Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių apranga

QUOTE(agnulia @ 2009 02 05, 00:19)
Ka as galiu pasakyti del trumpu koks ju diiiiiiiidelis minusas - tai kad matosi pamergiu batai,o dazniausiai kiekviena ateina su savais doh.gif  Nu patikekit manim kai as maciau nuotrauka kur viena su auksinemis basutemis,kita su sidabrinem,dar kita su baltais bateliais,tai vaizdas tikrai negrazus. Lyg kai jos atskirai kiekviena stovi kiekvienai tinka ir grazu,bet kai visos vienoj nuotraukoj tragedija,o kai issinuomoja zmones suknele uz 350lt,tai nuotakai nera net kaip prasiziuoti kad nusipirktu visos vienodas batelius,taip kad reikia pasvarstyti is estetines,ir finansines puses mirksiukas.gif  Kai issinuomoja ilgas,tai nesimato koju,nors ir skirtingos visos sukneles,bet kad spalva vienoda tai vistiek graziau man atrode nuotraukuose,nei vienodos trumpos sukneles ir kiekviena su skirtingos spalvos bateliais biggrin.gif



drinks_cheers.gif man irgi labai negrazu kai bateliai skirtingi... vienose tokiose vestuvese buvau, tai pamerges vaizdo nepagerino schmoll.gif viena atejo aukstais margais bateliais, kita auksinem basutem, trecia zemom pakulnem kazkokiais batukais... zodziu, as uz ilgas sukneles 4u.gif
Atsakyti
o varge, gerai kad pasaket. reikes su pamergemis apie tai pasneketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 02 06, 14:51)
Jei neklystu apie 150-170lt ,jau pamirsau, nes daugelio sukniu klausinejau kainu. Bet mazdaug visu pamergiu tokios kainos.

Nesuprantu kam už tokią kainą numotis, jei pasisiūti kainuotų gal panašiai, gal pigiau, bet jos nėra per daug puošnios ir gal pamergytės dar apsimautų jas kur nors
Atsakyti
kaip kas nori tas taip daro... wink.gif
Atsakyti
o man grazu, kai sukneles ne ilgos, medziagyte ta pati, o modeliukas pagal mergaites figura
gal jartais susidurete kiek reikia m medziagos vienai suknelei koktelinio tipo
planuojam siutis
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2009 02 04, 16:18)
zeigoje jos bus 6 bigsmile.gif turi viena daba pavyzdini ir va vasari jau visas pasius  smile.gif deja trumpu buvo tik sitas modeliukas tokios spalvos, bet kai pamergyte uzsidejo patikek nereliai wub.gif na modelis ledinis wub.gif laisvai krenta ji grazu labai  bigsmile.gif jo cia prie akluju sankryzos einant i desine kur buvo afrodites paslaptis atrodo g.gif



man tokios ir nerealiai uzsidejus atrodo ax.gif
Atsakyti

Sveikos,

Stai kokios bus musu pamerges...
http://img142.images...iusukniasi1.jpg
dar bus turkio spalvos: kaklaraisciai, salikeliai, rankines ir gelyte ties kaklu..

Savaitgali buvau kaune, apkeliavom nemazai nuomos salonų, tad stai kokie mano pastebejimai :

Daila - yra graziu trumpu sukneliu. tad tam pamergiu pulkeliui, kur visos laibos ir su graziom kojytem - tikrai siulyciau nueiti pasiziureti.
stambesnem tokio tipo sukneles tikrai NETINKA sad.gif
Ilgu sukneliu ten graziu nera, o svociia tik "bobiskas" gali pasiulyti sad.gif

Lauros salonas (pries prekybos centra SAVAS) berods taip tas salonas vadinasi, jei nesusipainiojau smile.gif... nera i ka ziureti, pasiulyti neturi ka, aptarnavima is desimties vertinciau 3..jokio suinteresuotumo savo klientais.. "Ko norit ? Eikit ir ziurekit"

Linos salonas - is ten mes issirikom pamegiu suknele, kurios linka idejau .. yra is ko rinktis. Tokie modeliukai labai tinka stambesnem, nes labai lieknina ir isryskina talija (kad ir kokia ji bebutu smile.gif ) O lieknom ir taip viskas tinka smile.gif
Issirinkau sau ir svocios suknia, tik nuotraukos neturiu, bet zodziu juoda, ilga, su pertneselem ir karoliuku papuosimais tokio spalvine gama, kaip pamergiu sukneles.. labai derinasi ir kartu issiskiria smile.gif ta juoda ne tokia juoda atrodo, nes yra spalvotas dekoras, turkio spalva kaip ir pamergem.. nors siaip man svocioms juodos suknios nepatinka..bet.. smile.gif

MJ salonas - sakyciau daugiausia graziausiu sukneliu galima rasti.. ypac didensiam pulkui. Aptranavimas ir superinis, viska parenka ir pataria, maloniai bendrauja. Is ten nesisirinkom tik todel kad dauguma pamergiu sukneliu jaunoji pati vilkejo, tad reikejo rasti kazko kito.

Limarija - aptarnavimas pusetinas, sukneles ir pusetinos, seni modeliukai, nors yra nemazai is ko pasirinkti... jei kam patinka sukneles su korsetais, su daug "kvarbatku", prakirpimu ir kitokiu visokiu detaliu - tada siulyciau sita salona irasyti i savo sarasa smile.gif Tiesa, buvo nerealus sviesiai zalias sunkneles modeliukas, su siek tiek dekoro is kristaliuku. Grazus smile.gif tik vel visos turi buti lieknos..nes kitaip - nekas smile.gif nebent tos nelabai lieknos nekompleksuoja.

Junona - nerealios suknios, nerealus modeliukai, nerealios medziagos..viskas super. Aptarnavimas ir super. bet velgi, tie modeliukai stambesnem netiko. Jei butu mano valia, sau buciau rinkusis modeliuka is paskutinio salono, na bet as tik svocia smile.gif ir liekna smile.gif tad gal del to taip palankiai i tuos modeliukus ziurejau...ir turejau tik patariamaji balsa smile.gif

Kainos mazdau 200..tiesa paskutiniame, apie 230.. BET VERTA TIEK MOKETI... wub.gif

Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 02 08, 18:57)
kaip kas nori tas taip daro... wink.gif



cia tai 100 procentu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciux85 @ 2009 02 09, 12:48)
cia tai 100 procentu  drinks_cheers.gif


ir as sutinku, kam kaip patogiau, tas taip ir daro.aisku siutis yra gerai, gal po to nauda didesne..
bet man patogiau yra nuomotis, nes gaunu ir suknia, ir rankine ir svarkeli ar skraiste (jei salta bus), ir papuosalus priderintus..niekuo nereikia rupintis, nueini kelis kartus,pasimautoji, pataiso jei reikia..ir viskas... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 02 09, 12:20)
Sveikos,

Stai kokios bus musu pamerges...
http://img142.images...iusukniasi1.jpg
dar bus turkio spalvos: kaklaraisciai, salikeliai, rankines ir gelyte ties kaklu..

Savaitgali buvau kaune, apkeliavom nemazai nuomos salonų, tad stai kokie mano pastebejimai :

Daila - yra graziu trumpu sukneliu. tad tam pamergiu pulkeliui, kur visos laibos ir su graziom kojytem - tikrai siulyciau nueiti pasiziureti.
stambesnem tokio tipo sukneles tikrai NETINKA  sad.gif
Ilgu sukneliu ten graziu nera, o svociia tik "bobiskas" gali pasiulyti  sad.gif

Lauros salonas (pries prekybos centra SAVAS) berods taip tas salonas vadinasi, jei nesusipainiojau smile.gif... nera i ka ziureti, pasiulyti neturi ka, aptarnavima is desimties vertinciau 3..jokio suinteresuotumo savo klientais.. "Ko norit ? Eikit ir ziurekit"

Linos salonas - is ten mes issirikom pamegiu suknele, kurios linka idejau .. yra is ko rinktis. Tokie modeliukai labai tinka stambesnem, nes labai lieknina ir isryskina talija (kad ir kokia ji bebutu smile.gif ) O lieknom ir taip viskas tinka smile.gif
Issirinkau sau ir svocios suknia, tik nuotraukos neturiu, bet zodziu juoda, ilga, su pertneselem ir karoliuku  papuosimais tokio spalvine gama, kaip pamergiu sukneles.. labai derinasi ir kartu issiskiria smile.gif ta juoda ne tokia juoda atrodo, nes yra spalvotas dekoras, turkio spalva kaip ir pamergem.. nors siaip man svocioms juodos suknios nepatinka..bet.. smile.gif

MJ salonas - sakyciau daugiausia graziausiu sukneliu galima rasti.. ypac didensiam pulkui. Aptranavimas ir superinis, viska parenka ir pataria, maloniai bendrauja. Is ten nesisirinkom tik todel  kad dauguma pamergiu sukneliu jaunoji pati vilkejo, tad reikejo rasti kazko kito.

Limarija - aptarnavimas pusetinas, sukneles ir pusetinos, seni modeliukai, nors yra nemazai is ko pasirinkti... jei kam patinka sukneles su korsetais, su daug "kvarbatku", prakirpimu ir kitokiu visokiu detaliu - tada siulyciau sita salona irasyti i savo sarasa smile.gif Tiesa, buvo nerealus sviesiai zalias sunkneles modeliukas, su siek tiek dekoro is kristaliuku. Grazus smile.gif tik vel visos turi buti lieknos..nes kitaip - nekas smile.gif nebent tos nelabai lieknos nekompleksuoja.

Junona - nerealios suknios, nerealus modeliukai, nerealios medziagos..viskas super. Aptarnavimas ir super. bet velgi, tie modeliukai stambesnem netiko. Jei butu mano valia, sau buciau rinkusis modeliuka is paskutinio salono, na bet as tik svocia smile.gif ir liekna smile.gif tad gal del to taip palankiai i tuos modeliukus ziurejau...ir  turejau tik patariamaji balsa smile.gif

Kainos mazdau 200..tiesa paskutiniame, apie 230.. BET VERTA TIEK MOKETI...  wub.gif
o kokia kaina tu geltonu sukneliu pamergem Linos salone?as irgi ju puslapyje nuziurejau melynas trumpas sukneles pamergem sakiau reikes nuvaziuoti ax.gif
Atsakyti
Kad tokiu sukneliu, kur jus matet Linos Salone, tai beveik kiekvienam salone tokiu macius esu, ir geltonos su rudais mezginiais, ir raudonos su auksiniais mezginiais ir zydros, ir visokiu dydziu ir kiekiu turi. 4u.gif
Atsakyti
na bet gal galetum pasakyti konkreciai kuriuose? nes tas "beveik kiekvienam" tai zinai kaune ju begale smile.gif o as kiek buvau kaune salonu tai tokiu sukneliu dar neteko matyti kokia esu nusiziurejus is Linos salono rolleyes.gif
Atsakyti