Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Labukas visoms:)
Labai prašau patarimo. Bute atsiado blusu:((. Ko tik nedariau, ir milteliais bėriau nuo parazitu. Dulkes valau kelis kartus per diena, grindis irgi plaunu po kelis kartus per diena.Niekas nepadeda. Baisiausia, kad tos blusytes kanda ir zmogui:( Zodziu,as nevilty cry.gif Gal dar yra kam taip buve?Ko griebtis, patarkit.
Aciu:)
Atsakyti
Žinau vieną tokią firmą DEZINFA, kuri užsiima tokių visokių parazitų naikinimu. Gal jie gali ir pakonsultuoti, ir filialus didžiuosiuose miestuose turi. Jų www čia
Atsakyti
Nusipirk veterinarijos vaistinėj porą specialių ampulių nuo blusų, jas reikia skiesti vandeniu (pasakys kokiu santykiu). Ryte išpurkšk visą butą, ypač plyšius grindyse, grindų+sienų sujungimus, minkštus baldus ir patalynę. Geriau, kad dieną nebūtumėt namie, o vakare viską nuodugniai išvalyk ir išplauk. Po poros dienų pakartok visą procedūrą. Garantija 100 procentų. Turėjau tą laimę parsinešus nuo mokinių iš mokyklos, tad žinau, ką sakau smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus, rytoj bandysiu kažko imtis.
Atsakyti
Labutis smile.gif Aš irgi šį "malonumą" turėjau (panašu gavom iš kaimynų, kurie purto kilimus per balkoną blink.gif )- bet jau viskas baigta. Be visų kitų merginų naudingų patarimų, aš naudojau dar vieną (mamos pasakytą smile.gif ) - visą patalynę ir kt., kas skalbiasi - dar ir išlyginau karštu karštu lygintuvu po skalbimo, viską skalbiau irgi, kaip mama sako -iki gurgždėjimo, rezultatas - per 2 dienas "karas" buvo baigtas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Otaip,2005 08 03, 16:10]
Ačiū, būtinai ir aš išsiskalbus lyginsiu:) Man irgi atrodo, kad iš kaimynų blusos parsirioglino pas mus. Mat kaimynai irgi savo kilimus per balkona dulkina, tai viskas patenka tiesiai man į kambarįsad.gif((( Bet svarbiausia atsikratyti tų parazitų. Nes jau taip sukandžiojo kojas, kad į žmones pasirodyti baisu:(( Bet atrodo jūsų visų pagalbą karą prieš blusas laimėsiu ašsmile.gif
Atsakyti
Dar prie viso to siulau bet kurioj parduotuvej uz mazdaug 5 Lt. Cobra aerozoli butent ropojantiems gyviams naikinti. Isbandyta. Veikia smile.gif .
Atsakyti
dite28, o kaip tau, ar dingo blusos, aš irgi turėjau, ir mano karas laimėtas:)
Atsakyti
beje, mane jos irgi kando, kaip ir tave dite28, bet žinai kas keista, kad tik mane. Mano namiškiai nė nejautė,kad tos blusos ir buvo:)
Atsakyti
mes tai išmetėm lovą ant kurios gulėjom ir kurioj kando, bei senukuose nusipirkom purškalo blusoms ir kt. vabzdžiams, tai tfu tfu dingo.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. tos blusos tikrai unikalus sutvėrimas. maždaug prieš savaitę pajutau, kad po nakties baisiai niežti. pamaniau, kad uodas įkando. bet vėliau supratau, kad nė velnio čia ne uodas, pamačiau vieną "gražuolę" ant lovos. iš kur jų parsinešėm, nesuvokiu. ir jūs suprantat, mes kartu su vyru ir pusantrų metukų mažyle miegam vienoj lovoj. nė vienam iš jų nė viena neįkando. tik mane vis pakandžioja. aš galvoju, kad čia gal su kraujo grupe susiję. gal mano vienintelės minusinė grupė joms skani? g.gif
Atsakyti
Atleiskit už kvailą klausimą, bet kaip jos atrodo?
Papildyta:
Šunų ir kačių blusas esu mačiusi. Ar jos tokios pat?
Atsakyti