Įkraunama...
Įkraunama...

Cotoons - Mažyliai

Mano mazajai patiko, gal ir Jusu vaikuciai susidomes siuo filmuku, beje filmukas lietuviu kalba... thumbup.gif

Mazyliai 1.2
Mazyliai 1.3
Mazyliai 1.4
Mazyliai 1.5
Mazyliai 1.6
Mazyliai 1.7
Mazyliai 1.8
Mazyliai 1.9
Mazyliai 2.1
Mazyliai 2.2
Mazyliai 2.3
Mazyliai 2.4
Mazyliai 2.5
Mazyliai 2.6
Mazyliai 2.7
Mazyliai 2.8
Mazyliai 2.9
Mazyliai 3.1
Mazyliai 3.2
Mazyliai 3.3
Mazyliai 3.4
Mazyliai 3.5
Mazyliai 3.6
Mazyliai 3.7
Mazyliai 3.8
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif jau siunciames.aciu.labai patiko mano berniukui pirmos serijos.o geras,mes tik per 1 diene jaunesni uz jus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryle: 28 gruodžio 2008 - 17:55
clap_1.gif smagu kad patiko maziukui smile.gif mano mergaiciukei jie niekaip neatsibosta 4u.gif
Atsakyti
Ačiū tau labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai ieškojau jų, įgarsintų lietuviškai 4u.gif ačiū tau dar kartą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o kaŽin- ar čia jau visos Cotoons serijytės, ar dar jų yra? g.gif
Atsakyti
Atsisiuntėm ir mes filmukus thumbup.gif Labai jums ačiū aciuks.gif santa2.gif
Atsakyti
daugiau seriju nera, cia triju DVD ripai ax.gif jei ka nors dar rasiu, butinai idesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2008 12 30, 13:27)
daugiau seriju nera, cia triju DVD ripai  ax.gif  jei ka nors dar rasiu, butinai idesiu  4u.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano zvirbliukui labai sitie patinka. Cia panasiai, kaip ir teletabiai, bet siek tiek tokie gudresni smile.gif Turim jau kelios dienos ir kiekviena diena ziurim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2008 12 30, 13:27)
daugiau seriju nera, cia triju DVD ripai  ax.gif  jei ka nors dar rasiu, butinai idesiu  4u.gif

Šaunuolė, kad nepatingėjai tiek įkelti thumbup.gif
Mes turim visas tris dvd mano sunučio mėgstameusi rolleyes.gif Žiūrim jau nuo pusantrų blush2.gif Dabar, kai šnekėti moka, tai visai super. Man begalo patinka, tie herojai tokie geranoriški, o visi siužetai bigsmile.gif Ir dėkinga tai serijai lotuliukas.gif kur berniukai susitvarko kambary thumbup.gif Mano bernužėlis tiesiog ignoruodavo šitą malonumą tvarkytis savo lego mašinytes ir visa kitą doh.gif bet dabar visada sudeda žaislus į savo vietas rolleyes.gif ir sako mama aš tik žaislus sutvarkysiu, bet ne kambarį biggrin.gif Tipo lova pati paklok lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif ir mes atsisiunteme filmukus, gales pupa ziuret thumbup.gif

o 1.1 serijos nera?
Atsakyti
1.2 ir yra 1.1 cia kazkaip idomiai pavadinta doh.gif
Atsakyti