Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Nu ir tempai jog nespeju vytis user posted image
Labai vyniotiniai visu grazus .as tai siandien kol valgem vakariene,iskepiau Daividijos pyraga su pistacijomis .nu aciu z recepta,tikrai labai skanus user posted image
user posted image
Atsakyti
inockos pirmo psl krepselis tikrai nerealus 4u.gif medalis priklauso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 11 12, 21:38)
Nu ir tempai jog nespeju vytis user posted image
Labai vyniotiniai visu grazus .as tai siandien kol valgem vakariene,iskepiau Daividijos pyraga su pistacijomis .nu aciu z recepta,tikrai labai skanus


essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 12 lapkričio 2008 - 21:47
Aguonele,koks grazus tavo pyragas gavosi thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 11 12, 21:38)
Nu ir tempai jog nespeju vytis user posted image


O man labiau aguonele skrendanti ir besivyjanti patiko bigsmile.gif
Atsakyti
oi,iskart nesupratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,pas mane namuos trys vyrai,ir visi smaliziai doh.gif ,tad dazniausiai ir man ne kas telieka lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va,jau ir kepti pabaigiau meducio lakstus.isejo 10. 31 ant 19.ot pavariau,einu 50 gramu paimsiu...juk nusipelniau lotuliukas.gif
Atsakyti
Moliugu vyniotinis

user posted image

Teslai
4 kiausiniai,
2/3 stiklines cukraus (stikline 250 ml.)
1 arb. saukst. vanilinio cukraus
1 stikl. miltu
2 valg. sauks. krakmolo
2 arb. sauksteliai kepimo milteliu
1 stikline moliugu tyres
1/4 stikl. alejaus
Kremui
250 gr. mascarpones
1/2 indelio kondensuoto pieno (dejau virta, reikejo sunaudoti likuti po torto)
70 gr. sviesto
1 stikline moliugu tyres
sauja graikiniu riesutu

Ant vandens voneles suplakti kiausinius, cukru ir vanilina. Plakti apie 10 min. kol mase nepadvigubes. Nuimti nuo voneles, ideti persijuotus miltus, krakmola, kepimo miltelius, atsargiai sumaisyti. Ideti moliugu tyre (moliuga sutarkuoti smulkia tarka, 2 min ikisti i mikrobangine, kad siek tiek suminkstetu, istraukus sutrinti blenderiu, atvesinti) ir aleju. Viska atsargiai sumaisyti iki vientisos mases.
Kepti 180 C 20-25 min. skardoje nuo 60 virykles. Silta biskvita susukti i vyniotini ir palikti, kol atves. Kremui visus produktus suplakti mikseriu iki vientisos mases. Moliugu tyre paruosiama analogiskai. Salta vyniotini sutepti kremu, pabarstyti smulkintais graikiniais riesutais ir susukti.
user posted image

Ka galiu pasakyti apie sita vyniotini g.gif . Tesla tai labai skani, niu labai, labai didis.gif . Kremas man yra per saldus (nors visas saldumas tai tik su to pieno), bet gal del to, kad dar nelabai atsalo, bei paragavau galiuka, kur daugiausiai pritepta kremo buvo. Zodziu kita karta sutirstinto pieno virto nedesiu schmoll.gif , dejau, kad turejau likuti, o del ne virto, tai is viso kalbos negali buti, man jis visiskai neskanus schmoll.gif . Bet cia, aisku skonio reikalas.

Darysiu dar, tik idara reiks kita sugalvot
Jooooooooo blink.gif , su sokoladu pas mane papuosimas ne koks (naturoj kaip ir graziau atrode, nuotraukoj ziuriu marmalyne kazkokia) . Ka gi padarysi per susukta popieriuka, dar neismokau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 12 lapkričio 2008 - 23:12
nu, grazuolis smile.gif labai idomiai su moliugais g.gif . noriu paragauti,labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2008 11 12, 21:30)
blush2.gif as truputi palyginau, galvojau pats pasiskirstys graziai lotuliukas.gif o parasyta tikrai ,kad cukraus pudra.o ar daug barstot? aciu,  kita karta gal bus kas parodyt ax.gif

As tai is vis nieko nebarstau, ir rankslosciu nepurvinu lotuliukas.gif Dedu ant sviestinio popieriaus, ar kaip jis ten vadinasi, tas, kuris skirtas kepimui ir susuku. Prie jo nekimba
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 12, 23:08)
Moliugu vyniotinis


Labai skaniai ir gražiai atrodo vyniotinis thumbup.gif Ale, kas jum čia pasidarė, kaip susitarusios vyniotinius tik raitot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 12, 23:46)
Labai skaniai ir gražiai atrodo vyniotinis thumbup.gif Ale, kas jum čia pasidarė, kaip susitarusios vyniotinius tik raitot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Cia, zinok, kaip liga. Tai viena po kitos tortus kepem, o dabar vyniotinius raitom. Idomu ka toliau konvejeriu darysim hihihi.gif
Atsakyti