Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesijos nėštukėms

Gal kas fotografavotės Redlukoj, ir labai įdomu
sužinoti ar verta, nes pati tokių planų turiu...
Kiek laiko truko fotosesija? Ar grazios nuotraukos
gavosi? Ką reikia ten su savimi nusivežti?
Ačiū už atsakymus smile.gif
l
Atsakyti
AS FOTOGRAFAVAUSI. MAN LABAI PATIKO, NES ATMOSFERA LABAI MALONI. FOTOSESIJA TRUNKA 3 VAL., PADARO APIE 100 NUOTRAUKU. AS SU SAVIM NETUREJAU NIEKO, JOKIU RUBU. PLAUKUS SUTVARKO IR MAKIAZA PADARO REDITA.
JEI IDOMU, SKYRELYJE "STAI MES KOKIE" YRA 3 MANO NESTUKES NUOTRAUKOS, DARYTOS PAS REDLUKUS.
Atsakyti
Jo EWA, na ir gražuolė gi tu pas mus...
Turbūt galutinai sugundei pasifotkint ..O ten kai
padaro tas nuotraukas, kada ten reikia išsirinkti jas,
nes aš važiuočiau iš kito miesto, tai nelabai
žinau... ar ten kitą dieną vėl reikia važiuoti? clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Na net nezinau, ka daro su tais kurie is kito miesto... Man kontaktus dave po 2 dienu, tada as issirinkau, nuveziau, pasakiau kuriu nuotrauku noriu. Dar po poros dienu atsiemiau nuotraukas.
Zinau, kad Redita i Kauna pati gali atvezti nuotraukas, nes daznai ten vaziuoja.
O tu pasiskambink ir issiaiskink.
Atsakyti
O kiek tas malonumas kainuoja?
Atsakyti
As irgi buvaau pas Redita, bet man deja nepatiko ju nuotraukos huh.gif Norejau meniniu nuotrauku, o ju daromos nuotraukos nieko bendro su menu neturi, jie tiesiog aprenga ir nufotograguoja, paskui "isvalo nuotrauka" ir viskas. o toks malonumas kainuoja nemazai (nepomniu kiek, bet tikrai brangu) Siulyciau tau (jei turi skaitmenini fotika) tegul vyras tave fotografuoja, aisku fantazijos reiketu ideti. Mane irgi vyras fotografavo, paskui nuneseme i studija, kad pakoreguotu nuotrauka ir vsio. Ir pigiau ir kadru daugiau (nes redlukai atiduoda tik 3 kadrus, o jei nori daugiau tureti, tai nerealios kainos blink.gif )
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 03 18, 06:34)
Gal kas fotografavotės Redlukoj, ir labai įdomu
sužinoti ar verta, nes pati tokių planų turiu...
Kiek laiko truko fotosesija? Ar grazios nuotraukos
gavosi? Ką reikia ten su savimi nusivežti?
Ačiū už atsakymus smile.gif
l

as fotografavausi Redlooke, jei nori paziureti mano fotkiu, gali nueti siuo adresu:
http://f1.pg.photos....com/nestuke2003
Galesi pati spresti, ar verta.Mano manymu, tai TIKRAI VERTA.Ir skubek, nes formos keiciasi greitai tongue.gif
Atsakyti
Tą skaitmeninį turiu fotiką, tik, kad iš mano vyro
menininkas mažas... wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1079598611[/mergetime]
Nu ir gražios gi jūs visos.. Kiek žinau už pasirinktas
3 nuotraukas sumoki 150 lt, o jei nori daugiau kokios
tada kainos?
Ir kurioj vietoj jie ten randasi, nes planuoju važiuoti
viena (vyrui siurprizą darysiu) tai jei koks užkampis
tai bijau, kad nerasiu, nes Vilniuj nelabai gaudausi...
Aš čia Jūsų visko išsiklausinėsiu o po to jau skambinsiu
tartis...
Atsakyti
Gal kokią nuorodą internete turit, kur galima pasikaityt.
Redlukas čia pavadinimas tos vieteles, kur fotkina? Aš visai žalia apie tai?
Koks adresas, tel ir tikslus pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE (Toshe @ 2004 03 18, 08:21)
QUOTE (eglek @ 2004 03 18, 06:34)
Gal kas fotografavotės Redlukoj, ir labai įdomu
sužinoti ar verta, nes pati tokių planų turiu...
Kiek laiko truko fotosesija? Ar grazios nuotraukos
gavosi? Ką reikia ten su savimi nusivežti?
Ačiū už atsakymus smile.gif
l

as fotografavausi Redlooke, jei nori paziureti mano fotkiu, gali nueti siuo adresu:
http://f1.pg.photos....com/nestuke2003
Galesi pati spresti, ar verta.Mano manymu, tai TIKRAI VERTA.Ir skubek, nes formos keiciasi greitai tongue.gif

Labai gražios nuotraukos, vis dėlto profasionalai daro, skirtumas yra fotkinantis patiems.
Jau laukiu laiko, kai galėsiu taip pozuot wink.gif
Atsakyti
Sorry, mamkos, bet man tos nuotraukos tokios vienodos blink.gif (Tosches ir dar kitos mamos) g.gif Mamkos aprengtos vienodai tik geles skiriasi huh.gif net pozos tos pacios. Nezinau kaip jums, bet man noretusi, kad tokiu kaip as nuotrauku neturetu niekas!
Atsakyti
QUOTE (NEBE nesciuke @ 2004 03 18, 11:01)
Sorry, mamkos, bet man tos nuotraukos tokios vienodos blink.gif (Tosches ir dar kitos mamos) g.gif Mamkos aprengtos vienodai tik geles skiriasi huh.gif net pozos tos pacios. Nezinau kaip jums, bet man noretusi, kad tokiu kaip as nuotrauku neturetu niekas!

Dėl šito ir aš sutikčiau, labai jau matosi, kad tas pats fotografas pyškino.
Gal žinot, kas dar tuo užsiima ir galit parekomenduot?
Atsakyti