Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

Ankstesnė tema
QUOTE
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=269792

smile.gif
Papildyta:
Sorry, net gržiai temos nemoku atidaryti blush2.gif
Ankstesnė : http://www.supermama...howtopic=269792
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Parekomenduokite kokį gerą makiažo valiklį arba pienelį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 12 14, 11:56)
Parekomenduokite kokį gerą makiažo valiklį arba pienelį blush2.gif


Šitas superinis valiklis ir kainuoja 59,- Lt ne 75 kaip kažkas rašė smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2008 12 14, 11:53)
Šitas superinis valiklis ir kainuoja 59,- Lt ne 75 kaip kažkas rašė smile.gif

supainiojau, matai, aš ten nedirbu mirksiukas.gif nice kad pigiau, gal ir nuolaidu nelauksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2008 12 14, 12:53)
Šitas superinis valiklis ir kainuoja 59,- Lt ne 75 kaip kažkas rašė smile.gif

user posted image

As sita turiu,geras!
Atsakyti
Sveikos,
gal kas naudojate kojų priežiūrai šią kosmetiką?
Parekomenduokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikos,
gal kas naudojate kojų priežiūrai šią kosmetiką?
Parekomenduokite

Na aš naudoju kremą su shea butter, toks skystesnis nei rankų,bet kvapas neįkyrus,man patinka wub.gif
Atsakyti
kada L'occitane nuolaidos būna? unsure.gif
Atsakyti
Ui kiek siandien isbandziau wub.gif lupu balzama roziu, fainas labai.. thumbup.gif alyvuogiu dienini krema veidui! Geras, oda atsigavus tokia atrodo, neblizga kas man labai patinka..ne taip kaip Doliva 4u.gif kvepalus Citrinu ir medaus, nerealus kvapas! Taukmedzio ranku krema thumbup.gif kvepaliukus kur tept ant pulsuojanciu vietu irgi geras dalykas.. is vis, nuostabi produkcija! thumbup.gif wub.gif m..ir smilkalai kaip kvepia.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorettta @ 2008 12 14, 23:16)
Sveikos,
gal kas naudojate kojų priežiūrai šią kosmetiką?
Parekomenduokite 4u.gif

Man nepamainomas daiktas kulnams - taukmedžio sviestas (ne kremas su taukmedžiu, o grynas sviestas). Va toks:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2008 12 16, 16:28)
Man nepamainomas daiktas kulnams - taukmedžio sviestas (ne kremas su taukmedžiu, o grynas sviestas). Va toks:
user posted image



Nerealus dalykas..tinka ne vien kulnam..ir veidui ir lupom, rankom, netgi plaukams! 4u.gif thumbup.gif Siandien isbandziau veido krema su taukmedziu ir medvilne skirta jautriai odai..kol kas patiko smile.gif
Atsakyti
as naudoju si taukmedi net antakiams biggrin.gif toks pats daiktas istikruju yra is Mothers ir Baby linijoje L'occitane tai vat tas nuostabus irgi.
Nusipirkau vakar Myrtle kvepalus tongue.gif jauciu reikia man visu kvepalu is ten... na isskyrus Citrus Verbena gal... biggrin.gif
Atsakyti