Įkraunama...
Įkraunama...

Cotoons - Mažyliai

aciu wub.gif

parsisiuntem visas dalis thumbup.gif

o votoons dabar FR labai ant bangos yra wink.gif ten viska nuo a iki z galima rasti mirksiukas.gif LT nemacius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 02 14, 18:15)
aciu  wub.gif

parsisiuntem visas dalis  thumbup.gif

o votoons dabar FR labai ant bangos yra wink.gif ten viska nuo a iki z galima rasti  mirksiukas.gif LT nemacius  unsure.gif

kas cia per vootons?
Atsakyti
QUOTE(ausryle @ 2009 02 24, 02:17)
kas cia per vootons?

cotoons ir vootons tai tie patys filmukai smile.gif tik cotoons yra angliskas pavadinimas, o vootons prancuziskas ax.gif lietuviskai jie manau turetu buti medvilniukai, bet kazkodel pavadino mazyliais g.gif
Atsakyti
sweika irise 4u.gif aciukas uz teletabius nes mano mazoji del ju tai mirsta biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
nius pamelavau biski blush2.gif
vakar cipoline maciau visa serija cotoons zaisliuku wub.gif ale jie maziems kudikeliams wub.gif mano pupai jau nebeidomu butu...
Atsakyti
Ačiū už gražius filmukus 4u.gif Norėjau paklausti, ar neina tos mirgančios juostos kaip nors nuimti? Ar jinai tik pas mane mirga? blush2.gif
Atsakyti
nu gi mano mergaitei pabai patiko sitie filmukai, aciu labai, mes turejom keleta zaisliuku, tai dabar dziaugiasi, kad ju vardus zino
Atsakyti
QUOTE(Karalaitė @ 2009 03 01, 20:05)
Ačiū už gražius filmukus  4u.gif Norėjau paklausti, ar neina tos mirgančios juostos kaip nors nuimti? Ar jinai tik pas mane mirga?  blush2.gif

kokios juostos g.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Siunciames 2 serijas - jei patiks - parsisiusim visas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2009 03 10, 13:56)
kokios juostos g.gif

Kai ziurim ant kompiuterio, per kairi sona ekrano mirganti juosta tokia atsiranda, ir tik su situo filmuku... bet problema jau issprendziau, dekui uz filmukus dar karta thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi juos labai ziurejom, kol neatsirado per LTV savaitgaliais Paslapciu sodas smile.gif Teko surasti ir parsiusti sita filmuka, tai kai ziuri, neina atplesti nuo kompo ar TV lotuliukas.gif kazkaip tie mazyliai atsibodo po keliu kartu viso perziurejimo, o Paslapciu sodas - niekaip neatsibosta biggrin.gif tik baigiasi ir is karto: mami daaaa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaitė @ 2009 03 14, 17:22)
Kai ziurim ant kompiuterio, per kairi sona ekrano mirganti juosta tokia atsiranda, ir tik su situo filmuku... bet problema jau issprendziau, dekui uz filmukus dar karta  thumbup.gif


Taip, ir mums ta pati problema blush2.gif O kaip išsprendėte? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti