Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

Dėkui Jums merginos už aprašymus 4u.gif
Pirmieji mano megzti batukai dukrytei wub.gif

user posted image
Atsakyti
Uch, kokie ugniniai thumbup.gif
Atsakyti
Vaidullka, labai jau simpatiški tavo tepukai, dukrytei bus šilta kojytėms.
Na o aš irgi pagal mergaičių pamokymus numezgiau tapkes, na vietoje vilnonių kojinių po kambarį vaikščioti, gavosi kaip pirmas blynas, gal visi neblogai, ir nesudėtinga jas megzti.
Antrą megzdama bandysiu , visus pagrindinius žingsniukus foto padaryti, ir parodysiu jums, gal kam bus naudinga.
taigi įvertinkite mano darbuką. bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 01 17, 13:55)
Galėtum įmest, kad viskas būtų vienoje krūvoje  wub.gif

reik man albumeli pasidaryt blush2.gif dar tik kompe turiu. kai padarysiu ikelsiu 4u.gif
Sigute*** thumbup.gif
Atsakyti
Sigute***
labai gražios tapkytės gavosi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės to grožio nėra kažkokio įpatingo, bet tikrai šiltos ir nepersunkiausiai numezgamos. O jeigu dar paduką prisiuti , tai butų visai geros žieminės tapkutės.
user posted image

Atsakyti
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti


Kojinytės, batukai, tapkutės (schemos), be komentarų
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 18:26)
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti


Kojinytės, batukai, tapkutės (schemos), be komentarų



Gera tema, bet nepasiteisins, nes bus klausimai ir niekaip neišaiškinsi kodėl ten negaliu paklaust doh.gif
Nebent moderatoriai prižiūrėtų, bet kažin ar apsims unsure.gif
Atsakyti
neblogai sugalvota, bet as ir manau kad atsiras tokiu kad ten prades klausinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 01 18, 18:36)
Gera tema, bet nepasiteisins, nes bus klausimai ir niekaip neišaiškinsi kodėl ten negaliu paklaust  doh.gif
Nebent moderatoriai prižiūrėtų, bet kažin ar apsims  unsure.gif



QUOTE(Inesiuuu @ 2009 01 18, 20:28)
neblogai sugalvota, bet as ir manau kad atsiras tokiu kad ten prades klausinet smile.gif


Merginos, belieka tikėtis, kad bus visos protingos ir pasidarysime sau patogumą, kad būtų viskas vienoje vietoje tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justicir: 18 sausio 2009 - 22:02
QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 19:26)
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti


Kojinytės, batukai, tapkutės (schemos), be komentarų

tikrai gera ideja,tikekimes pasiteisins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 01 16, 09:22)
Labas rytelis mezgėjėlės,  4u.gif
Noriu pasirodyti paskutiniu savo mezginiu, tai kojinaitės. Nu labai noriu megztų tapočkų, bet nuo ko pradėti , vis dar laukiu patarimų. tongue.gif

user posted image

  Mano mezginukai...    


mergytės gal kas galėtų įmesti ar paaiškinti kip tokį kulną megzti??? nes pas mane knygoje tai kitokie, o man šis labai patinka blush2.gif ax.gif ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti