Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

na ka tęsiam toliau 4u.gif
sena tema http://www.supermama...howtopic=377947
Atsakyti
Dauguma virtuvių vienoje vietoje
Alno programa
Atsakyti
labukas,

pradejau dometis virtuvemis, nes jau ne uz kalnu tas momentas, kai reikes apsisprest, ko noriu. Si tema tikrai labai super ir smagu, kad dalinates patarimais is patirties, vaizdine medziaga, aciu 4u.gif

Norejau pasisakyti del kriaukles kampe. Pati taip galvojau daryti, todel dabar kiek paskaiciau, yra nuomoniu, kad lieka neisnaudota vieta uz kriaukles, t.y. pats kampas. Mazyte replika: o ar isnaudotume pati pati kampa, jei butu kampe darbastalis?? Manau nelabai wink.gif Nors velgi, kaip kam patogu smile.gif

O gal kam nesunku butu paaiskinti, kam tos 3-7 dali7 kriaukles skirtos pvz? Na kazkaip gyvai nesusiduriau, tai klausimas iskilo, ar as jas visas isnaudociau blush2.gif Nesijuokit, tik pradedu tuom dometis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 01 13, 17:27)

Norejau pasisakyti del kriaukles kampe. Pati taip galvojau daryti, todel dabar kiek paskaiciau, yra nuomoniu, kad lieka neisnaudota vieta uz kriaukles, t.y. pats kampas. Mazyte replika: o ar isnaudotume pati pati kampa, jei butu kampe darbastalis?? Manau nelabai wink.gif Nors velgi, kaip kam patogu smile.gif


Na matai, kai yra darbastalis, po stavirsiu kampe gali itaisyti vadinama "karusele", tada visa kampa isnaudoji, va jau kai kriaukle isideda - mano bendru supratimu tos karuseles nelabai idesi, o kampo pacio realiai nelabai pasieksi, nebent i spinta iki puses sulysi mirksiukas.gif

Tiesa, man geda blush2.gif nes prisizadejau, jog ikelsiu savo virtuvyte, galu gale ja isbaige jau iki galo, taciau pradzioj buvo nusimetes per kraustynes fotikas, dabar kai atradau biski pafotkinau ir velniukstis nusedo - su pakroveju ta pati istorija kazkur pradinges ax.gif na jei siandien nerasiu bandysiu kitais budais is atminties korteles iskrapstyt, tai ka dar pavyko iamzint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2009 01 13, 20:20)
Na matai, kai yra darbastalis, po stavirsiu kampe gali itaisyti vadinama "karusele", tada visa kampa isnaudoji, va jau kai kriaukle isideda - mano bendru supratimu tos karuseles nelabai idesi, o kampo pacio realiai nelabai pasieksi, nebent i spinta iki puses sulysi  mirksiukas.gif

o ta karusele naudinga? Niekad nesupratau iki galo kaip ji ten isitalpina ir kaip naudoja.. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 01 13, 20:45)
o ta karusele naudinga? Niekad nesupratau iki galo kaip ji ten isitalpina ir kaip naudoja..  blush2.gif  wub.gif


As irgi noreciau zinoti, man kazkaip atrodo, kad ant jos labai mazai telpa daiktu, o jei padarius lentyna, ten galima sukisti daug retai naudojamu rakandu, kaip pvz. termosas ir pan. Ir dar girdejau, kad jei kampe yra dureles, tai ju lankstai greitai "pareina" (na karta per metus reikia keisti), nes nuo dvigubo lankstymo greitai susidevi.
Na kazka panasaus turiu omeny
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2009 01 13, 20:05)
As irgi noreciau zinoti, man kazkaip atrodo, kad ant jos labai mazai telpa daiktu, o jei padarius lentyna, ten galima sukisti daug retai naudojamu rakandu, kaip pvz. termosas ir pan. Ir dar girdejau, kad jei kampe yra dureles, tai ju lankstai greitai "pareina" (na karta per metus reikia keisti), nes nuo dvigubo lankstymo greitai susidevi.
Na kazka panasaus turiu omeny
user posted image


čia vėl labai individualus dalykas - pvz man karusele nepatogi - tabalaika kazkokia. Ir tikrai po stalviršiu toje spintelėje lentynose galima sudėti retai naudojamus daiktus ir apie juos pamiršti iki kito karto, kol prireiks. O karuselėje tai yra gi tik apvalios lentynėlės, kuriose mano nuomone, tikrai būtų sutalpinama mažiau.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 01 13, 21:13)
čia vėl labai individualus dalykas - pvz man karusele nepatogi - tabalaika kazkokia. Ir tikrai po stalviršiu toje spintelėje lentynose galima sudėti retai naudojamus daiktus ir apie juos pamiršti iki kito karto, kol prireiks. O karuselėje tai yra gi tik apvalios lentynėlės, kuriose mano nuomone, tikrai būtų sutalpinama mažiau.

tik patvirtinai mano mintis mirksiukas.gif
ir dar idomu: o kur jus siuksliadeze dedat? Ne po kriaukle? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 01 13, 18:45)
o ta karusele naudinga? Niekad nesupratau iki galo kaip ji ten isitalpina ir kaip naudoja..  blush2.gif  wub.gif

as ja isemiau velniop blush2.gif ,nepatiko ji man.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 01 13, 22:35)
tik patvirtinai mano mintis  mirksiukas.gif
ir dar idomu: o kur jus siuksliadeze dedat? Ne po kriaukle?  blush2.gif

Siuksliadeze kabinama ant dureliu po kriaukle lb ciki dalykas mirksiukas.gif tik kiek zinau neispigiuju ax.gif
Atsakyti
jei jau apie siuksliadezes ar kas turit stalcius siuklsliadezem po kriaukle, ar patogu,
nes girt tai pardavejai jas giria,bet juk ne pigu ar apsimoka?
Atsakyti
QUOTE(freewind @ 2009 01 13, 21:28)
jei jau apie siuksliadezes ar kas turit stalcius siuklsliadezem po kriaukle, ar patogu,
nes girt tai pardavejai jas giria,bet juk ne pigu ar apsimoka?


turiu siuksliadeze stalciu spinteleje po kriaukle, ir visiems rekomenduociau, jei tik yra vietos virtuveje (nes toji spintele negali buti mazesne nei 900 mm), patogu, nes - nereikia atidaryti dureliu ir listi i spintele, bei atidarineti siuksliadeze, dureles netrukdo, nes i stalciuje esancia siuksliadeze galima vos ne atsistojus ismesti siuksles. specialios tam skirtos siuksliadezes tikrai kainuoja nemazai, bet jos nera dideles talpos, daugiau pritaikytos siuksliu rusiavimui (o, beje, kas nors tuo uzsiimate??) as sau dariausi paprasciau - tiesiog nusipirkau plastikine deze senukuose pagal stalciaus matmenis (svarbiausia, kad tilptu is aukscio) ir puikiai naudojuosi jau 4 metai smile.gif

del karuseliu - is tiesu, jei kliba ar girgzda ar nesilaiko - jums idejo nekokybiska (greiciausiai lenkiska arba turkiska gamini), geros kokybiskos vokiskos, austriskos ar italiskos tikrai neluzta ir neissiklibina, bet gamintojai tokiu beveik nesiulo, nes jos ganetinai brangios, normalios kokybes 3/4 karusele kainuoja nuo 500 lt.. mano manymu, vis delto karusele yra patogiau, nors ir lieka spinteles kampukai neisnaudoti, nes nereikia i ta spintele (kuri dazniausiai buna 900x900 mm) listi giliai per 400 mm dureliu anga (labai nepatogu), tiesiog issisuki lentyna ir pasiemi ko reikia. jei deti lentynas, tai labai sunku pasiekti tai, kas padeta paciame tolimiausiame kampe (nebent deti didelius daiktus, pvz. puodus).
Atsakyti