustysiu, išalinsiu Užgavėnių vaikams...tėtis sako, žiūrėk, kad tik langų neapmėtytų  pomidorai2.gif
P.S. redakcija už autorių nuomonę neatsako  ax.gif

labai grazus tavo tortai,o kuom apipylei meducio virsu g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 02 25, 22:55)
labai grazus tavo tortai,o kuom apipylei meducio virsu g.gif

Manau, kad ten karamele turetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 02 25, 21:55)
labai grazus tavo tortai,o kuom apipylei meducio virsu g.gif

ko gero cia klausymelis man ax.gif kaip Inočka atsake karamele thumbup.gif
na va dabar daugiau laiko turiu tai pakomentuosiu receptukus kuriuos isbandziau drinks_cheers.gif
Meducio tortas is pirmo nepasiseke kremas doh.gif nuo zalatinos grietinele virto vandenetu sviestu lotuliukas.gif na antras kremo bandymas buvo tradicinis be jokios zalatinos thumbup.gif na nezinau del ko taip gavosi gal pas mane grietinele kitokia g.gif ir be to man reikejo daugiau grietineles kremui negu nurodyta receptuose ax.gif na gal as per storai sutepiau g.gif bet svarbiausia kad galutinis rezultatas fantastiskas thumbup.gif
na Dobos torta kita karta tepciau ploniau nes lakstai pradingo kreme lotuliukas.gif
na o Triufeliniui tortui kita karta truputi padauginsiu kremo(kokia 0,5st) mirksiukas.gif
na planuose dar laukia keli receptukai cool.gif
Nuosirdus Aciu uz vertimus notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobriukas: 25 vasario 2009 - 23:36
QUOTE(kobriukas @ 2009 02 25, 19:06)

labai noreciau receptuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 02 25, 22:39)
labai noreciau receptuko smile.gif

cia orginalus receptas tikiuosi merginos ji isvers ir ides i tema thumbup.gif nes is manes prasta verteja ax.gif pati suprantu bet buna kad neviska blush2.gif
Atsakyti
Kobriuk, na tu ir pasidarbavai swoon.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Labai nuostabūs tavo tortai ir sausainiai wub.gif wub.gif wub.gif

Saulėgrąža - taviškis Napoleonas irgi labai skaniai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Receptą šachmatinių sausainių einu pažiūrėt mastau.gif rytoj pasistengsiu patalpint biggrin.gif tik jūs keeeepkiiiiit mirksiukas.gif Jei dar kas domina, o recepto nėra - tai nesikuklinkit duokit žinot lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti smėlinės tešlos kepimo idėja. Būdas, aišku, reikalaujantis darbo, bet užtai šie sausainiai labai efektingai atrodo patiekti ant stalo. Jie priskiriami skyriui "icebox cookies"– tai sausainiai, kuriems po tešlos užmaišymo suteikiama reikiama forma, užšaldomi ir kepami kai prireikia, pjaustant plonomis plokštelėmis.

ŠACHMATINIAI SAUSAINIAI (Checkerboard Cookies)
Originalus receptas

user posted image

225 g sviesto (arba margarino)
1 1/4 st. cukraus pudros
1 a. š. vanilės
1 kiaušinis
3 st. miltų
3 v. š. kakavos miltelių
1 trynys + 1 v. š. pieno.

Tešla.
Išplakti sviestą su cukraus pudra. Sudėti kiaušinį ir vanilę. Įmaišyti 2 st. miltų ir padalinti tešlą į 2 dalis. Į vieną jų įdėti kakavos miltelius. Po to į kiekvieną dalį damaišyti miltų, kol gausis nelimpanti prie rankų tešla. Šiai tešlai nereikalinga nei soda, nei kepimo milteliai, kadangi mūsų užduotis gauti plokščius sausainius su tiksliu piešiniu.
Atšaldyti abi dalis 1 val. šaldytuve, įvyniojus į maistinę plėvelę (kad sviestas truputį sustingtų ir būtų lengviau kočioti).
Prieš kočiojant padalinti dar kartą kiekvieną dalį pusiau. Vieną jų palikti ant stalo, o antrą padėti į šaldytuvą.

Kočiojimas.
Iškočioti baltą tešlą į 1 cm storio stačiakampį ir supjaustyti tokio pat pločio brūseliais – 1 cm. Tą patį padaryti ir su šokoladine tešla. Po to, patepant šonus išplaktu ir sumaišytu su pienu tryniu, sudedame brūselius šachmatine tvarka ( į 3 eiles ir 3 „aukštus“).
Ištraukti iš šaldytuvo atidėtas tešlos dalis ir iškočioti jas į 0,5 cm storio ir 12 cm (3+3+3+3) pločio stačiakampius, kad būtų galima apvynioti mūsų brūselius. Aptepti iškočiotą tešlą tryniu ir „įvynioti“ į ją paruoštus šachmatinius brūselius.
Vėl padėti į pusvalandžiui į šaldytuvą, kad atšaltų.

user posted image

Kepimas.
Įkaitinti orkaitę iki 160° C.
Iškloti pergamentiniu popieriumi skardą, supjaustyti sausainius 7 mm storio plokštelėmis ir kepti 15 min., kol iškeps, bet neleidžiant parusti, nes kitaip pradings šachmatinis efektas.
Aš dažniausiai darau dvigubą porciją tešlos ir užšaldau likusius brūsus.

*Užšaldyti reikia šaldiklyje – jie taps kieti, bet pagulėję 15–20 min. ant stalo, jie gerai ir lygiai pjaustysis aštriu karštu peiliu.

user posted image

Šaltinis: kuking.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 26 vasario 2009 - 11:50