Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido

Net nezinau ar grazu usiukai pas moteris ??? Visi vyrai sako, kad tai isduoda karsta moters buda, kitus net uzveda :smile.gif tongue.gif Kuomet tie usiukai labai juodi ir ryskus, gal nelabai graziai atrodo ??? Ar jus naikinate juos? Ka darote? O gal nicnieko nedarote, vaikstote kaip gamta dave ;D 8)
Atsakyti
                Kazkada i darba atejo toks visai nieko vyrukas:veslus usai ir truputi barzdos,bet jo bruozai buvo kazkokie nevyriski.Jis prakalbo :-Xkaip as pasimeciau,nes jis prakalbo...moterisku balsu,tai buvo moteris :-[Kaip man jos tada pagailo,juk jos bruozai tokie grazus,o va tie usai su barzdele viska sugadina.Ir manau kad ne as viena taip apsirikdavau ir abejoju,kad tai moteriskei tai keldavo susizavejima :-/Man gaila tokiu moteru,kurios turi daug vyrisku hormonu,kaip siuo atveju :(Depiliuokis,skuskis jie juk vistiek atauga,o atauga gal ir veslesni ir ryskesni :-/
        O siaip uselius tai turim kiekviena gal,tik pas juodaplaukes jie labiau matos,pas sviesiaplaukes nelabai,o jei tai dar ir karstumo zenklas,na tai isvis [smiley=vo.gif]
Atsakyti
Ach stai kodel man daznai myletis norisi  ;D ;D ;D ;D .Pasirodo usai kalti!!! ;D ;D ;D .Na jie pas mane nedideli , uztenka nukirpti  , arba su peroksidu pasviesinti. Jei  jau bus ju labai daug , tikrai naikinsiu su lazeriu, nes man tai negrazu.....
Atsakyti
As pati neturiu, bet galiu papasakoti apie savo drauge. Ji vaiksciuojo i Grozio terapijos centra, sugiharos gatvej atrodo, jai reikejo ar tai 4 ar 5 lazeriu seansu, ir usiukai dingo visam laikui. nemazai kainavo, bet jai negaila tu pinigu, nes visada turejo kompleksa kad turi juodus mazus usiukus.
Atsakyti
merginos help-uzkniso mane usai unsure.gif Zmones sako vyrisku homonu daug turiu doh.gif Aksciau,kai gyvenau lietuvoj,eidavau depiliuoti vasku,tai dar buvo nieko. g.gif Nu dabar nei kur nueisi cia nei ka-viskas kosmiskai kainuoja(Svedijoje)
Nusidepiliavau kremu,tai liko kaip skura nulupta!!!!!!!!!1 ohmy.gif Oda tamsi , o vietoj usu balta doh.gif nors slepkis cool.gif
Vyras sako gal ir tu nusiskusk doh.gif juokdarys umn.gif
KARTAIS vis pakerpu,kad ne taip matytusi blink.gif Gal pincetu ispesiot???????oi skaudetu doh.gif

Tai ku man daryts????!!!!!!! sad.gif
Atsakyti
kazkada maciau reklama, kad juos isnaikina visam laikui. tiesa, demesio neatkreipiau kokiu budu jie tai daro usu neturiu, bet mano anyta usuota. vyras sako ot gerai jai butu laugh.gif maciau amerikeje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 17, 18:59)
kazkada maciau reklama, kad juos isnaikina visam laikui. tiesa, demesio neatkreipiau kokiu budu jie tai daro usu neturiu, bet mano anyta uzuota. vyras sako ot gerai jai butu laugh.gif maciau amerikeje unsure.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal pabandyk depiliacines juosteles (maciau buna veidui), kitos sako balina tuos uselius.
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 03 17, 19:03)
Gal pabandyk depiliacines juosteles (maciau buna veidui), kitos sako balina tuos uselius.

as irgi toki varianta pasiulyciau wink.gif
o nuo kirpimo tai jie tik atauga storesni ir tamsesni,tas pats kas ir skutimas blink.gif
Atsakyti
Mano viena drauge savo usiukus ramiausiai nusiraudavo elektriniu epiliatorium (kaip ir pazhastis, beje)blink.gif Sake, neskauda, bet nezinau ar kiekviena tai galetu istvert g.gif
Atsakyti
Kažkada skaičiau, kad lyg ir kažkokios kontraceptinės tabletės tą plaukuotumą sumažina, bet tikrai nebepamenu... dry.gif tai lemia hormonai. gal pabandyk nueit pas ginekologą? gal ji patars ką nors? kiek žinau yra kažkokie tyrimai, kurie nustato tų hormonų kiekius ir pusiausvyras organizme. gal tuomet ir gydymas kažkoks yra?
Papildyta @ [mergetime]1079600464[/mergetime]
Beje, juk čia yra ginekologo konsultacija-parašyk ten, gal ką atsakys? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 03 18, 10:59)
Kažkada skaičiau, kad lyg ir kažkokios kontraceptinės tabletės tą plaukuotumą sumažina, bet tikrai nebepamenu... dry.gif tai lemia hormonai. gal pabandyk nueit pas ginekologą? gal ji patars ką nors? kiek žinau yra kažkokie tyrimai, kurie nustato tų hormonų kiekius ir pusiausvyras organizme. gal tuomet ir gydymas kažkoks yra?
Papildyta @ [mergetime]1079600464[[b]*ilja rgetime] [/b]
Beje, juk čia yra ginekologo konsultacija-parašyk ten, gal ką atsakys? wink.gif

Siaip del hormonu reiktu kreiptis i endokrinologa
Atsakyti