Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Labai atsiprasau, bet "Netryznioju", o dalinuosi savo patirtimi.
Tai, turiu ir konkretu klausima, kaip panaikinti suleistos HA pertekliu?
Tiesiog noriu "atgauti" veida, tegu ir su buvusiom rausklelem...
Jei zinot, kaip tai panaikinti, patarkite... dekui is anksto.
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 04, 12:18)
Labai atsiprasau, bet "Netryznioju", o dalinuosi savo patirtimi.
Tai, turiu ir konkretu klausima, kaip panaikinti suleistos HA pertekliu?
Tiesiog noriu "atgauti" veida, tegu ir su buvusiom rausklelem...
Jei zinot, kaip tai panaikinti, patarkite... dekui is anksto.

Jus isitikinusi, kad tai hialuronas, o ne kalogenas ar kitas fileris? Kurios rauksles naikintos? Iskilimai pas jus visa laika, ar tik kai sypsotes/raukiates? Hialuronas visiskai isnyks tik kai issivaikscios. Truputi padeti galima ismasazuojant - kitu budu negirdejau. Pas mane irgi buvo iskilimai, bet ne 8 menesius, o pora savaiciu, ar menesi.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 07 02, 11:11)
injekciju  nepanaikinsi.dabar teks kentet.kazkada buvo diskutuota.kodel einat pas kosmetologes?juk geriau savo veida patiket plastikos chirurgui
Papildyta:

na zinot,kad puikus lotuliukas.gif vadinasi ir suleis gerai

esu buvusi pas 4 chirurgus,visi suleido gerai


o del ko pas 4? Del ko kieviena karta pas kita ?
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 04, 12:18)
Labai atsiprasau, bet "Netryznioju", o dalinuosi savo patirtimi.
Tai, turiu ir konkretu klausima, kaip panaikinti suleistos HA pertekliu?
Tiesiog noriu "atgauti" veida, tegu ir su buvusiom rausklelem...
Jei zinot, kaip tai panaikinti, patarkite... dekui is anksto.

ne jum skirta buvo.tikekites,po menesio sumazejimo

QUOTE(Taki @ 2012 07 04, 13:47)
o del ko pas 4? Del ko kieviena karta pas kita ?

siaip myliu kaikari
bet jis dar anglijo dirba,tai daznai buna isvykes.o kai man prireikia,jo nera,tekdavo eit ir kitur.ir pats pirmasis buvo ne kaikaris,tik veliau jji pamilau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 04, 12:18)
Labai atsiprasau, bet "Netryznioju", o dalinuosi savo patirtimi.
Tai, turiu ir konkretu klausima, kaip panaikinti suleistos HA pertekliu?
Tiesiog noriu "atgauti" veida, tegu ir su buvusiom rausklelem...
Jei zinot, kaip tai panaikinti, patarkite... dekui is anksto.


Mano draugei Kaikaris buvo suleidęs HA į paakius. Deja, į vieną paakį suleido per daug - vaizdas tikrai buvo nekoks, matėsi banguotas perėjimas, toks lyg aštrus, nelygiais kraštais laiptelis gavosi verysad.gif. Draugė žiauriai pergyveno, juo labiau, kad neužilgo turėjo svarbią jos gyvenime progą ir norėjo atrodyti kuo gražiau. Kai nuvyko pas Kaikarį pasirodyti, tas tik galvą palingavo, atseit, nieko čia baisaus (nors jau net ir aplinkiniai klausinėjo, kas jai su veidu atsitiko). Žodžiu, nieko jis jai nepasiūlė, tiesiog sumokėjus 1500 Lt gyventi su banguotu veidu, kol išsivaikščios doh.gif.
Tuomet ji Vilniuje susirado kosmetologę, kuri sutvarkė šią problemą - įšvirkštė truputį kažkokio preparato, kuris skaido HA - ta pačia priemone koreguojamos lūpos, jeigu į jas buna suleista per daug hialurono (bent jau taip aiškino). Žodžiu, viskas baigėsi laimingai smile.gif.
Jeigu norėsite, parašykite man į AŽ, aš pasidomėsiu draugės, kur jai sutvarkė, nes kai man neaktualu, tai neklausiau atidžiai, kuomet pasakojo doh.gif.
Atsakyti
turejau ax.gif
dariausi biorevitalizacijos jau dvi proceduras veidui - nepalyginti veido odos elastingumas, nes iki tol tikrai labai sausa oda budavo, o ir siaip veidas pagyvejo, rauksleles aplygino smile.gif
skausma iskesti tikrai galima, paakius nuskausmina:) tik laikosi tris dienas zymes idurimu smile.gif
dariausi ir lazerines plaukeliu salinimo proceduras ten.. zodziu gerai.o gydytoja Jurgita tiesiog nuostabi.

QUOTE(norala @ 2012 05 08, 21:57)
Gal kas turejot reikalu su ERA ESTHETIC klinika ?

Uzsirasiau, o dabar renku info  smile.gif

Atsakyti
leidausi pries pora savaiciu i nosies - lupu rauksle, nepasakyciau, akd raksle visiskai issilygino, sake, kad galutinis rezultatas bus po menesio, tai ziuresim bigsmile.gif leidausi restylin'a
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 04, 12:18)
Labai atsiprasau, bet "Netryznioju", o dalinuosi savo patirtimi.
Tai, turiu ir konkretu klausima, kaip panaikinti suleistos HA pertekliu?
Tiesiog noriu "atgauti" veida, tegu ir su buvusiom rausklelem...
Jei zinot, kaip tai panaikinti, patarkite... dekui is anksto.

hialurono r. užpildų sankaupų šalinimas
http://www.groziopas...s.lt/kainos-18/
yra ir kitu vietu Kaune, kur atliekamos sios proceduros.
Papildyta:
QUOTE(~Aylin @ 2012 07 06, 18:34)
leidausi pries  pora savaiciu i nosies - lupu rauksle, nepasakyciau, akd raksle visiskai issilygino, sake, kad galutinis rezultatas bus po menesio, tai ziuresim bigsmile.gif leidausi restylin'a

paprastai rezultatas iskart matomas, nereik net menesio laukt. jusu atveju ko gero per mazai preparato suleido. man karta taip buvo, tai gydytojas papildomai po poros savaiciu suleido, moket nieko nereikejo, nes buvo likes likutis ampuleje ir ji buvo laikoma tas pora savaiciu, jeigu prireiktu korekcijos.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2012 07 09, 10:34)

paprastai rezultatas iskart matomas, nereik net menesio laukt. jusu atveju ko gero per mazai preparato suleido. man karta taip buvo, tai gydytojas papildomai po poros savaiciu suleido, moket nieko nereikejo, nes buvo likes likutis ampuleje ir ji buvo laikoma tas pora savaiciu, jeigu prireiktu korekcijos.



tai kad man visa ampule suleido g.gif neliko likucio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 07 09, 14:58)
tai kad man visa ampule suleido g.gif neliko likucio schmoll.gif

tai gal jums dvieju ampuliu reikia - priklausomai nuo rauksliu gylio...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti