Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

sveikos super mamos ir ne tik hi.gif
zinau, kad si tema yrs dazna siame forume, bet man reikia informacijos kaip atsikratyti spy keyloggger'io uzslaptinto. neranda jo nei per searc nei per run, bet zinau, kad jis tikrai yra. ir si pranesima zinau, kad skaito vienas is itariamuju, kuris galejo ji idiegti, tikiuosi, kad mam jus padesit...
is anksto dekoju...
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Sveiki dalinames toliau apie tuos baisumus virusus bigsmile.gif
Turiu ir as tokia problemyte,kiekviena karta kai ijungiu kompiuteri ismeta va tokias lentelesuser posted image,ir kairiajame virsutiniame kampe buna toks mazas kvadratelis, ar tai virusas ar kas,padekit kas nusimanot,dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti


Ankstesnė tema
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 20, 14:03)
Sveiki dalinames toliau apie tuos baisumus virusus  bigsmile.gif
Turiu ir as tokia problemyte,kiekviena karta kai ijungiu kompiuteri ismeta va tokias lentelesuser posted image,ir kairiajame virsutiniame kampe buna toks mazas kvadratelis, ar tai virusas ar kas,padekit kas nusimanot,dekui is anksto 4u.gif

Plyz padekit nes jau nezinau ka ir daryt,kartais dar prie viso to ir reklamas ant dekstopo meto,girdejau kad tai gali but slapukai ar kaip ten,dar nebuvau su tuo susidurus,paleidau antivirusine,ad-aware ir nieko neranda,PADEKIT notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 22, 16:33)
Plyz padekit nes jau nezinau ka ir daryt,kartais dar prie viso to ir reklamas ant dekstopo meto,girdejau kad tai gali but slapukai ar kaip ten,dar nebuvau su tuo susidurus,paleidau antivirusine,ad-aware ir nieko neranda,PADEKIT  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

mozilla ar kitą normalią naršyklę susiinstaliuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 22 sausio 2009 - 16:39
Mozila jau turiu,bet ta problama nedingo verysad.gif
Atsakyti
pabandykit paleidus ad-aware ištrint viską ką jis ras, bei išvalyti su spybotu. o su mozilla atidarant tas pats? ar meta tik įjungus kompiuterį?
Atsakyti
Juos meta is karto kai tik ijungiu kompiuteri,ne internete,va tas lenteles kur auksciau idejau,ir reklamas visokias travian,ar kad laimejai ir pan.
Papildyta:
Tikrinau ir su antivirusine ir su ad-aware,nieko nerado.
Atsakyti
Aš iš savo patirties patariu atsisiusti avast! antivirusinę. Ir lengva naudotis, ir kompo neužkrauna. Aišku, reikia siuntinėtis iš naujo kai baigiasi trialas, bet kadangi trialas gana ilgas (60 d.) tai manau problemos nesukels thumbup.gif marka100, čia tos lentelės kažką apie scriptą rašo. Gal nuėjai į kokį užskriptintą psl? g.gif Arba yra slapukas. Čia jau reikia kompiuterasto pagalbos blink.gif
Atsakyti
O kokie tie uzslaptinti psl,ka reiskia uzslaptinti?Ir kas yra tas slapukas?
Papildyta:
Va man ko vel primete kai perkroviau kompa, verysad.gif paziuret pati norejau kad gal nera
My Webpage
Atsakyti
as jau susitvarkiau!!!! clap.gif clap.gif clap.gif
reikia parsisiusti f secure, ad-adware ir keylogger killer. priestai reikia kuo daugiau anti keiloggeriu paleist, kad sunaikintu ta keyloggeri ypac anti spy keyloggeriu pabandyt. kompas pasidarys super letas, bet palaikykit toki kokias dvi paras ir sunaikins, paskui isinstaliuokit ir palikit tiktai f secure, ad-adware ir killer ir bus ramu. tik kartas nuo karto reikia praskanuoti jomis.
Sekmes!
gal zinot ka daryt, man db netrina informacijos per propertys g.gif

pas mane jauciu buvo kazkas panasaus i si
http://www.cshama.lt...6826f8d220d6829
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretiene: 22 sausio 2009 - 20:23