Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 03 29, 20:57)
Kažkaip vėlai besugalvojau biggrin.gif , dabar jau norėtųsi, ypač kai darbų nėra, būnant namie tuo pačiu ir užauginčiau, bet... 2.gif svetimi greičiau auga lotuliukas.gif

nu man ir savi labai greit auga, o prisiziurejusi mergytems tiek grozybiu, jau gundausi ir ant trecio leliuko, tik dar truputi savo padauzas paauginsiu ir .... wub.gif
Atsakyti
Tepukai po namus suaugusiems biggrin.gif , tiems kurie pameta tapkes bele kur. Aš viena iš jų tad šitokios geriausiai user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeKrista: 01 balandžio 2009 - 12:26
Tepukai tai nieko, bet foto didumas tai.... doh.gif bigsmile.gif
Papildyta:
O jau susimažino... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 04 01, 13:28)
Tepukai tai nieko, bet foto didumas tai.... doh.gif  bigsmile.gif
Papildyta:
O jau susimažino... thumbup.gif

Atsiprašau biggrin.gif bekeliant kažką ne taip paspaudžiau tai greit puoliau tvarkyti, maniau gal niekas nepastebės tongue.gif , bet pastebėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 04 01, 12:29)
tongue.gif , bet pastebėjo  unsure.gif

Matyt tuo pačiu metu kol tu mažinai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar tokius bandžiau, nu pavyko, bet tik priekis jų gražus,o pats padukas ne kaip žiūrisi ten susiūtas, savo leliukui nenorėčiau tokų dėti turbūt. Nebent apmegzti ir paduką kažkaip gražiai reiktų ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 04 01, 13:42)
Dar tokius bandžiau, nu pavyko, bet tik priekis jų gražus,o pats padukas ne kaip žiūrisi ten susiūtas, savo leliukui nenorėčiau tokų dėti turbūt. Nebent  apmegzti ir paduką kažkaip gražiai reiktų  ax.gif user posted image

tai susiuti reikejo tokis siule, kad ji iskilusi nebutu mirksiukas.gif , tada labai graziai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 04 01, 17:14)
tai susiuti reikejo tokis siule, kad ji iskilusi nebutu  mirksiukas.gif , tada labai graziai gaunasi

Ten viduj tai nieko, bet pats padas negrazus. bet kitaip cia ir negali gautis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 04 01, 18:18)
Ten viduj tai nieko, bet pats padas negrazus. bet kitaip cia ir negali gautis unsure.gif

nu nezinau g.gif kodel jis negrazus g.gif
man jis graziai susisiuva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 04 01, 19:39)
nu nezinau  g.gif  kodel jis negrazus  g.gif
man jis graziai susisiuva  ax.gif

Susiuvu ir aš gražiai, bet man gražiau kai batukai pade siūlių neturi tongue.gif
Atsakyti
Paziurekit i sitas fainulkas su vysnaitemis wub.gif (yra nuoseklus ju nerimo iliustravimas nuotraukomis)

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Aš vakar tokius pabaigiau, jie kol kas man gražiausi ax.gif . Man atrodo, kad jie neriami panašiai kaip minik parodyti batukai su vyšnaitėm mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti