Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

tai vat,pirma pristatau šį "baldą"
šiaip kas turi baldinio gobeleno atliekų,tai iš viso pigus variantas butų.nors Kaune savanorių prospekte parduotuvėje "oda ir gobelenas" būna pirkti atraižų.nebrangios jos.manau,kad ir kitose parduotuvėse būtų.
trumpai papasakosiu,kiaip jį gaminau. pirmiausia pasidariau lekalą.tokį trikampio formos,tik viršuj ne grynas smailas kampas, o toks biškį nukirstas,kad būtų likęs kvadratas iš 4 detalių susiuvus,ranjenai prisiūti.po to ant to lekalo dėliojau savo kvadratinius medžiagos gabalėlius.juos susikirpau pagal ta lekalą,kad į jo rėmus tilptų.tada susiuvau pirmą trikampį,tada likusius tris.po to juos tarpusavyje susiuvau.pačiam viršuj ant keturkampės detalės prisiuvau tvirtą rankeną,tada ją prisiuvau viršuje,tai viršus kaip ir baigtas.apačioj pasisiuvau kvadratinę detalę,kad ji tiktų toms trikampių detalių apačioms.tada jos 3 su puse kraštinės prisiuvau prie anų susiūtų 4 trikampių.šiaip siūlau nepagailėti laiko ir siūlų ir kokius tris kartus siūlę nusiūti,kad po to neiširtų,kai jau bus supiltos granulės.tada pro ta skylę supyliau granules.supyliau apie 0,3 m3.Seniuose pirkau,tai maišas,0,2 m3 kainuoja apie 15 Lt.žiūrint kokio dydžio jūsų maišas gausis,gali reikėti mažiau arba daugiau.jei liks,tai bus galima pasisiūti pagalvėlių,kimštų poliesterio granulėmis wink.gif supylus granules užsiuvau tą skylę. ir tada jau megavausi sėdėdama ir megzdama ant to sėdmaišio.gavosi tikrai nemažas.galiu net kojas susidėjusi po savim sėdėti.tikrai patogu.ir labai fainai tos granulės šiugžda smile.gif
na,iš tokiso ilgos litanijos norėjau pasakyti trumpai tiek,kad siūlau pačioms pasisiūti tokį daiktą.tikrai bus malonu kitus savo rankdarbius jame įsitaisius daryti rolleyes.gif man jis asmeniškai kainavo 30 Lt.yra pirkti už beveik 100 Lt sba parduotuvėse,bet perpus mažesni ir tikrai nepatogūs.o Daliso balduose apie 300 Lt kainuoja,bet ten ne iš gabaliukų,bet iš vientisų gabalų.aišku,galima ir jums iš vientisų siūtis.dar greičiau ir paprasčiau.aš tik turėjau tokių daug gabaliukų,tai ir pasisiuvau.nereikėjo pirkti ax.gif galima apačioje užtrauktuką isisiūti,kad vėliau jas išimti,tik reiktų su fiksatoriumi,kad netyčia neatsidarytų nesimalant jame:) išpylus granules galėsit jį išskalbti. ir patariu medžiagą naudpti kokią tvirtesnę,tik ne tokią sintetinę,kur su pūkeliu,nes tada tarnaus ir kaip siurblys biggrin.gif viskas lips prie to sėdmaišio.
jei sudominau,klauskit,atsakysiu,ką žinosiu. siūkitės.o kas siuvotės,tai idėjų,patarimų čia duokit wink.gif
Atsakyti
dar viena foto
Atsakyti
O neitų papaišyt tų lekalų?
Kam ta rankena reikalinga?
Kaip vadinasi tos granulės? Kažin ar jų visur būna?
Jau kaip susigundžiau tokiu daikčiuku ax.gif
O jis lengvas?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 08 07, 21:29)
O neitų papaišyt tų lekalų?
Kam ta rankena reikalinga?
Kaip vadinasi tos granulės? Kažin ar jų visur būna?
Jau kaip susigundžiau tokiu daikčiuku  ax.gif
O jis lengvas?


rankena tam,kad galetum ji i kita vieta pernesti ir kad butu galima pakilnoti ir tas granules papurtyti,kai susisedi.
poliesterio granules.birios tokios,baltos,Seniuose lauke,kur statybines prekes,jom prekiauja.kitur neieskojau,tai nzn kur dar ju yra.
1 maiso svoris tu granuliu apie 1,5 kg.nu skaityk grubiai tas maisas sveria 3-4 kg.
Atsakyti
kazkur supermamoj maciau iskarpas sedmaisiu. manau paieskojus imanoma atrasti smile.gif
tik va neprisimenu kokioj temoj? g.gif
Atsakyti
atradau.

pirmas

ir antras

Atsakyti
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
na mano kiek kitokios formos iskarpos.anksciua as dirbau imoneje,kur tokius siudavo ir vis tobulindavo.tai patogiausia sedeti,kai jis nera siuvamas kaip burbulas,bet kad apatine dalis butu daug platesne,didesne,o i virsu kazkiek susiauretu.tai cia is patirties tiek zinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2005 08 08, 09:01)
na mano kiek kitokios formos iskarpos.anksciua as dirbau imoneje,kur tokius siudavo ir vis tobulindavo.tai patogiausia sedeti,kai jis nera siuvamas kaip burbulas,bet kad apatine dalis butu daug platesne,didesne,o i virsu kazkiek susiauretu.tai cia is patirties tiek zinau ax.gif

jai turi kantrybes ir galimybe, papaisyk ir imesk, nes nu neisikirtau kaip reikia ji pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2005 08 08, 09:01)
na mano kiek kitokios formos iskarpos.anksciua as dirbau imoneje,kur tokius siudavo ir vis tobulindavo.tai patogiausia sedeti,kai jis nera siuvamas kaip burbulas,bet kad apatine dalis butu daug platesne,didesne,o i virsu kazkiek susiauretu.tai cia is patirties tiek zinau ax.gif


Olaiva, gal galėtum matmenis įmest? Kaip suprantu darai keturis trikampius, juos siusiuni ir prisiūni ant pagrindo? Kokio dydžio tos detalės?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kaip seniai ieškojau šito daikto schemų. smile.gif
Niekaip negalėjau sugalvoti kaip jis vadinasi - maišas sėdėjimui ir pan. o čia juk elementariausias SĖDMAIŠIS. biggrin.gif

Ieškodama internete radau, kad jis dar vadinasi Sangha pillow (jis naudojama ir jogoje).
Būtų neblogai jeigu parašytum tų trikampių išmatavimus, nes pagal tuos internetinius paveiksliukus, tokiai siuvėjai kaip AŠ, sunku orientuotis. blush2.gif

Ir gal kas matėte kur nors odos skiaučių? Labai norėčiau tokį daiktą pasidaryti iš odos (plonytės).
O tų granulių mačiau Vilniuje "Senukuose", didelį, didelį maišą, ten man atrodo dviem vidutinio dydžio foteliams užtektų. Kaina liktai apie 30Lt. buvo. Ieškojau daug kur, bet tik ten radau. man sakė, kad kartais "Audėjo" baldų parduotuvėje būna.
Atsakyti
Šitie gražūs:

user posted image

Atsakyti