Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

sveikos smile.gif
nutariau mamai padovanoti kavos aparata,bet niekaip neissirenku.
gal kas turit?-gal rekomenduotumet koki?.. 4u.gif

2 tema
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 10, 16:59)
sveikos smile.gif
nutariau mamai padovanoti kavos aparata,bet niekaip neissirenku.
gal kas turit?-gal rekomenduotumet koki?.. 4u.gif

Aš turiu clatronik kavos apratą, jau daug metų, bet retai jį naudoju. Man kava skanesnė užplikyta puodelyje ir tiek.
Atsakyti
As irgi pirkau savo mamai kavos aparata. tad del kavos aparato ziurint kiek pinigeliu nori jam skirti. Man teko susidurti su parduotuviniais is prekybos centru tai kelios drauges labai nusivyle - labai greit sugedo. tai as pirkau is vienos imones vilniuje - labai malonus vyrukai smile.gif tai pasisodino, kava pavaisino ir papasakojo apie kiekviena aparaciuka ir pasiule pagal poreikius. Siaip mamai pirkau Saeco Royal toki aparateli, bet labai sudomino dabar kazkoks naujas atsirades Lavazza Blue aparatas kur naudoja kapsules - nu ten tai is vis stebuklas smile.gif
be to dar buvau su kolege is darbo tai pasiule net i biura statytis aparata, is pradziu kai pasake kaina pagalvojau ohoho bet kai paskaiciavo pagal zmoniu skaiciu ir pasake savikaina jau itraukus ir nuoma tai iskart nuotaika pagerejo, o ten tas aparatas ir kapucino ir kava latte daro vieno mygtuko paspaudimu - nu zodziu buvau suzaveta, jei domina galiu duoti kontaktus. As tai buvau biure Vilniuje, bet jie lyg ir daugiau miestu aptarnauja. Na zodziu jei domina - prasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 10, 16:59)
sveikos smile.gif
nutariau mamai padovanoti kavos aparata,bet niekaip neissirenku.
gal kas turit?-gal rekomenduotumet koki?.. 4u.gif


mes patys turim ir labai naudojam ax.gif nes labai kava megstu blush2.gif o turim firmos DeLonghi, labai dziaugiuosi beje jis idomus tuo, kad galima gaminti kava per popierini filtra, arba spaudiminiu budu, na zodziu cia kaip ir du kavos aparatai viename (radau linka,jei idomu)
http://www.neriba.lt...1910c0.83926528
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositina: 18 lapkričio 2007 - 15:31
aciu uz puslapiuka smile.gif
jau buvau nuleidus rankas,nes visi aparatai rodes labai brangus,bet cia radau visai nebrangiu+tenkinanciu musu reikalavimus
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 25, 22:32)
aciu uz puslapiuka smile.gif
jau buvau nuleidus rankas,nes visi aparatai rodes labai brangus,bet cia radau visai nebrangiu+tenkinanciu musu reikalavimus

prasom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tesute @ 2007 11 14, 11:50)
As irgi pirkau savo mamai kavos aparata. tad del kavos aparato ziurint kiek pinigeliu nori jam skirti. Man teko susidurti su parduotuviniais is prekybos centru tai kelios drauges labai nusivyle - labai greit sugedo. tai as pirkau is vienos imones vilniuje - labai malonus vyrukai  smile.gif tai pasisodino, kava pavaisino ir papasakojo apie kiekviena aparaciuka ir pasiule pagal poreikius. Siaip mamai pirkau Saeco Royal toki aparateli, bet labai sudomino dabar kazkoks naujas atsirades Lavazza Blue aparatas kur naudoja kapsules - nu ten tai is vis stebuklas smile.gif
be to dar buvau su kolege is darbo tai pasiule net i biura statytis aparata, is pradziu kai pasake kaina pagalvojau ohoho bet kai paskaiciavo pagal zmoniu skaiciu ir pasake savikaina jau itraukus ir nuoma tai iskart nuotaika pagerejo, o ten tas aparatas ir kapucino ir kava latte daro vieno mygtuko paspaudimu - nu zodziu buvau suzaveta, jei domina galiu duoti kontaktus. As tai buvau biure Vilniuje, bet jie lyg ir daugiau miestu aptarnauja. Na zodziu jei domina - prasom smile.gif


is as ieskau sau dovanos Kaledoms kavos aparato smile.gif tai mane domina sitas lavazza mirksiukas.gif imesk prasau kontaktus kaip juos rasti aciu 4u.gif
Atsakyti
as labai noreciau avos aparato kur kapucino kava gamina, ja tiesiog dievinu, idomu kokie geresni ir kad nebutu nezmoniska kaina g.gif
Atsakyti
mes turim elekrtolux, pirkom už 500lt smile.gif lux dalykelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nesigailim tikrai
Atsakyti
labas 4u.gif isigijome toki kavos aparata,kur dedasi kapsule panasi i grietineles kavai indeli,gal kas zinote,kur yra tokiu kapsulyciu pirkti? blush2.gif nejau reikes prasyti,kad veztu is Vokietijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(liubaske @ 2007 12 16, 20:18)
labas 4u.gif isigijome toki kavos aparata,kur dedasi kapsule panasi i grietineles kavai indeli,gal kas zinote,kur yra tokiu kapsulyciu pirkti? blush2.gif nejau reikes prasyti,kad veztu is Vokietijos g.gif


o nebandei pasidometi ten, kur pirkot aparata? g.gif as tai net nelabai isivaizduoju kaip atrodo ta kapsule blink.gif
Atsakyti
padovanojo zmones,kurie veza prekes is Vokietijos,tai negaliu labai ir pasidometi lotuliukas.gif o ta kapsule irgi is ten atsiveze,tai ji taip ir atrodo,kaip rasiau,kaip grietineles pakelis kavai mazas apvalus,bet storesnis negu tabletes kavai ax.gif
Atsakyti