Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

Sena tema

Temelę jau uždarė, tai gi atidarau naują 4u.gif
Ir vėl guosimės ir dalinsimės vargais ir džiaugsmais. I lauksim lauksim išsvajotosios Laisvės thumbup.gif
Atsakyti
pripliurpiau paskutinį puslapį, o naujos temos sukurt nesugebėjau blush2.gif
kaip saulelė gyvena?
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 15, 18:17)
pripliurpiau paskutinį puslapį, o naujos temos sukurt nesugebėjau  blush2.gif
kaip saulelė gyvena?

biggrin.gif galėsi sekantį kartą mirksiukas.gif
Neblogai, šiandien tėtis pagalvėlę nuėmė biggrin.gif ir panelė visai kita. Užsiregistravom echo pasidarysim prieš einant pas gydytoją. Nenoriu rentgeno schmoll.gif oi kaip nenoriu. Jau geriau sumokėsiu tuos 70lt.
Ypatingai sažiningai atnešiojom lygiai 2mėnesius, net minutei nepaleisdavau kojyčių, tikiu kad tuos 2 laipsnius tikrai išgulėjom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 01 15, 17:40)
Ypatingai sažiningai atnešiojom lygiai 2mėnesius, net minutei nepaleisdavau kojyčių, tikiu kad tuos 2 laipsnius tikrai išgulėjom rolleyes.gif

aš net neabejoju mirksiukas.gif aš ir pasispardyti leisdavau kai pampersą keisdavau blush2.gif bet irgi dėdavau sąžiningai unsure.gif
dėl echo tai pritariu drinks_cheers.gif
laukiam gerų žinių mirksiukas.gif prašom iškarto informuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 16, 00:31)
aš net neabejoju  mirksiukas.gif  aš ir pasispardyti leisdavau kai pampersą keisdavau blush2.gif  bet irgi dėdavau sąžiningai  unsure.gif
dėl echo tai pritariu  drinks_cheers.gif
laukiam gerų žinių  mirksiukas.gif  prašom iškarto informuoti  ax.gif

biggrin.gif būtinai būtiniausiai, tik kad va, artimiausia data echoskopijai 26dieną rolleyes.gif
O špokė kokia laiminga dabar wub.gif taip faina man į ją žiūrėti biggrin.gif . Didelė jau panelė. Vasario pradžioj pagaliau sužinosi mažės ūgį, nes neleisdavau matuoti schmoll.gif (juk kojytes reikia pilnai ištiesti, o negalima buvo). Tai daugmaž su metru pridėjau tai kokie 64cm ax.gif . O rūbelių kiek liko neužsidėtų doh.gif . Ir suknučių kiek pripirkau, kaip išprotėjus lotuliukas.gif
O mudvi čia ką, irma- vienos likom? Kur gi mūsų draugytės? Aūūūū rolleyes.gif
Atsakyti
Ir vel liudesys verysad.gif
Po eilines konsultacijos paaiskejo, kad viena kojyte trumpesne.
Dabar lieka laukt iki metu gal isaugs. O freika dejau taip saziningai, kad tik nebutu skirtingos kojytes. Ech, svarbu nieko blogesnio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 01 16, 22:09)
Ir vel liudesys verysad.gif
Po eilines konsultacijos paaiskejo, kad viena kojyte trumpesne.
Dabar lieka laukt iki metu gal isaugs. O freika dejau taip saziningai, kad tik nebutu skirtingos kojytes. Ech, svarbu nieko blogesnio. unsure.gif

console.gif neliūdėk. Ar labai didelis skirtumas? O kodėl taip atsitiko? Išnirimas buvo?
Mes visos tikėsimės,kad išaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 01 16, 19:21)
biggrin.gif būtinai būtiniausiai, tik kad va, artimiausia data echoskopijai 26dieną rolleyes.gif
O špokė kokia laiminga dabar wub.gif taip faina man į ją žiūrėti biggrin.gif . Didelė jau panelė. Vasario pradžioj pagaliau sužinosi mažės ūgį, nes neleisdavau matuoti schmoll.gif (juk kojytes reikia pilnai ištiesti, o negalima buvo). Tai daugmaž su metru pridėjau tai kokie 64cm ax.gif . O rūbelių kiek liko neužsidėtų doh.gif . Ir suknučių kiek pripirkau, kaip išprotėjus lotuliukas.gif
O mudvi čia ką, irma- vienos likom? Kur gi mūsų draugytės? Aūūūū rolleyes.gif


lauksim 26 dienos 4u.gif console.gif aš tai leidau pamatuoti ūgį, kai buvom pas gydytoją, visi 63 wub.gif dievuliau kokia ilga pasirodė tada...dabar jau prantu..kojos tabaruojasi mergos wub.gif o rūbelių irgi liko sočiai , net neuždėtų per tą įtvarėlį verysad.gif
nedaug kas užsuka čia..turbūt nedaug kam tokios bėdos, o kai nėra tų bėdų tai nėra reikalo ir čia ateit bigsmile.gif nes aš pati čia apsireiškiau irgi kai užsidėjom freiką unsure.gif
QUOTE(sat @ 2009 01 16, 21:09)
Ir vel liudesys verysad.gif
Po eilines konsultacijos paaiskejo, kad viena kojyte trumpesne.
Dabar lieka laukt iki metu gal isaugs. O freika dejau taip saziningai, kad tik nebutu skirtingos kojytes. Ech, svarbu nieko blogesnio. unsure.gif

mamyte, laikykis console.gif o tai kaip čia taip? gydytojas ką nepastebėjo, kad šitaip? o dabar irgi reikia dėti?
console.gif
Atsakyti
Labai labai tikiuosi kad skirtingas kojyciu ilgis susitvarkys augant.
Realybe tokia kad tik dabar pamate (ar isryskejo) tas skirtumas, kai nueme freika. Panirimo ar kazko pan. nebuvo.
Dabar galiu tik tiketis kad viskas bus o.k.
Gal ir mano tos kojos ne visai vienodos? g.gif
Jusu palaikymas- jega 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 01 17, 23:40)
Labai labai tikiuosi kad skirtingas kojyciu ilgis susitvarkys augant.
Realybe tokia kad tik dabar pamate (ar isryskejo) tas skirtumas, kai nueme freika. Panirimo ar kazko pan. nebuvo.
Dabar galiu tik tiketis kad viskas bus o.k.
Gal ir mano tos kojos ne visai vienodos? g.gif
Jusu palaikymas- jega 4u.gif

Juk taip lengviau sunkumus ištvert group.gif , stengsimės nors taip padėti mirksiukas.gif
Ale tu matai kaip būna, kaži kaip pas mus? g.gif o gal šiaip mergička neleido kojyčių ištempt,ot nenorėjo,kad ją kaip paršiuką turguje matuotų biggrin.gif
Ir viskas bus OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 01 17, 22:40)
Labai labai tikiuosi kad skirtingas kojyciu ilgis susitvarkys augant.
Realybe tokia kad tik dabar pamate (ar isryskejo) tas skirtumas, kai nueme freika. Panirimo ar kazko pan. nebuvo.
Dabar galiu tik tiketis kad viskas bus o.k.
Gal ir mano tos kojos ne visai vienodos? g.gif
Jusu palaikymas- jega 4u.gif

g.gif painiava...o tai dabar jau freiko nebenešiojat? kaip supratau... o tai ką gydytojai sako? gal kokių mankštelių rekomendavo? aš manau vistiek augant turi susitvarkyti 4u.gif console.gif

o mum tik savaitėlė (naktelių) beliko ax.gif ir laisvė bus
ir pastebėjau, kad mažė jau visa sukasi, riečiasi iš visų jėgų apsiversti bando bigsmile.gif ant pilvelio, o jau kai padedu tai jau laimės būna lotuliukas.gif tai va taip ir vartaliojamės...manau greit išmoks pati wub.gif skubinti niekur neskubinu..
tik man neramumą kelia jos odelė...nu vietom tokia sausa unsure.gif ypač kojyčių...ir nesuprantu ar čia jau sunerimti reiktų, gal kokia odos liga kabinasi ar nieko tokio...nu vietom tai šiurkštu labai labai..naudoju aliejuką vaikišką unsure.gif bet nepadeda..tai nežinau ar išlauksiu mėnesiuko ar ankščiau brausiuos pas gydytoją... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 18, 13:09)
.manau greit išmoks pati  wub.gif  skubinti niekur neskubinu..
tik man neramumą kelia jos odelė...nu vietom tokia sausa  unsure.gif  ypač kojyčių...ir nesuprantu ar čia jau sunerimti reiktų, gal kokia odos liga kabinasi ar nieko tokio...nu vietom tai šiurkštu labai labai..naudoju aliejuką vaikišką  unsure.gif bet nepadeda..tai nežinau ar išlauksiu mėnesiuko ar ankščiau brausiuos pas gydytoją... unsure.gif

Išmoks išmoks, mono špokė jau beveik verčiasi, o juk dar tik kelios dienos be pagalvėlės. Jau nebegaliu ramiai ant lovos palikti, nes nusivers doh.gif
O kas dėl odelės g.gif ar ant šlapio kūnelio aliejuką tepi? Aš tai į vandenį,su kuriuo nupilu įvarvinu aliejuko, tai thumbup.gif pasiskirsto ir trinti nereikia.
O gal vilnonės kojinytės pakanda? Nes mums taip buvo unsure.gif aišku po aliejukų praėjo.
Atsakyti