Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Gal kuri kepat ir labai norit pasidalinti žiniomis, kaip juos kept? biggrin.gif Kaip tuos tikruosius karaimiškus kibinus daryt rolleyes.gif
Mėgstu kibinus, bet kept nekaip išeina. Nelabai žinau proporcijų ko kiek dėti. Mėsą dedu kapotą avieną arba maišytą su jautiena, tada svogūnų, daug pipirų, druskos. O tešlos net ir nebepamenu, nes pamečiau receptuką, bet gerai žinau, kad ji nelabai kibiniška buvo g.gif Padėėėėėėėėėkit biggrin.gif
Atsakyti
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu rolleyes.gif . Niam kaip skanu
Internete bandziau surast kazkada buvau radusi mielines teslos recepta kibinams, tai zinok geriau nedaryk kur i sudeti neieina sviestas labai neskanus gaunasi, as jau isbandziau.

Bea jeigu zinai parasyk kaip tu darai kibinus tu pas mus gi didzioji kulinare rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 10 kovo 2004 - 10:32
Ačiū, Atize, va tai kepsiu savaitgalį thumbup.gif Va va, pas mane tas tešlos receptas, kurį nuteriojau ir buvo mielinės tešlos, tai ir sakau, kad ji man kažkokia nekibiniška buvo dry.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 09, 07:24)
Ačiū, Atize, va tai kepsiu savaitgalį thumbup.gif Va va, pas mane tas tešlos receptas, kurį nuteriojau ir buvo mielinės tešlos, tai ir sakau, kad ji man kažkokia nekibiniška buvo dry.gif

tik nekepk kibinu kur mieles ieina gryna nesamone ir tik pagadinsi turi but butinas ingridietas arba sviestas arba margarinas smile.gif tiesa dar suformavus kibinus butinai aptepk kiausinio plakiniu tai tada pavirsius buna toks blizgus, nes kitaip berysio atrodys. kai iskepsi pasakyk ar gavos rolleyes.gif
Atsakyti
o skaniausi kibinai yra Trakuose..man kaip bedaryciau tokie neiseina biggrin.gif
taigi abi esat Vilnietes iki Traku netoli galetumet su seimom ir palekti...ir pavalgysit ir papromogausit...o svarbiausia nereiks virtuveje triusti ir indu plauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Gitulka @ 2004 03 10, 15:51)
o skaniausi kibinai yra Trakuose..man kaip bedaryciau tokie neiseina biggrin.gif
taigi abi esat Vilnietes iki Traku netoli galetumet su seimom ir palekti...ir pavalgysit ir papromogausit...o svarbiausia nereiks virtuveje triusti ir indu plauti thumbup.gif

Aha, man irgi skaniausi yra trakuose, sultyngi+ su vistienos sultyniu, tai isvis niam nima.... thumbup.gif
Atsakyti
o kame juos kept g.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 10, 22:44)
o kame juos kept g.gif

Orkaitėj
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 11, 00:02)
Orkaitėj

o kiek laiko g.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif tai kad tiksliai ir nežinau, kai kepsiu tai pažiūrėsiu rolleyes.gif
Kiek pamenu tai aš juos kepiau maždaug 175-200 laispnių orkaitėj, pasireguliuodavau mažiau, kai pradėdavo skrust arba viršus arba apačia. Na ir turbūt kokių 20-30 minučių kepdavau rolleyes.gif
Ir dar kiek pamenu, tai kai ruošdavau mėsą įdarui, tai įpildavau paprasto vandens į ją, kad būtų sultingiau, nes kitaip toks jausmas, kad ta mėsa sausoka ir sprangi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Gitulka @ 2004 03 10, 15:51)
o skaniausi kibinai yra Trakuose..man kaip bedaryciau tokie neiseina biggrin.gif
taigi abi esat Vilnietes iki Traku netoli galetumet su seimom ir palekti...ir pavalgysit ir papromogausit...o svarbiausia nereiks virtuveje triusti ir indu plauti thumbup.gif

Aha, skaniausi Trakuose ir rytoj ten važiuosiu rolleyes.gif Trakų be kibinų visai neįsivaizduoju ir nesvarbu ko aš ten važiuoju, bet į kibininę užeit šventas reikalas biggrin.gif
Tiesa, man dar pakankamai skanius gamina Nemenčinėj, šašlykinėj "Vėtrungė" rolleyes.gif
Atsakyti
Laiva, jau visa savaite laukiu kada tu isbandysi tuos kibinus kepti biggrin.gif sakei savaitgaly... sis toks prailgintas... smile.gif nuo siandien prasideda... smile.gif nu zodziu supranti link ko as suku laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti