Įkraunama...
Įkraunama...

Sutrukinėję lūpų kampučiai

sveikos 4u.gif perziurejau,lyg ir tokios temos neradau g.gif
Man jau 3 savaite itrukes vienos puses lupu kamputis net issiziot sunku doh.gif ,apie valgyma net nekalbu verysad.gif ,naudoju ir riebius kremus ir vazelinus nepadeda.Vaistininke rekomendavo "Boro plius" tepaliuka nuo issausejimo, bet nepadeda verysad.gif Bandziau ir Compeed pleistriukus nakciai,lyg ir padejo,bet diena vel tas pats,o su pleistriuku diena vaiksciot labai nepatogu unsure.gif
Gal kuriai nors is jusu yra taip buve? Kaip su tuo kovojate? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 11 vasario 2009 - 15:08
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 16:05)
sveikos 4u.gif perziurejau,lyg ir tokios temos neradau g.gif
Man jau 3 savaite itrukes vienos puses lupu kamputis net issiziot sunku doh.gif ,apie valgyma net nekalbu verysad.gif ,naudoju ir riebius kremus ir vazelinus nepadeda.Vaistininke rekomendavo "Boro plius" tepaliuka nuo issausejimo, bet nepadeda verysad.gif Bandziau ir Compeed pleistriukus nakciai,lyg ir padejo,bet diena vel tas pats,o su pleistriuku diena vaiksciot labai nepatogu unsure.gif
Gal kuriai nors is jusu yra taip buve? Kaip su tuo kovojate? 4u.gif


Tau gal kokių vitaminų trūksta? Man visai neblogai tokiu atveju padėdavo vitamino A aliejukas, vaistinėse seniau tai tikrai būdavo, dabar nežinau, turėtų tikrai nedaug kainuot, labai skanu ir ant duonos kelis lašiukus užlašinti, ir pasitepti. O naminės priemonės: neblogai alyvų aliejus, prieš savaitę buvo įtrūkę, pasitepiau (įtrindama) kelis kartus per dieną, dar vakare - o ryte viskas sugiję. Bet jei jau kelios savaitės... g.gif
Atsakyti
lupu kampuciai trukinet pradeda del vitaminu trukumo. Dazniausiai A, B ir gelezies preparato. Siulyciau susirupint pilnaverte mityba, o kol kas aisku tepti riebiais kremais, ypac ryte, kad ziojantis vel netruktu, o tiesiog "atmirktu".. ir einant i salti.
Atsakyti
sakot vitaminu g.gif nu B tai tikrai neturetu trukti 3 menesius magni geriau,bet va del A,E ir Gelezies gali buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 19:26)
sakot vitaminu g.gif nu B tai tikrai neturetu trukti 3 menesius magni geriau,bet va del A,E ir Gelezies gali buti g.gif



Jei gerei Mg+B(6), tai nereisia, kad netruksta B(12) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 02 11, 20:33)
Jei gerei Mg+B(6), tai nereisia, kad netruksta B(12) mirksiukas.gif



taip,geriau B6,gali buti,kad truksta,na reikes pagert vitaminu dar 4u.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
na va nusipirkau vitaminu thera-m,o tepti kamputi nusipirkau paprasta nivea kremuka,pasaka thumbup.gif jau baigia uzgyti clap.gif, aciu mergaites uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
pavyko, kad kremai padėjo smile.gif
man atsimenu niekas nepadėjo, bet paskui atradau priežastį, kodėl skilinėja. Pasirodo nuo pigių lūpų blizgesių doh.gif
Atsakyti
Man labiausiai padeda skilinejant lupu kampuciams tai tepaliukas su vitaminais a ir d thumbup.gif
Atsakyti
Mane taijpat kamuoja si problema i metus kelis kartus...svarbiausias dalykas yra vidinis gydymas nuo to ir reijkia pradeti ir kaij problema apmazeja toliau tepti tepaliukaijs...svarbu nelaukti kol zaisdeles dides...svarbiauisi vitamina tam yra A IR E KOMPLEKSAS... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 02 13, 19:12)
na va nusipirkau vitaminu thera-m,o tepti kamputi nusipirkau paprasta nivea kremuka,pasaka thumbup.gif jau baigia uzgyti clap.gif, aciu mergaites uz patarimus  aciuks.gif



o, kaip saunu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man vienintelis dalykas kuris padėdavo tai toks tepaliukas/kremas iš vaistinės kaip mažutis mėginėlis tai vitaminai A+D thumbup.gif
Atsakyti