Įkraunama...
Įkraunama...

Makšties uždegimas

Sveikos,

Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo makšties uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją? Gal jums kas nors iš tokių priemonių padėjo? Pasidalinkit, būsiu labai dėkinga smile.gif

Atsakyti
QUOTE(LiLdvl @ 2005 07 14, 10:20)
Sveikos,

Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo makšties uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją? Gal jums kas nors iš tokių priemonių padėjo? Pasidalinkit, būsiu labai dėkinga smile.gif


gali būti, kad vartoti antibiotikai sukėlė pienligę. pasiskaitinėk temą apie pienligę.
Atsakyti
Na ne, pienligės tikrai nėra, esu sirgus ir ja, žinau požymius. Apskritai tie uždegimai kažkokie keisti, išskyros lyg ir normalios, nebent daugiau jų, tiesiog atsiranda perštėjimas. Jau trečias kartas kaip atsinaujino, du kartus buvo skirtas gydymas antibiotikais, bet va vėl viskas iš naujo, jau pavargau sad.gif Skaičiau ir temą "Nesibaigiančios ginekologinės problemos", tai supratau, kad tikrai ne mane vieną šitos bėdos kamuoja. Tik man įdomu, ar yra kokių bent kiek veiksmingų liaudiškų priemonių, bent jau laikinai, kol į gydytoją kreipsiuos.
Atsakyti
o tu įsitikinus, kad peršti makštį? man pvz dažnai įsimesdavo į šlapimo takus infekcija. perštėjimas, siusčiojimas ir pan.

jei visgi makštis, tai antibiotikų ir yra ta bėda, kad jie suardo mikrofloros pusiausvyrą. seka maždaug yra tokia: uždegimas - antibiotikai - grybelis.

bandyk pasiskaitinėt. gali būti, kad tau neišgydė uždegimo ir dar gavai grybukus sad.gif
vat čia radau konkrečiai, o jei reik ten dar pasivartyk.

http://www.sveikas.l...23&id2=&linkID=
arba
http://www.sveikas.lt/ligos.asp?ID=23

medetkų vonelės, ramunėlių... ir nenaudok daug muilų tenai mirksiukas.gif
ten nurodytos macmiror žvakutės - visai neblogos mirksiukas.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 14 liepos 2005 - 12:18
As tai zinau tik tiek, kad pries einant pas gydytoja nerekomenduojama imtis kazkokiu priemoniu, nes jei pradedi gydyti po to tyrimai netikslus buna.
Linkiu kuo greiciau pasveikti! 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už patarimus smile.gif
Pasiskaitinėjau duotą nuorodą, tai tikrai panašu į kolpitą, bet gydytoją man apskritai nebuvo linkus sakyt, kas per uždegimas, "tiesiog uždegimas" ir tiek. Pasistengsiu kuo greičiau nuvažiuoti vėl, tik dabar turiu susirgti artimiausiom dienom, o pas mano gydytoją eilės tokios, kad nueiti galėsiu tik po sirgimo mad.gif Žodžiu, tenka kol kas suktis pačiai.. Prisiskaičiau, kokių tik ligų nebūna, tai dabar baisu, kad už to uždegimo neslypėtų kas nors rimtesnio.. visokios ureoplazės, ar pan. Brrr.. O kažin, gydytoja būtų pati pasiūlius išsitirt nuo ko nors rimtesnio, jei įtartų ką, ar čia reik pačiai spaust prie sienos ją ir sakyt, kad išsitirt noriu? Paskutinius kartus tai ji net tepinėlio neėmė, tik antibiotikų prirašė ir tiek, kas man visai nepatinka :/ Ir jau įtarimas kyla, kad ne nuo to gydo, jeigu nepadeda :/
Atsakyti
jei daro tyrimus, tai turi daryti tepinėlį. g.gif o kaip jinai nustatys tau uždegimą kitaip?? taip ir nugydyti galima. blink.gif
jei tik antibiotikus prirašė ir tiek, siūlau pasiieškot kitos ginekologės. g.gif
taip gydytis iš lempos ir tu pati gali. blink.gif

nestresuok, dėl tų visų parašytų komplikacijų. daugumą moterų kamuoja visokie uždegimai. mirksiukas.gif ir nieko čia baisaus jei pati matydama, kad man pienligė panaudoju jau žinomas žvakutes ar tirpaliukus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 14 liepos 2005 - 12:50
Tai kad čia jau ir taip trečia ginekologė, pas kurią einu, ir berods mūsų poliklinikoj geriausia. Iki šiol bent jau taip atrodė :/ Bet čia kažkokia mada tepinėlių neimt, va, mano draugė ėjo kitur kaip tik, irgi uždegimas, tai ir jai tepinėlio neėmė ir dar tų pačių antibiotikų kaip ir man prirašė, nors simptomai pas mus visai skirtingi ir mums, ne gydytojoms, tas visiškai akivaizdu..
Žodžiu, pamėginsiu aš dar ją pakamantinėt, paspaust dėl tyrimų, bent jau kad tepinėlį imtų, nes čia jau visai.. o jei ir šįkart nieko gero nesulauksiu, tai gal tikrai reikės ieškotis ko nors naujo vėl sad.gif
Dėkui už palaikymą, filifjonka!
Nieko, aš atsigausiu per savaitgalį (baidarių žygis nusimato), o tada naujom jėgom po visų netikusių dienų kibsiu į visų tų bjaurybių naikinimą smile.gif
Atsakyti
siūlau kreiptis privačiai ir pamatysi skirtumą wink.gif
nemanau, kad verta rizikuoti savao sveikata. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 14, 13:24)
siūlau kreiptis privačiai ir pamatysi skirtumą wink.gif
nemanau, kad verta rizikuoti savao sveikata.  4u.gif


O kodėl tu manai, kad privačiai geriau? g.gif manau, akd čia nuo gydytojo priklauso daugiau. Nes tiek valstybinėse, tiek privačiose klinikose visokių gydytojų yra. 4u.gif
Atsakyti
Aš Kaune, šiuo metu lankausi Šilainių poliklinikoj, ten ir priklauso pagal gyvenamą vietą.
Atsakyti
turiu pavyzdžių, todėl ir kalbu.
o šiuo atveju, tai labai gerai matosi. jei 3 gydytojai taip elgiasi, tai galima daryti išvadas.

privačiai gal pinigus ir sumokėsi, bet rezultatas bus. smile.gif
Atsakyti