Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image



Pasidalinkime žiniomis, patirtimi, nuomone... Taigi kokie plaukučiai bus madingi kitais metais? Ilgi, trumpi, vidutiniai, tiesūs ar garbanoti, suvelti ar tvarkingai sušukuoti....
Gal padėsime apsispręsti norinčioms pasikeisti...

Viena iš jų esu aš ax.gif noriu pasikeisti iš vidutinio ilgumo plaukų į trumpus...Tačiau dar nenusprendžiau kokį kirpimą pasirinkti...

Atsakyti
smile.gif+2008 11 29, 14:28-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 11 29, 14:28)
Pasidalinkime žiniomis, patirtimi, nuomone... Taigi kokie plaukučiai bus madingi kitais metais? Ilgi, trumpi, vidutiniai, tiesūs ar garbanoti, suvelti ar tvarkingai sušukuoti....
Gal padėsime apsispręsti norinčioms pasikeisti...

Viena iš jų esu aš  ax.gif  noriu pasikeisti iš vidutinio ilgumo plaukų į trumpus...Tačiau dar nenusprendžiau kokį kirpimą pasirinkti...

clap.gif clap.gif prabalsavau pirma biggrin.gif
man tai labiausiai prie sirdies ilgi plaukai wub.gif dabar pati bandau atsiaugint kasas is po va tokio kirpimo
user posted image
jis nors gal ir biski atgyvenes jau, bet man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NooR: 29 lapkričio 2008 - 19:58
hm, na man taip pat prie sirdies ilgi plaukai, taciau priklausomai koks tas ilgiumas, nes jei labai ilgi, tai nelabai kaip atrodo... todel geriau tarpinis variantas - vidutinio ilgumo plaukai smile.gif
Atsakyti
Manau, kad geriausia atsižvelgti į tai, kas tikrai tinka pagal veido bruožus, drabužių stilių ir pan. Optimalu - savas, tinkantis stilius + madingi štichai, madingos detalės smile.gif

Ilgą laiką turėjau plaukus žemiau pečių, stipriai iškarpytus, besibanguojančius. Kadangi iškarpymas prideda raitymosi, sugebėdavau tapt garbanė ir man tai tikrai tiko smile.gif Bet... ant galvos nuolatinis bardakas, mano kasos linkę veltis, tai net kaltūnų atsirasdavo. Užkniso, nusikirpau pagal tendenciją a la visos - karė truputį virš pečių biggrin.gif Dabar plaukai lygūs, smilkiniai pasibanguoja, bet viršutinis sluopksnis prispaudžia, tai esu +-lygiaplaukė. Plaukus auginu biggrin.gif Pasiilgau garbanų, aš su jomis daug gražesnė buvau smile.gif Taip kad teks galvoti išeitį, kaip pasigamint tvarkingesnes garbanas. Nenoriu bigudukinių, bet manau, kad ir su jais kaip nors išgausiu bent kiek natūraliai atrodančias garbanėles biggrin.gif

Anądien nete radau vienos merginos foto. Man akivaizdžiai gražiau buvo trumpi plaukai, jai labai tiko. Bet čia dar viena kaip aš - nesąmonių pridarė...
Aš apie juodutę

user posted image
user posted image

O šiaip būtų įdomu pamatyti steinančio sezono tendencijas smile.gif
Atsakyti
mano nuomone - madingas kirpimas gali buti toks, kuris tinka konkreciam zmogui, nes gali but paskutinis mados klyksmas ant galvos, bet zmogui netikti biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai ilgi plaukai laaaaabai yra grazu thumbup.gif
O is mados manau niekada neiseis, svarbiausia sveiki ir priziureti plaukiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurune @ 2008 11 30, 18:16)
Na man tai ilgi plaukai laaaaabai yra grazu  thumbup.gif
O is mados manau niekada neiseis, svarbiausia sveiki ir priziureti plaukiukai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif sutinku visu 100%
Atsakyti
greit uzsimanysiu kitokios sukuosenos biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 11 29, 15:28-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 11 29, 15:28)

gal jau nelabai madingas, bet man sitas kirpimas labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 11 29, 19:54)

grazu, ir net labai, o as dabar svajoju apie va toki kirpima
Šukuosena wub.gif wub.gif wub.gif
penktadieni tikriausiai eisiu kirptis tongue.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 11 29, 16:28-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 11 29, 16:28)


Pas mane dabar labai panašus ax.gif gal kiek plonesni kirpčiai. tik va kasdienai labai nepraktiška: lenda į akis ir visą laiką norisi pasitaisyti. Kai eisiu sekantį kartą kirptis - kiek pastorinsiu kirpčius ir patrumpinsiu juos, kad ties antakiais būtų.
Atsakyti
daugiausiai prabalsuota uz ilgus plaukus, taciau dabar jau idomu pasidare o kuriu daugiau nesioja, man kazkodel atrodo, kad trumpus, nes uz juos maziausiai balsuota lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti