IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

5 Puslapiai: « < 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Pagalba prieš Juodąją magiją

sena pažįstama
post 2008 12 10, 13:36
Paskelbta: #37

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 8279
Prisijungė: 2007 10 02

Pirmas vaikas:daug

Apdovanojimų: 0

QUOTE(zalia_22 @ 2008 12 10, 14:23)
Niekas nesako, kad zvalgosi, tiesiog ji laksto, kad jis ja pamiltu...  tiesiog jis nemato nieko pikto ir blogo joje, dabar ji manes vengia.. ji viska kopina nuo manes, juokinga, bet kai dabar pagalvoju tai trunka jau kokia puse metu.. net stovesena kaip nuotraukoj atrodyt pakeite i "mano", plaukus prisiaugino, kudinas, pradejo pirkti tai ka as perku..  kadangi mano draugas geras, tai ji galvoja sau persivilioti, nes ankciau apie vyrus sakydavo, kam jie reikalingi ir dar visaip negraziai.. as juk matau, kaip ji i ji ziuri..
*

As nesigincyju del to, ka ji jaucia jusu draugui :4u: Tikiu, kad mergele isimylejo, tikiu, kad bando visais budais atkreipti jo demesi, bet...jei jusu draugas i ja neziuri, tai kam cia pergyventi ir nervuotis?
Jus geriau pasidomekit jo "draugem" darbe, nes namuose nuomininke ant akiu, o va ka jusu brangusis daro darbe-niekas nezino.

Siaip jei butas geras-neisvysit nei jus jos, nei ji iseis, kas zino, gal ji ne burtus naudoja( :D ), o tiesiog svelniai stengiasi jus "isesti", daro viska, kad jus pasiutumet, kad draugas jumyse pradetu matyti ne svelnia, issiauklejusia butybe, bet isterike. Va kodel ji pakeite taktika.
Patarimas-pakeiskit taktika ir jus :mirksiukas: Sypsokites, meilinketis draugui virtuvej, glaustykites ir rodykit, kokie tvirti jusu santykiai. Jei susitikot dviese virtuvej-jokiu skandalu, jokiu piktumu, gudrumu veikit, gudrumu :mirksiukas: Ne tiesos ieskokite, ne karmas ten valykit ir nenuodykit to draugo menesiniu krauju-naudokit patvirtintas moteriskas priemones: svelnuma, kukluma, vaidinkit silpna, gali staiga "susirgti", dar geriau, kad 'sunkiai", beveik "mirstamai", tas irgi suveikia-vyrai visada puola ginti ir globoti silpnesniu. :lotuliukas: O kuo labiau jumis rupinsis, tuo santykiai stipres, tuo maziau jiems laiko liks tarpusavy bendrauti, o jus turesit laiko "pries mirti" nuo dusios pakalbeti :4u: Tik viena nuosirdziai patariu-neprisipazinkit draugui, kad ten lankotes ir kad kazka valot-asmeniskai as begciau toliau nuo idioto sutuoktinio, jei prisipazintu, kad neitiko mano virtuves spalva ir druska druskinej itartina atrode. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
p@anterike
post 2008 12 10, 13:48
Paskelbta: #38

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 55
Prisijungė: 2006 09 14

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 10, 12:05)
Man nereikia ir lasinti-antras vyras kaip silkinis :mirksiukas:
O va pirmo, kai isimylejo, niekas negelbejo, nei uzkalbejimai, nei kunigas egzorcistas, nei misios, nei visokie burtai :lotuliukas: Ejo isejo, issiskyrem, issidraskem...
Ir jei tikit tuo paistalu, kaip menesiniu kraujas-taigi sliukstelekit tompona i arbata-draugas is karto silkinis bus :lotuliukas:

Norit, pasakysiu paslapti, kodel jusu draugas zvalgosi i ja? Todel, kad per 8 metus jam nusibodot iki gyvo kaulo. Jis iesko skirtingo zmogaus, visai nepanasios i jus. Kaimietes, kaip isireisket, buna labai paprastos merginos, sakot, stora-vadinasi, ji linksma, ji pastoviai traukia zmones kaip magnetas, maciau viena musu stora bendradarbe(svoris-apie 120), nu tai buvo vakareliu zvaigzde :super Zvilgterekit i MamaRokenrol, jei tokia zinot, ji Lietuvoj ant populiarumo bangos. Ir atkreipkit demesi i graziasis Lietuvos zvaigzdes, kaip manot, kodel vyrai jas palieka del daug prastesniu?

P.s. mano antras vyras nepernese savo zmonos perdeto pedantiskumo, tad musu namuose, svelniai tariant, malonus balaganas-ir jis laimingas :super
*

Vietoj to "sena pazįstama", kad juoktumeisi is kitu nelaimes, geriau nueik, cia nerasinejus nieku ir pasitvarkyk savo balagana, o po to stenkis tvarkyti kitu. Kodel lietuvaites jums taip ir knieti pasijuokti is kitu, pasisaipyti, matyt jus tokiu budu nejauciat savo nepilnavertiskumo :hm Jeigu jus netikite i tai ko nesuvokiate, tai dar nereiskia, kad tie dalykai nevyksta jusu ar kitu gyvenime.
Ir taip suprantu, kad pamirkei "sena pazįstama" antram vyrui tamponeli savo, nes oj silkinis jis pas tave :D o gal jis turi kita miela balagana sone, todel namie labai silkinis? na kaip ten bebutu man visiskai vienodai :D ir nereikia saipytis is kitu, jei pati nesimanai is ko saipaisi. Geros dienos :4u:

Šią žinutę redagavo p@anterike: 2008 12 10, 13:54
+Quote Post
zalia_22
post 2008 12 10, 14:09
Paskelbta: #39

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 241
Prisijungė: 2008 02 28

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 10, 13:36)
As nesigincyju del to, ka ji jaucia jusu draugui :4u: Tikiu, kad mergele isimylejo, tikiu, kad bando visais budais atkreipti jo demesi, bet...jei jusu draugas i ja neziuri, tai kam cia pergyventi ir nervuotis?
Jus geriau pasidomekit jo "draugem" darbe, nes namuose nuomininke ant akiu, o va ka jusu brangusis daro darbe-niekas nezino.

Siaip jei butas geras-neisvysit nei jus jos, nei ji iseis, kas zino, gal ji ne burtus naudoja( :D ), o tiesiog svelniai stengiasi jus "isesti", daro viska, kad jus pasiutumet, kad draugas jumyse pradetu matyti ne svelnia, issiauklejusia butybe, bet isterike. Va kodel ji pakeite taktika.
Patarimas-pakeiskit taktika ir jus :mirksiukas: Sypsokites, meilinketis draugui virtuvej, glaustykites ir rodykit, kokie tvirti jusu santykiai. Jei susitikot dviese virtuvej-jokiu skandalu, jokiu piktumu, gudrumu veikit, gudrumu :mirksiukas: Ne tiesos ieskokite, ne karmas ten valykit ir nenuodykit to draugo menesiniu krauju-naudokit patvirtintas moteriskas priemones: svelnuma, kukluma, vaidinkit silpna, gali staiga "susirgti", dar geriau, kad 'sunkiai", beveik "mirstamai", tas irgi suveikia-vyrai visada puola ginti ir globoti silpnesniu. :lotuliukas: O kuo labiau jumis rupinsis, tuo santykiai stipres, tuo maziau jiems laiko liks tarpusavy bendrauti, o jus turesit laiko "pries mirti" nuo dusios pakalbeti :4u: Tik viena nuosirdziai patariu-neprisipazinkit draugui, kad ten lankotes ir kad kazka valot-asmeniskai as begciau toliau nuo idioto sutuoktinio, jei prisipazintu, kad neitiko mano virtuves spalva ir druska druskinej itartina atrode. :P
*

na tiesiog daug kas pasitvirtino, mes dirbam vienam darbe, tai del darbo nesijaudinu. kad ir dabar, ji buvo virtuvej, o kai jis grizo, tuoj i kambari smukt..
+Quote Post
p@anterike
post 2008 12 10, 14:22
Paskelbta: #40

Atkaklus dalyvis
**

QUOTE(zalia_22 @ 2008 12 10, 13:09)
na tiesiog daug kas pasitvirtino, mes dirbam vienam darbe, tai del darbo nesijaudinu. kad ir dabar, ji buvo virtuvej, o kai jis grizo, tuoj i kambari smukt..
*

Miela "zalia_22" :) nesvaistyk savo laiko ir energijos teisindamasi pries tas, kurios nelabai ikerta, apie ka cia kalbi.
+Quote Post
sena pažįstama
post 2008 12 10, 15:11
Paskelbta: #41

Super senbuvis

QUOTE(p@anterike @ 2008 12 10, 14:48)
Ir taip suprantu, kad pamirkei "sena pazįstama" antram vyrui tamponeli savo, nes oj silkinis jis pas tave  :D o gal jis turi kita miela balagana sone, todel namie labai silkinis? na kaip ten bebutu man visiskai vienodai :D  ir nereikia saipytis is kitu, jei pati nesimanai is ko saipaisi. Geros dienos  :4u:
*

Ot velnias, o as galvoju, kodel mano diedas pavydus toks, kai kur iseinu-tai aciu, zinosiu, kad vis tik menesiniu kraujas kaltas :bigsmile: Ale zaraza, kas jam pyle ji, kai nescia buvau ir po gimdymo? :hm

A jei zmogui patinka balaganas-kam ji tvarkyti? :bigsmile: Taigi bego jau nuo vienos pedantiskos tvarkos :lotuliukas:

Brangioji panterike, nugyvenkit jus amziu toki, kaip mano, pamatykit pradzioj aplink save, pastudijuokit zmoniu psichologija, parapsichologija, susipazinkit artimai su mokslu-va tada padiskutuosim :sutinku

O jei patarti zmogui neturit ka, isskyrus "nerasyk, niekam neidomu"-taip ir sakykit, kad neidomi tema. O jei turit kazkokiu mistiniu galiu ar kokius uzkalbejimus girdejot-pasidalinkit, padekit ir temos dalyvei, kitiems irgi bus idomu ir naudinga suzinoti.
+Quote Post
p@anterike
post 2008 12 10, 15:40
Paskelbta: #42

Atkaklus dalyvis
**

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 10, 14:11)
Ot velnias, o as galvoju, kodel mano diedas pavydus toks, kai kur iseinu-tai aciu, zinosiu, kad vis tik menesiniu kraujas kaltas :bigsmile: Ale zaraza, kas jam pyle ji, kai nescia buvau ir po gimdymo? :hm

A jei zmogui patinka balaganas-kam ji tvarkyti? :bigsmile: Taigi bego jau nuo vienos pedantiskos tvarkos :lotuliukas:

Brangioji panterike, nugyvenkit jus amziu toki, kaip mano, pamatykit pradzioj aplink save, pastudijuokit zmoniu psichologija, parapsichologija, susipazinkit artimai su mokslu-va tada padiskutuosim :sutinku

O jei patarti zmogui neturit ka, isskyrus "nerasyk, niekam neidomu"-taip ir sakykit, kad neidomi tema. O jei turit kazkokiu mistiniu galiu ar kokius uzkalbejimus girdejot-pasidalinkit, padekit ir temos dalyvei, kitiems irgi bus idomu ir naudinga suzinoti.
*

:megalol: ale rimtai , gal cia amzius kaltas??? :D ne ne, as ne apie savo amziu :ax: nereikia man teisintis, kad nesitvarkote, kad buvot nescia ir nebuvo kuom vyra pagirdyti :D o gal jums ipute sventa dvasia nestuma, ir tik tada sutikote savo antraji? ir jus tikrai "puiki" psichologe, nes nusimanote kokius mokslus as baigusi, ka norejau pasakyti tarp eiluciu :lotuliukas: ir kas cia kalba apie parapsichologija??? ar ta pati kuri juokiasi is to?? kazko as cia neikertu, ar jusu AMZIUS ir jusu MOKSLAI leidzia jums saipytis is kitu zmoniu ar kaip? :blink: Jus siulote "pamatyti aplink save" ? O jus pati i pacia save atsisukti nenorite? :angel:
+Quote Post
sena pažįstama
post 2008 12 10, 15:56
Paskelbta: #43

Super senbuvis

Tingiu su jumis gincytis :ax: Sventos dvasios vaisius valgyti praso :P

Drebkit cia savo isminti is juodosios magijos ir skirstomes. Pazadu, susilaikyti nuo komentaru.

Bent jau as, pasisaipiusi is tokiu vaikisku dalyku, patariau is moteriskos puses, ka patarsite jus? Gal svestu vandeneliu pagirdyti? Ai, ne menesiniu tomponelis geresnis vaistas uz visus sventus dalykus :nagai
+Quote Post
p@anterike
post 2008 12 10, 16:11
Paskelbta: #44

Atkaklus dalyvis
**

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 10, 14:56)
Tingiu su jumis gincytis :ax: Sventos dvasios vaisius valgyti praso :P

Drebkit cia savo isminti is juodosios magijos ir skirstomes. Pazadu, susilaikyti nuo komentaru.

Bent jau as, pasisaipiusi is tokiu vaikisku dalyku, patariau is moteriskos puses, ka patarsite jus? Gal svestu vandeneliu pagirdyti? Ai, ne menesiniu tomponelis geresnis vaistas uz visus sventus dalykus :nagai
*

O as su jumis gincytis netingiu, tik nematau prasmes tai daryti su jumis :mirksiukas: Ir as patarsiu jums is moteriskosios puses labiau gerbti kitus :) Is visos dusios linkiu jums visko ko puikiausio :4u:
+Quote Post
sena pažįstama
post 2008 12 11, 08:26
Paskelbta: #45

Super senbuvis

Atejo vakar Panteriuke ir sustate visas i vieta-vienas isvare, kitas uzciaupe, trecias i kampa... :protas O as jau taip nuo dusios buvau pasiruosusi zmogui padeti atsimerkti ir sutaupyti pinigus, isleidziamus sarlatanams :angeldown O gal ir vaikina issaugoti... B)
+Quote Post
zalia_22
post 2008 12 11, 12:29
Paskelbta: #46

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 241
Prisijungė: 2008 02 28

QUOTE(p@anterike @ 2008 12 10, 14:22)
Miela "zalia_22" :) nesvaistyk savo laiko ir energijos teisindamasi pries tas, kurios nelabai ikerta, apie ka cia kalbi.
*

Dekui uz palaikyma ir supratima :sutinku :mirksiukas:
+Quote Post
sena pažįstama
post 2008 12 11, 14:17
Paskelbta: #47

Super senbuvis

QUOTE(zalia_22 @ 2008 12 11, 13:29)
Dekui uz palaikyma ir supratima  :sutinku  :mirksiukas:
*

Nu va kaip smagu, ir issisprende bent viena problema :super

Tavo angeliuk, kaip jus laikotes :4u: Kam kam-va jums tikrai sunku ir tikrai uzjauciu :4u:
+Quote Post
gerberiuke
post 2008 12 11, 14:26
Paskelbta: #48

Senbuvis

Žinutės: 676
Prisijungė: 2008 07 03

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 11, 15:17)
Nu va kaip smagu, ir issisprende bent viena problema :super

Tavo angeliuk, kaip jus laikotes :4u: Kam kam-va jums tikrai sunku ir tikrai uzjauciu :4u:
*

aciu... nes man isties sunku... labai noretusi jusu paprasyti... kad sirdelese labai tiketumete, kad mano situacija susitvarkys ir viskas bus tik labai ir labai gerai...
+Quote Post

5 Puslapiai: « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 11 01, 01:42

Atsakomybės apribojimas