Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

[quote=SVETA K.,2008 12 03, 23:49]
<!--QuoteBegin-rasų lanka+2008 12 03, 23:
[b--><div class='quotetop'>QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 03, 23:
[cool.gif</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->SVETA K.[/b] 4u.gif
Na va, gydymas ir prasidėjo. Kitą kartą bus lengviau. Dabar lieka palinkėti organizmui ir vaistukams susidoroti su nepageidaujamais svečiais. Laikykitės. drinks_cheers.gif
[/quote]
Aciu 4u.gif

Mergaites,gal kas leisdavo Filgrastina sau i pilva,kad leikocitus pakelti? Man gruodzio 8 reikes pradeti,6 vnt.Paskaiciau Kraujas.lt kad buna skausmai labai stiprus nuo jo g.gif Ar buvo kam?
[/quote]

Buna bet nevisiems, ti paskutiniu metu labai jau jautri chebra susirinkus, tad as Jusu vietoje neuzciciklinciau, kad skaudes, galbut visiskai nieko neskaudes 4u.gif

Sekmes besigydant ir daugiau optimizmo, pasikonsultuokit su gydytojais kokius vaistus vartot nuo skausmo jei taip nutiktu, man asmeniskai, kadangi didziausi skausmai buvo pries nustatant liga, nei dienos be ketanovo leidziamo jau neisgyvendavau, tai suleidus pirma chemija kaip ranka nueme, nei vienos tabletkes nuo skausmo nesu daugiau isgerus, siiap labai svarbus nusiteikimas, kad ir daba va gulejau po kojos operacijos nescia, zinau kad reikia ribot doze vaistu ir ka trecion dienon isvis atsisakiau nuskausminamuju, tuo tarpu kaimyne palatoje, patyrusi ir operacija juos vartojo jau dvi savaites, butina dirbt su savimi, va ko mane si liga ismoke bigsmile.gif

Visoms linkejimai, Adis as vis dar du viename, butinai brukstelsiu Jums zinute kai jau pabyresiu, o jus uz mane kumstukus palaikykit, kad viskas lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2008 12 04, 08:11)
Labas rytas  4u.gif

uch kaip pergyvenu  rolleyes.gif vis gi chirurgas pasakė, kad operuos apie pietus, tai manau bus laiko dar į koplytėlę nueiti, tik galvojau kad iškart iš ryto operuos, tai bus viskas labai greitai ir nespėsiu prisigalvoti vėjų  blush2.gif 

Mergytės, palaikau Jus visas, Jūsų šeimas, kurioms tenka išgyventi tokias ligas, tikrai žinau, kad tos ligos duotos ne šiaip sau....tik gaila, kad kartais toks Dievulio planas sunkiai suprantamas.....
aš vakar daug galvojau ir tikrai manau, kad man mano liga duota ne šiaip sau smile.gif


Ačiū už palaikymą. Aš irgi sutinku, kad viskas, kas gyvenime duodama, duodama su kažkokiu tikslu. Bet va kaip pataikyti į tą tikslą? Kaip suprasti kur kreipia liga? Kuriuo keliu sukti? Ir dar esu girdėjusi, kad žmogui duodama tiek, kieks jis pajėgia išgyventi. O ŽMOGUS NEĮTIKĖTINAI STIPRUS.
Laikykis Ugn*Ine. Viena tavo nicas daug ką reiškia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(V.Z. @ 2008 12 03, 20:24)
Mes rytoj su vyru vel i Vilniu vaziuojam. Kalbesim del kaulu ciulpu transplantacijos. Vienintele iseitis vyrui gyventi, bandyti daryti transplantacija su jo paties kaulu ciulpais. Sake, kad jie jau sveiki, todel galima butu pabandyti.
Su gydytoja juokemes, kad vyro liga galima butu pavadinti - krize Lietuvoje, nes tik 3 zmones ja sirge...



Laikykitės, būtinai lauksim gerų žinių. Vyras jaunas ir daktarai darys viską ką gali.

p.s. gal kas žinote kur rasti kraujo sutrumpinimus ir reikšmes. Atsidariau vyro IPK tai trūksta šiek tiek info į ką žiūrėti ir kaip vertinti blush2.gif Išmoksiu dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 04, 09:23)
Ačiū už palaikymą. Aš irgi sutinku, kad viskas, kas gyvenime duodama, duodama su kažkokiu tikslu. Bet va kaip pataikyti į tą tikslą? Kaip suprasti kur kreipia liga? Kuriuo keliu sukti? Ir dar esu girdėjusi, kad žmogui duodama tiek, kieks jis pajėgia išgyventi. O ŽMOGUS NEĮTIKĖTINAI STIPRUS.
Laikykis Ugn*Ine. Viena tavo nicas daug ką reiškia  biggrin.gif


mano nikas tai suptrumpintas dukrytės : ugnė ir mano vardas Inesa, Ugnė ir Inesa wub.gif

aš manau, kad mano liga duota tam, kad mano šeima vėl susirinktų į krūvą, kad taptumėm stipresniais, kad aš labiau mylėčiau save, nes iki šiol laiko sau nerasdavau...... galbūt tam, kad pradėčiau vėl tikėti Dievu, ką ir padariau visai nesenai, netikėjau visai niekuo...o dabar tikiu ir net labai....dar pamačiau kiek aš turiu daug nuostabių draugų, o iki šiol maniau, kad vos esu ne viena šiam pasaulyje......
taip kad liga duota, su dideliu tikslu ....

Sėkmės jums visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 12 04, 01:49)
Mergaites,gal kas leisdavo Filgrastina sau i pilva,kad leikocitus pakelti? Man gruodzio 8 reikes pradeti,6 vnt.Paskaiciau Kraujas.lt kad buna skausmai labai stiprus nuo jo g.gif Ar buvo kam?

Sveikute, SVETA K. 4u.gif ,
Savo mamytei aš leisdavau Grasalvą po kiekvieno chemo seanso po 5 ampules, po to darydavom kraujuko tyrimus, tai kartais dar po dvi papildomai išeidavo. Labai krisdavo leukocitai. Na, ir kiti rodikliai. unsure.gif Tai galėsi padaryti ir pati sau. Skausmo tikrai nereikia bijoti. Mamytė iš pradžių, pirmus kartus sakė, kad skauda - toks lyg laužymas, daugiau per sąnarius, bet kitiems gal kitaip. Bet vėliau priprato, tas skausmas buvo juokingas, palyginus su pocheminiu skausmu, kurią gaudavo vėliau. Jei skauda, geras ženklas - gaminasi leukocitai. Su kiekviena ampule tas skausmas mažesnis. Kaip viena pažįstama medikė man sakė, kai skauda - artimiesiems blogai, o ligoniukui gerai, nes atsistati kraujukas. Sumažėja infekcijų tikimybė. Viskas bus gerai - nesijaudinkite. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Deganti @ 2008 12 04, 10:13)
Visoms linkejimai, Adis as vis dar du viename, butinai brukstelsiu Jums zinute kai jau pabyresiu, o jus uz mane kumstukus palaikykit, kad viskas lengvai ir greitai  4u.gif

Palaikysim palaikysim, Jau dabar kasdien pagalvoju - gal jau 2.gif Viskas bus taip kaip Jūs norit. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 04, 10:23)
p.s. gal kas žinote kur rasti kraujo sutrumpinimus ir reikšmes. Atsidariau vyro IPK tai trūksta šiek tiek info į ką žiūrėti ir kaip vertinti  blush2.gif Išmoksiu dar  doh.gif

Sveika, Saulėlydi, 4u.gif
kraujo tyrimai
Ten eilutėje - "informacija pacientams". Rasit laboratorinius , biocheminius, imunologinius ir kt. tyrimus. O aš kai kartais noriu išsiaiškinti, tai per google užrašau man neaiškų kraujo trumpinį, ir randu atsakymus. rolleyes.gif
Sėkmės. drinks_cheers.gif

Adis, kaip Jūs besilaikote. Matau, kad retkarčiais tyliai užsukate. Kokia Jūsų sveikatėlė, nuotaika? Gal vėl pinate Kalėdinę kelionių pynę, ir vėl mus nustebinsite? Labai užkliuvo kažkada rašyti Jūsų žodžiai, kad mėgstate gryną šokoladą. Na, nusipirkau (bet tik 85%), pabandžiau - skonis nerealus ir...padauginau blush2.gif Puse nakties neužmigau. biggrin.gif Širdelė iš peties padirbėjo. Dabar - tik po gabalėlį. Man taip tinka, nes spaudimas žemas. Na, tikras atradimas. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 gruodžio 2008 - 10:28
QUOTE(Deganti @ 2008 12 03, 10:49)
Sveikos visos,

Saulelydis minejo del info pirmam psl, tai kad nieko neapsunkint kuriant tokia informacija ir nieko nesumaisyt, tiesiog i savo parasa isidekit, kaip kad esu macius vienam forume info apie save.

PVZ mano butu

diagnoze Hodzkino limfoma II A stadija 2002 m.
gydymas 7 chemo BEACOPP 15 svytinimo seansu
vis dar pilna remisija



Gal dar gersnė idėja 4u.gif
Bandau patikrinti kaip veikia blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 04, 11:10)


thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 04 gruodžio 2008 - 10:20
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 04, 10:20)
Gal dar gersnė idėja  4u.gif
Bandau patikrinti kaip veikia  blush2.gif
Papildyta:
thumbup.gif


Liuks veikia, paveizeji i parasa ir aisku viskas, kaip vyrui sekasi?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 04, 12:20)
Gal dar gersnė idėja  4u.gif

Taip, prisijungiu ir aš. Manau daug kam palengvintume paieškas. Tačiau kažkaip pradėjau galvoti, kad gal ne visos nori tai daryti, na, paprasčiausiai skaudu kaskart sau priminti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 04, 12:08)
Taip, prisijungiu ir aš. Manau daug kam palengvintume paieškas. Tačiau kažkaip pradėjau galvoti, kad gal ne visos nori tai daryti, na, paprasčiausiai skaudu kaskart sau priminti. g.gif


Juk jei neijungiate paraso jo nerodo, pvz as sioje temoje nejungiu savo nestukiniu linuociu, tai butu tikrai ne vieta, kaip ir kitur diskutuodama, jas naudoju tik nestukiu pokalbiuose.

As manau, kad per paskutinius metus mes ismokome nebesigedyti diagnozes vezys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 12 04, 14:44)
Juk jei neijungiate paraso jo nerodo, pvz as sioje temoje nejungiu savo nestukiniu linuociu, tai butu tikrai ne vieta, kaip ir kitur diskutuodama, jas naudoju tik nestukiu pokalbiuose.

As manau, kad per paskutinius metus mes ismokome nebesigedyti diagnozes vezys  4u.gif

Aš jokiu būdu ne apie gėdą. Gal greičiau apie nenorą pačiam sau priminti apie ligą, ar tai kaip savotišką burtą..."va, jei visą laiką bus apie tai parašyta, tai nutiks taip ir taip..." Nors antra vertus, juk čia rašo visos stiprios. 4u.gif Nesupykit. Gal aš čia be reikalo ... eilinį kartą... blush2.gif Tikrai ačiū už tokį pasiūlymą, nes pradžioj tiesiog rinkdavausi , skaitydavau dar ir dar kartą ir rašydavausi, kas kuom serga, nes informacijos daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 gruodžio 2008 - 13:08
Laba diena!

Ugne*Ine laikau uz tave kumscius 4u.gif Kad tik viskas praeitu gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Deganti ir rasu lanka ,aciu uz atsakymus! 4u.gif

O man siandien blogai,jau po punkcijos pradejo skaudeti nugara,vakare vakar stipriai,kazkokia man panika unsure.gif Kai guliu - nebeskauda,vaikstau - maudzia,sedziu - taip pat,buna maziau,buna stipriau.Jeigu zinociau kad cia nuo chemijos ar prednizalono-butu ramiau.Ir dar pradejo labai skaudeti gerkle,lezuvis,skalauju daug,sunkiai valgyti.nesitekejau kad taip greit po pirmo karto bus taip negera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 04 gruodžio 2008 - 14:32
QUOTE(SVETA K. @ 2008 12 03, 21:04)
Sekmes jums ko didziausios 4u.gif As kazkaip perdaug dar nesigilinau,bet nejaugi tokia maza tikimibe rasti negimininga donora? g.gif Blogai jeigu taip.Mano liga pasake irgi reta forma,is visu limfomu buna tik apie 2-4%,butent tokia ir tokioj vietoje.

vyrui sunku kadangi pas ji kazkokie genai ypatingi ir siandien grynai pasake, kad rasti donora yra tikimybe lygi nuliui. Taigi bandys kazkaip zaisti su jo paties kaulu ciulpais.

QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 03, 22:15)
V.Z. 4u.gif
Būtinai, būtinai parsivežkite kuo geresnių naujienų.  mirksiukas.gif  wub.gif




naujienos tokios, kad sventes vyras sutiks kartu su mumis thumbup.gif wub.gif o paskui sausio 6 d. ligonine... Kaulu ciulpu transplantacija. kadangi jo kaulu ciulpai pasveiko iki 99,99 proc. tai bandys zaisti su jo paties kaulu ciulpais. Auglys dar yra, tai ji bandys sunaikinti su ta pacia transplantacija. Taigi po nauju metu laukia nauji isbandymai. smile.gif


Atsakyti