Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Citriniukas @ 2009 03 04, 17:32)
Koruklu, labai skaniai atrodo, o tas pudingas su razinom kaip sutrautau iš kart ir būna su razinom, skamba labai skaniai, bet galetų vien obuolių būt  rolleyes.gif  smile.gif


Buna jau su razinom ir cinamonu! Kadangi man tai primena senoviska obuoliu pyraga, tai tas pudingas mano megstamiausias. Kiek ziurejau Dr Oetker puslapyje, tai dabar yra net su tiramisu skoniu ir visokiausiu, bet nesu maciusi pardavime!
Atsakyti
Ačiū, einu pasmalsausiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Pyragas "Negriukas" pagal rugiagėlę. Nuostabus skonis, labai purus ir drėgnas thumbup.gif
Atsakyti
Pyragas "Negriukas" pagal rugiagėlę. Nuostabus skonis, labai purus ir drėgnas thumbup.gif
[/quote]


o kur receptelis? ax.gif
dabar kaip tik ruosiuos kepti ka nors panasaus, ir va sita geri pamaciau, o recepto ne kvapo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2009 03 04, 16:22)
Pyragas "Negriukas" pagal rugiagėlę. Nuostabus skonis, labai purus ir drėgnas  thumbup.gif

kiek temų db praverst ieškant rugiagėles recepto?

na gi kepejeles pamokinkit neišmanėlė kaip teisingai dedasi kepimo popierius blizgia pusė į viršų ar į apačia , kad nepritrauktu? rolleyes.gif
Atsakyti
Kekso "Negriukas" RECEPTAS
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2009 03 04, 17:15)
kiek temų db praverst ieškant rugiagėles recepto?

na gi kepejeles pamokinkit neišmanėlė kaip teisingai dedasi kepimo popierius blizgia pusė į viršų ar į apačia , kad nepritrauktu?  rolleyes.gif


Tai kad neturi reiksmes kuria puse kepimo popieriu desi... g.gif nebent pas tave koks sviestinis popierius.. g.gif
Atsakyti
ačiū už receptą smile.gif

tai kad sako yra , nes man pastoviai pritraukia blink.gif sakau gal blogai dedu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 04 kovo 2009 - 18:22
QUOTE(Lera @ 2009 03 04, 18:11)
ačiū už receptą smile.gif

tai kad sako yra , nes man pastoviai pritraukia blink.gif sakau gal blogai dedu? doh.gif


As ir is vienos puses kepu, ir is kitos biggrin.gif na pvz. jei kepu eklerius, tai as kitam kartui kita puse panaudoju blush2.gif o koks tavo popierius?

Jus manes tik neapmetykit kuo nors, bet as minti surezgiau biggrin.gif ana karta, kai dziovinau morenga, tai 3 val kaitinau, o paskuij baiges kantrybe, isjungiau, ir nuejau miegoti. Ryte jis jau buvo isdziuves. Dabar jau 3,5 valandos dziovinau, ir isjungiau. Vyras sako, jie nekaitinami isdzius greiciau, nei kaitinami. Na tiksiau greiciau dadzius. Ziuresiu ar paisiteisins g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 04 kovo 2009 - 18:38
QUOTE(regna @ 2009 03 03, 22:27)
4u.gif Daividija 4u.gif laba prašau  4u.gif parašyk receptuką sluoksniuotos tešlos krepšelių su mascarponės sūriu,man reikia savatgalui.turiu žinoti kokių produktų reikia,na,tik nesakyk,kad pasieskočiau,tu esi parasius kad turi kokį tai ypatingą 4u.gif
Iš,anksto ačiukas 4u.gif



QUOTE(convict @ 2009 03 04, 10:46)
Labai labai prašau abiejų skanėstų receptų 4u.gif  4u.gif  4u.gif plyyyyz 4u.gif

Oi,mergaites,soriuks,visa diena nebuvo interneto doh.gif Tai skubu rasyti.
Sluoksniuotos teslos krepseliai su mascarpones surio idaru.
500g sluoksniuotos bemieles teslos.
Idarui:
250g g mascarponės surio;
2 nedideli kiausiniai,
0,5 stiklines cukraus pudros,
vanilino.

Tesla plonai iskocioti ir sudeti i keksiuku formeles,ant virsaus deti po sauksteli idaro ir suemus uz kampuciu suspausti,padaryti tokius krepselius,galima i formeles ir nedeti,bet formelese grazesne forma gaunasi.

Idarui viska sumaisyti iki vientisos mases.

Keksas su mascarpones suriu
200g sviesto,
200g cukraus,
5 kiausiniai,
pakelis vanilinio cukraus,
250g mascarpones surio,
1 pakelis kepimo milteliu(1,5 saukstelio),
350g miltu,
3a.s. kakavos milteliu,
3v,s, pieno,
kokiu nors uogu(vysniu,melyniu,avieciu).

Sviesta issukti su cukrumi ir vanilinu,tada musti po viena kiausinius,sudeti mascarpone ir viska gerai ismaisyti.
Miltus sumaisyti su kepimo milteliais,persijoti i tesla ir ismaisyti.Tesla turi gautis tirsta ir sunkiai kristi nuo sauksto.
Tesla padalinti i dvi dalis,i viena dali sudeti kakava,sumaisyta su pienu.I kekso forma pakaitom deti po sauksta sviesios ir tamsiso mases,po puses teslos supilti uogas ir ant virsaus likusia tesla(uogu galima ir nedeti).
Kepti 170-180C 45 min(priklausomai nuo orkaites,maniskeje iskepa greiciau).
AS sio kekso dar nekepiau,bet butinai isbandysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir zinokit pasiteisino tas mano dalykas thumbup.gif morengas isdziut baige isjungtoj orkaitej! Dabar visad taip darysiu, siek tiek padziovinsiu ijungtoj orkaitej, o paskui isjungsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 04, 21:12)
Ir zinokit pasiteisino tas mano dalykas  thumbup.gif morengas isdziut baige isjungtoj orkaitej! Dabar visad taip darysiu, siek tiek padziovinsiu ijungtoj orkaitej, o paskui isjungsiu  blush2.gif

tai maždaug 3 valandas orkaitėj vis pakaitintant, o paskui nakčiai eina miegot visi (ir morengas džiūsta, taip?). Aš irgi taip pagalvojau, nes tai žaidi žaidi visą dieną ir va netyčia sugadinu doh.gif pamiršus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 03 04, 20:40)
tai maždaug 3 valandas orkaitėj vis pakaitintant, o paskui nakčiai eina miegot visi (ir morengas džiūsta, taip?). Aš irgi taip pagalvojau, nes tai žaidi žaidi visą dieną ir va netyčia sugadinu  doh.gif  pamiršus  biggrin.gif


Siaip nezinau ar taip gerai darau, bet jau antra karta pasiteisino smile.gif as galeciau tai paaiskinti tuo, kad gal jis kai orkaitej kaitinamas, tai ilgiau dziusta, o isjungus pradeda dziut greiciau,ir tuo paciu elektra taupom biggrin.gif ar kaip gi cia paaiskint... na vidus jo baigia dziut isjungtoj orkaitej. Manau visad taip darysiu, kokias 3 val.pakaitinsiu, ir isjungsiu. Cipciukas sakys, jau vapse rugiagele isprotejo unsure.gif bet kad man elektros gaila lotuliukas.gif

Mano vyras mazus morengiukus vadina "Niekuciais", tai su dukra jau suvalge juos biggrin.gif tik morengas tortui liko biggrin.gif
Atsakyti