Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Cipciuk, kepiau aš jūsų obuolių pyragą(ten kur sausas mišinys dedasi) pyragas super, bet su viršum nesklandumu gavos, kadangi gavos traški plutelė ,nors pyliau sviesto ant viršaus ir nemažai, bet tie kepimo milteliai sukepė su ta plutele , na tiesiog jautės jų skonis, kas ne taip ??
Atsakyti
Čia mūsų kepti Kalėdiniai meduoliai, vis dar skanūs:)


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 01 06, 20:48)
Keliu savo vakaryksti nelaimeli, pusiau su velniu gavos, Rimami deka, napoleonu profe bigsmile.gif


Srove nu koks dailutis tortas gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai liuksiška papuošimo idėja wub.gif wub.gif wub.gif Ir žinok, jokia aš neprofė blush2.gif (nuo jūsų visų čia užsikrėčiau Napoleoną kept, viso labo gal kokius 5 iškepus esu, nedaugiau schmoll.gif ) blush2.gif
Atsakyti
O as jum idedu savo keptus vaflius
user posted image
Atsakyti
nerodo foto verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aha, nerodo verysad.gif
Atsakyti
hm... tai kad rodo... bent jau man ax.gif
Atsakyti
Ir man nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Fsio blokuoju sita tema is savo "sekamu temu" saraso doh.gif
Vakar is s dydzio,persikeliau i m verysad.gif
Fsio lotuliukas.gif Gana tu saldumynu smile.gif
Atsakyti
siandien pusryciams sumeistravojau MELYNIU KEKSIUKUS . Isvaizda nelabai kokia, bet man jie patinka, nes labai lengvai ir greitai pasigamina. is sios normos iseis apie 12 keksiuku.

3 st. miltu
2 arb. s. kepimo milteliu
ziupsnelis druskos
0,5 st. cukraus
2 kiausiniai
1,5 st. pieno
0,5 st lydyto sviesto
1 arb. s. vaniles esencijos
1,5 st. melyniu



Miltus, kep. miltelius, cukru ir druska sumaisyt vienam inde. Kiausinius, piena, sviesta,vanile kitame. Tada skyscius atsargiai imaisyt i miltus(nepermaisyt),sudeti melynes, ismaisyti(atsargiai). Keksiuku formeles sutepti sviestu,supilti sviestu(palikti nuo virsaus siek tiek vietos)ir kepti 200 C orkaiteje 20-25 min.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 01 07, 18:35)
siandien pusryciams sumeistravojau MELYNIU KEKSIUKUS .

Ir kodel tu taip toli gyveni g.gif Melynes ziema ir ne ziema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2009 01 07, 08:39)
Cipciuk, kepiau aš jūsų obuolių pyragą(ten kur sausas mišinys dedasi) pyragas super, bet su viršum nesklandumu gavos, kadangi gavos traški plutelė ,nors pyliau sviesto ant viršaus ir nemažai, bet tie kepimo milteliai sukepė su ta plutele , na tiesiog jautės jų skonis, kas ne taip ??


Sviestuko truputi trūko rolleyes.gif , ir man kartais būna , bet iškeptą aš dar silta uždengiu plėvele , nuo jos sudrėgsta tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 07 sausio 2009 - 18:39