Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

Norėjau saviškei vyresnėlei prieš mokyklą auskariukus įverti, man taip gražu smulkučiai...ir ji pati labai nori, bet va, darželyje auklėtoja skeptiškai žiūri į tokius vaikus (apibarė net kai manoji atėjo lakuotais nagučiais :smile.gif), galbūt ir mokykloje ne kaip žiūrės :smile.gif.Be visa ko dar teko perskaityti straipsnį, kuriame aprašomi atvejai, kai dėl netinkamo auskarų vėrimo vaikams teko daryt operacijas ir šiaip apie įvairius negalavimus po to ohmy.gif.
Ką apie tai manot? Kada vaikui tinkamiausias metas verti ausytes? Kur patartumėt kreiptis? Kaip žiūrite į berniukus su auskarais :smile.gif ???



****************

kita tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 23 balandžio 2008 - 11:22
lAsmeniskai man labai patinka mergytes su auskariukais biggrin.gif Nors maniskei dar tik 2,2 bet butinai rudeni pradursiu jai ausytes.Kodel rudeni?Taip mums patare kosmetologe,atseit kai vesiau tai geriau zaizdeles gyja ... Zinau kad labai gerai duria Centrum viesbuty,kosmetologiniame,tai kainuoja apie 50 lt,bet ten ismatuoja taskus ir seip aukstesnis aptarnavimas wink.gif
O del to ,kad mokykloje kazkas kreivai ziures,manyciau nereiketu jaudintis...paziures kreivai na savaite,dvi ,paskui praeis... smile.gif Svarbiausia ,kad dukryte butu laiminga.. wink.gif
Atsakyti
 Nu savo bernui auskaro neverciau. Kazkaip nevyriskai man atrodo berniukai su auskarais.  Sulauks 18 - tegu verias nors ir i ...
Atsakyti
Man negrazu mergytes su auskarais, apie mazus berniukus is vis tyliu. As turiu sesiamete, bet ne minties tokios neturiu - ausytes pradurti. Mergytems tinka rausvi zandukai ir blizgancios akytes  ;D (naturaliai, aisku wink.gif).
Jei kuria diena dukra isigeidzia pasipuosti visokiais blizguciais, tai tam puikiai tinka klijuojami vaikiski auskariukai.
Mergyte su auskarais... O dar auksiniais... Nea, negrazu man. Kazkaip pigiai man vaikas tuomet atrodo. Lyg tevai noretu savo atzala papuosti kokiu "amzinu" papuosalu - auksu ( ohmy.gif). Jau geriau uz tuos pinigus nupirkti mergytei isskirtine  suknyte, batukus, stilingas kelnes ar striukyte. Taip as suprantu - vaikas papuostas, o sesiamete mergyte tikrai ivertintu puosnu ruba. O auskarai... Vaizdelis, kai eina mergyte su auksiniais auskarais ir pigiais drabuzeliais - nekoks.
Atsakyti
Na mano sūnūs lyg ir norėtų,  ir man pačiai nesiblogėja, kai į kitus pažiūri, nu bet saviškiams esu pasakius, užaugsit, galėsit nors ir po 10 auskarų. Kažkaip pagalvoju, kad šiandien jiems įversiu po auskarą, o kai užaugs pasakys, ką tu čia motin pridirbai, kodėl tu mūsų, pyplių, klausei.  ;D ;D ;D
Atsakyti
...savo panelytem leisiu nesioti auskarus tuomet, kai jos pacios to panores ir paprasys wink.gif
nemanau, kad del to, jog mamoms patinka mergytes su auskariukais, jos turetu juos nesioti.  ???Tai butu neteisinga. wink.gif
Aisku, nekalbu apie tas salis, kur tai iprasta nuo gimimo biggrin.gif
Atsakyti
pas mumi labai populiaru naujagimems ausytes pradurti. as ir savajai pradurciau, bet vyras jauciu siausis kaip ezys  :-X bet visvien per gudrybes savo pasieksiu  ;D pati skyles ausyse turiu nuo 9 metu. (geriau neskelbsiu kiek  ;D )
Atsakyti
Nemanau, kad mokykloje turetu kaip nors reaguoti i mergaites pradurtas ausytes- juk tai neturi jokio poveikio mokslams  :smile.gif Be to juk ne pirma mokykloje su pradurtom ausytem bus..., na nebent pataikysit ant labai tarybines mokytojos- kur nuo anu laiku pripratusi nuplauti makiaza ar tai issukuoti sulakuotus plaukus  ;D
Man asmeniskai grazu pradurtos ausytes- mazam vaikui tiktu kukluciai mazi auskariukai  ;)....bet kada as leisciau durtis ausytes- nezinau reiktu labai daug pamastyti, o apie berniuka- tai net kalbu nera- lai sulaukia 18....
Atsakyti
As grieztai pries auskarus ir mergaitems ir berniukams. Auskarus leisciau verti kai vaikas jau butu visiskai savarankiskas, mazdaug 16 m.
Atsakyti
O man visai grazu smile.gif
Atsakyti
man grazu auskarai mergytems,planuoju ir saviskei pradurti biggrin.gif
Atsakyti
 Mergaitems kaip ir grazu. As pati kazkur 12m prasiveriau. Dukra jei nores leisiu, bet ne anksciau 10m. Sunui be 18m - jokiu budu.
Atsakyti