Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Artėja šventės, tad dalinkimės toliau skanėstų receptais smile.gif

user posted image

1 tema

2 tema


Meduoliukai:
Pagal bea
Pagal Owly
Pagal Askulia
Pagal Cipciuka

Glajai meduoliams

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas

Kalėdinis pyragas

Kalėdinis namukas

Šiltų Jums švenčių! newyear.gif wink_3.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 10 gruodžio 2008 - 15:47
Aciu uz nauja tema 4u.gif

Prisijungiu bekepdama meduoliukus pagal cypciuko recepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emili.. @ 2008 12 10, 15:38)
Aciu uz nauja tema 4u.gif

Prisijungiu bekepdama meduoliukus pagal cypciuko recepta thumbup.gif


O kokius prieskonius dedi? Drauge sake, kad buna pirkti kazkokio jau paruosto prieskoninio misinio, bet as niekad pas mus nemaciau g.gif

Ieskau namuko cia kazkurios, bet nerandu to, kurio noriu. Ten kur buvo su atidarytom durelem 4u.gif noriu ikelt i pradine zinute, bet nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 10 gruodžio 2008 - 15:48
Aš neseniai kepiau meduoliukus, bet dabar galvoju kaip juos reikia laikyti, kad iki Kalėdų nesugestų? Ar reikia sandariai maišelyje? Ar visgi reikia palikti taip kad patektų ir oro?
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 10, 16:44)
O kokius prieskonius dedi? Drauge sake, kad buna pirkti kazkokio jau paruosto prieskoninio misinio, bet as niekad pas mus nemaciau  g.gif

Ieskau namuko cia kazkurios, bet nerandu to, kurio noriu. Ten kur buvo su atidarytom durelem  4u.gif noriu ikelt i pradine zinute, bet nerandu  doh.gif

As dejau kaledinio vyno prieskonius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(holiwuda @ 2008 12 10, 15:49)
Aš neseniai kepiau meduoliukus, bet dabar galvoju kaip juos reikia laikyti, kad iki Kalėdų nesugestų? Ar reikia sandariai maišelyje? Ar visgi reikia palikti taip kad patektų ir oro?


Temoje " Sausainiu namukai " pries paskutinis puslapis mirksiukas.gif

Prieskoniu misinuku dabar pardese su ziburiu nesurasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 10, 16:00)
Temoje " Sausainiu namukai " pries paskutinis puslapis mirksiukas.gif

Prieskoniu misinuku  dabar pardese su ziburiu nesurasi  schmoll.gif



Drauge sake pirko berods kazkokioj prieskoniu parduotuvelej, itariu tai Vilniuje, nes ji is ten.
Atsakyti
cipciuk tavo meduoliai labai grazus 4u.gif wub.gif aciu uz recepta, butinai greitu metu bus isbandytas smile.gif
tik man del cukraus neaisku truputi. reikia visus 150g pakaitinti ar 2saukstus? ir dar kaip ten ji kaitint? g.gif
Atsakyti
As tai desiu visa rudaji cukru, nereiks gruzdint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoole @ 2008 12 10, 16:09)
cipciuk tavo meduoliai labai grazus 4u.gif  wub.gif aciu uz recepta, butinai greitu metu bus isbandytas smile.gif
tik man del cukraus neaisku truputi. reikia visus 150g pakaitinti ar 2saukstus? ir dar kaip ten ji kaitint? g.gif


Padeginti tik 2 saukstus , pili i sausa ( be riebalu )keptuve ir kaitini , kol issilydo ir paruduoja , tik ilgai nedeginkit , nes paskui bus kartu , parudo - ir gana ,o likusi cukru - i tesla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 10, 17:13)
As tai desiu visa rudaji cukru, nereiks gruzdint  biggrin.gif

o tai jei rudaji dedi nereikia kaitint? smile.gif
man regis rudasis netoks saldus kaip baltasis gal tada jo det daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoole @ 2008 12 10, 16:23)
o tai jei rudaji dedi nereikia kaitint?  smile.gif
man regis rudasis netoks saldus kaip baltasis gal tada jo det daugiau? g.gif


Merginossssssssss.....nepradekite eksperimentuoti , bu as uz pasekmes neatsakau schmoll.gif , as tik zinau , kad jis brangesnis , o koks jo saldumas - nezinau schmoll.gif negi sunku padeginti 2 minutes cukru ? rolleyes.gif
Atsakyti