Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaudai,kankoriežiai ir kt. Idėjos ir darbai

Kai kurios sakys,kad gal per anksti bet....
Siandien sodyboj ziurejau i pievas ir bandziau prisiminti ka gi as norejau su smilgom daryti praeita ziema doh.gif cry.gif Atsimenu buvau radus ivairiu groziu,bet... nerandu savo ideju lobynuose cry.gif (turbut tai buvo kaledos ir pagalvojus jog be vasaros vistiek negalesiu daugumos ideju igyvendint nesusiprotejau issaugoti blush2.gif )
Idesiu kelias idejas su kankorieziais. Ir labai lauksiu ivairiausiu ideju is jusu wink.gif
Tinka viskas ka galima daryti is sienos,smilgu,siaudu, kankorieziu na ir visa kita is gamtines madziagos drinks_cheers.gif
Paskutinis (varnos) manau padarytos naudojant plastikinius butelius g.gif Bet idedu kaip idomia ideja wink.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Varčiau namie žurnaliukus ir radau Kalėdinių idėjų. O po to pagalvojau, kad gal dar per anksti... O pasirodo ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Dek cia tas kaledines idejas user posted imageuser posted image
Atsakyti
Būtinai. Tik reikia laiko skirt pasikuitimui mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.ivd.ru/do...hid=315&oid=315

Gal jau sakau laikas ruostis smile.gif
Atsakyti
tos varnos thumbup.gif
Atsakyti
vat pasigirsiu tongue.gif kaupiu berzo zieves, idomesnes sakutes,konkoriezius ir visokius kitokius niekucius tongue.gif Sakau gal ziema ka sumastysiu ar kas kokia ideja cia ides biggrin.gif
Atsakyti
Beje,gal kuri matet stiliaus laidoj viena dizainere dare apelsinu zieves rozes. Man jos taip patiko...bet neisidemejau kaip ji ten ta zieve lupo....Iseina ir man tos rozes bet rodos ne balta dalis lieka, kaip ji kad sake, o geltona...palikau ant peciaus prie savaite dziuti sodyboj,siandien paziuresiu ar kas liko smile.gif Seip labai grazei susisuko,jei bus su kuo tai nufotografuosiu ir idesiu i cia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Siemka @ 2005 08 03, 10:00)
tos varnos thumbup.gif

o cia tos varnos medines?
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 08 03, 10:20)
Beje,gal kuri matet stiliaus laidoj viena dizainere dare apelsinu zieves rozes. Man jos taip patiko...bet neisidemejau kaip ji ten ta zieve lupo....Iseina ir man tos rozes bet rodos ne balta dalis lieka, kaip ji kad sake, o geltona...palikau ant peciaus prie savaite dziuti sodyboj,siandien paziuresiu ar kas liko smile.gif Seip labai grazei susisuko,jei bus su kuo tai nufotografuosiu ir idesiu i cia wink.gif

as maciau ta laida smile.gif
dariau irgi,graziai susisuko,bet namie padejau,po keliu dienu toks pelesis uzsidejo cry.gif tai ismeciau...
Atsakyti
JUMI, aš jau dabar įsivaizduoju kaip pas tave namuose gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2005 08 03, 16:06)
JUMI, aš jau dabar įsivaizduoju kaip pas tave namuose gražu wub.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nusiviltum baisiai ..... tongue.gif
Atsakyti