Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė,

sveikos, mamytės, dalinamės toliau savo patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamalora: 15 sausio 2009 - 21:59
Sena tema ČIA
Dar senesnė ČIA

Kelios foto biggrin.gif

II-oji ligoninė
user posted image

3 gimdyklos fragmentas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 01 14, 13:13)
Kiek as zinau, i ligonines kasa susimoki 580 Lt is kuriu gydytojas gauna 200 Lt. Taip kad tikrai ne nieko. Tik gal gydytoja skaito, kad cia nieko ir faktas kad dar  reikia ir i kisene primoketi.

Na, tau ir SandraMandra parase, zmogus, kuris realiai mokejo - 460 Lt i kasa, o ne VBS.
QUOTE(mamalora @ 2009 01 15, 16:30)
nu daba belieka viešai paskelbti gydytojos darbo grafiką. drinks_cheers.gif dirbs šį šeštad...
Papildyta: p.s. o beje, kada tau ji taip pasakojo? nes man gruodžio paskut dieną nieko nepaaiškino. sakė, dar nieko nežinau, nes gal keisis įstatymai ir pan...


Aga, as kaip tk vaziuoju sestadieni toniuku matuot ir t.t. smile.gif Mazu pasiimt kraiteli, gal imsiu ir pagimdysiu ? lotuliukas.gif O snekejom cia mes gal koki lapkriti, ji irgi minejo, kad po nauju gal keisis, bet sake kad gali keistis ir i blogesne puse, kad dar labiau nuims ten jiems priedus sad.gif O gruodzio pabaigoj, taip, ir as uzklausiau ar dar niekas neaisku, sake dar ne sad.gif

QUOTE(kliockas25 @ 2009 01 15, 21:24)
na nzn as ir vaz nesusitarus ir va pasigimdziau dukryte ir niekam aciu!!! na daviau tik akuseriai po visko,bet tik tai kuri labiausia sokinejo aplink  rolleyes.gif


Na, kiekviena daro kaip ji nori. Megsti adrenalina ir ekspromta - varyk, jei megsti pasidaryti namu darbus - cia yra vieta kur gali gauti informacijos 4u.gif Po to kai kurios tokios gryzusios cia verkia, oi ant kokios blogos papuoliau. Ir neranda priezasciu, kodel vaikas neramus, klykia be priezasties. O kad jis gavo nervu doze gimdymo metu - dzin, svarbu pigiai prasisukom.
Uf, susiparinau mazuma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirga: 16 sausio 2009 - 12:25
O as vaziuosiu su akusere susitarti smile.gif
Atsakyti
as tai dar vis laukiu..nesitariu.....mastau kaip cia geriau pasielgus..tik va kad bemastydama nepagimdyciau lotuliukas.gif
labai daug tu pinigu reikia atseiketi...hmmm.....
o gimdyti irgi bijau......vienu zodziu... unsure.gif
Atsakyti
Na bet vistiek reikia nuvaziuoti ir pasikalbeti su kazkuo aks kaip ir kur smile.gif
Atsakyti
Laba, labai noreciau paprasyti jusu visu pagalbos ir patarimo Kadangi esu visai zalia nezinau kaip cia viskas daroma. Esu prisiregistravusi vienoje poliklinikoje, bet man labai nepatinka ginekologe, ja as nepasitikiu Noreciau lankytis pas gera, perskaiciau ir pagalvojau, kad jei gimdyciau pas Silkaitiene ar Lesciova, tai juk galima butu pas ja ir viso nestumo metu lankytis. Tik vat neisivaizduoju, o kur ir kaip man pas ja uzsiregistruoti? Ar paprsyti savo vidaus gydytojo siuntima i II ligonine ir mane gydytoja be papildomo mokescio priziuretu iki gimdymo. Ar issiregistruoti is savo poliklinikos ir prisiregistruoti/prisirasyti ten kur dirba Silkaitiene (kiek supratau, tai Aukstaiciu poliklinikoje ji dirba), o Lesciova kur dar dirba tai net nezinau. Kaip cia elgtis reikia, gal kuri numanote? Labai dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2009 01 16, 13:15)
Laba, labai noreciau paprasyti jusu visu pagalbos ir patarimo  Kadangi esu visai zalia nezinau kaip cia viskas daroma. Esu prisiregistravusi vienoje poliklinikoje, bet man labai nepatinka ginekologe, ja as nepasitikiu  Noreciau lankytis pas gera, perskaiciau ir pagalvojau, kad jei gimdyciau pas Silkaitiene ar Lesciova, tai juk galima butu pas ja ir viso nestumo metu lankytis. Tik vat neisivaizduoju, o kur ir kaip man pas ja uzsiregistruoti? Ar paprsyti savo vidaus gydytojo siuntima i II ligonine ir mane gydytoja be papildomo mokescio priziuretu iki gimdymo. Ar issiregistruoti is savo poliklinikos ir prisiregistruoti/prisirasyti ten kur dirba Silkaitiene (kiek supratau, tai Aukstaiciu poliklinikoje ji dirba), o Lesciova kur dar dirba tai net nezinau. Kaip cia elgtis reikia, gal kuri numanote? Labai dekui uz patarimus  4u.gif
Taip, as irgi butent taip ieskojau, kad galeciau lankytis pas gimdymus priimancia gine. Silkaitiene dirba A klinikoj, o Lesciova berods Centro poliklinikoj. Gali prisirasyti prie kurios nori. As prisirasiau A klinikoj po keleto apsilankymu pas Silk. Sekmes ! 4u.gif Saunuole, kad ieskai geros ginekologes, ner ko kenteti tas pikciurnas ir nemoksas.

Pasitaisau: Lesciova dirba Vilijampolės šeimos centre. Per google susirasi manau tos polikl kontaktus, arba pagal Jelena Leščiova gali rasti jos kontaktus II ligoninėj, o ten jau gal jos kolegos duos mobilų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirga: 16 sausio 2009 - 14:02
QUOTE(laumzirga @ 2009 01 16, 15:53)
Taip, as irgi butent taip ieskojau, kad galeciau lankytis pas gimdymus priimancia gine. Silkaitiene dirba A klinikoj, o Lesciova berods Centro poliklinikoj. Gali prisirasyti prie kurios nori. As prisirasiau A klinikoj po keleto apsilankymu pas Silk. Sekmes !  4u.gif  Saunuole, kad ieskai geros ginekologes, ner ko kenteti tas pikciurnas ir nemoksas.

Pasitaisau: Lesciova dirba Vilijampolės šeimos centre. Per google susirasi manau tos polikl kontaktus, arba pagal Jelena Leščiova gali rasti jos kontaktus II ligoninėj, o ten jau gal jos kolegos duos mobilų.


Labai labai dekui uz atsakyma 4u.gif O jus pas Silkauskiene kiek supratau. As dabar mastau ar pas Lesciova ar pas Silkaitiene, apie abi tiek geru atsiliepimu prisiskaiciau, kad jau nebezinau ir kuria cia pasirinkti g.gif O jus kaip issirinkote? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2009 01 16, 14:14)
Labai labai dekui uz atsakyma  4u.gif O jus pas Silkauskiene kiek supratau. As dabar mastau ar pas Lesciova ar pas Silkaitiene, apie abi tiek geru atsiliepimu prisiskaiciau, kad jau nebezinau ir kuria cia pasirinkti  g.gif O jus kaip issirinkote?  mirksiukas.gif
Aha, as irgi ilgai galvojau kuria pasirinkt smile.gif Viskas issisprende, kai pasiskambinau registruotis. Pas Silkaitiene buvo artimesnis laikas. Uziregistravau pas abi, pirmiau priejau pas Silkaitiene ir likau. O pas Lesciova nuejo mano sesuo, tai sake labai svelniai apziurejo, vadino katineliu smile.gif

O del to varianto, kad prasyt pas vidaus siuntima i II ligonine, tai neisivaizduoju. Tu gal pas vidaus ir pasiklausk. Nes visai neseniai moteru konsultacija skaitesi pirmine sveikatos prieziuros istaiga, t.y. taip pat kaip ir vidaus, todel registruodavaisi tiesiogiai, vidaus gydytoja jokiu siuntimu nerasydavo. Dabar yra snekos, kad ginekologai pasidarys antrinio lygio, o nestuma isvis priziures vidaus gydytoja doh.gif
Atsakyti
Nu supratau, matyt ir man taip reikes rinktis lotuliukas.gif Nu bet tai, kad vidaus gydytojas mane priziuretu nestumo metu, tai kazkaip keista blink.gif Jau geriau tokio istatymo neisleistu, ka tas vidaus gydytojas paziureti gali? Jau geriau liktu kaip dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2009 01 16, 13:22)
Na, tau ir SandraMandra parase, zmogus, kuris realiai mokejo - 460 Lt i kasa, o ne VBS.
Aga, as kaip tk vaziuoju sestadieni toniuku matuot ir t.t. smile.gif Mazu pasiimt kraiteli, gal imsiu ir pagimdysiu ?  lotuliukas.gif O snekejom cia mes gal koki lapkriti, ji irgi minejo, kad po nauju gal keisis, bet sake kad gali keistis ir i blogesne puse, kad dar labiau nuims ten jiems priedus sad.gif O gruodzio pabaigoj, taip, ir as uzklausiau ar dar niekas neaisku, sake dar ne sad.gif
Na, kiekviena daro kaip ji nori. Megsti adrenalina ir ekspromta - varyk, jei megsti pasidaryti namu darbus - cia yra vieta kur gali gauti informacijos  4u.gif Po to kai kurios tokios gryzusios cia verkia, oi ant kokios blogos papuoliau. Ir neranda priezasciu, kodel vaikas neramus, klykia be priezasties. O kad jis gavo nervu doze gimdymo metu - dzin, svarbu pigiai prasisukom.
Uf, susiparinau mazuma  smile.gif


aš ir taip pamaniau, tik dar niekam nesakiau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaži kelintai val geriau važiuoti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Aniute @ 2009 01 16, 14:01)
as tai dar vis laukiu..nesitariu.....mastau kaip cia geriau pasielgus..tik va kad bemastydama nepagimdyciau  lotuliukas.gif
labai daug tu pinigu reikia atseiketi...hmmm.....
o gimdyti irgi bijau......vienu zodziu... unsure.gif

nu žinok ir aš pinigais neapsikrovus mirksiukas.gif o dekreto niekaip neperveda. blush2.gif bet kai pagalvoju, kad dėl tų litų paskui graušiuos, jei kas atsitiks, tai doh.gif juk negimdai kiekv dieną ar pusmetį
Atsakyti