Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

Kremas ekleriukams iš pokiukų
Nuo 1/2 litro šalto pieno , atpilti stiklinę ir joje išleisti maišelio turinį , likusį pieną užvirti , nukelti nuo ugnies ir į jį supilti jau prieš tai padarytą mišinį ir energingai maišant sukti , kol jis sustandės ( apie 1 min. ) kai mišinys atvės į jį isukite kambario temperatūros sviestą 250 g. .....viskas , kremas paruoštas .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 15, 17:11)
Kremas ekleriukams iš pokiukų
Nuo  1/2  litro šalto pieno , atpilti  stiklinę ir joje išleisti maišelio turinį , likusį pieną užvirti , nukelti nuo ugnies ir į jį supilti jau prieš tai padarytą mišinį ir energingai maišant sukti , kol jis sustandės ( apie 1 min. ) kai mišinys atvės į jį isukite kambario temperatūros sviestą 250 g. .....viskas , kremas paruoštas .


aciu cypciuk wub.gif
Atsakyti
Noriu pasiūlyti jums keksiukus .....nesaldžius ( jei ant viršaus nepilsite šokolado , tiks mergaitėms kurios kai ko laikosi tongue.gif ir toms murios nemėgsta saldžiai , aš jį radau rusiškame forume ir ten taip juos rekomendavo ......

Keksiukai ( keksas ) su arachisų pasta .

Jums reikės ......



3 kiušinių

2/3 stiklinės cukraus

1/2 stiklinėsgrietinės

1/2 stiklinės arachisų pastos

1 stiklinės stiprios arbatos nuoviro

1 arbatinis š. sodos

3 stiklinių miltų .


Stiklinės tūris 250 ml.

Kiaušinius su cukrumi plakti iki putų .
Dėti grietinę , arachisų pastą , arbatos nuovirą ( ataušusį ) ir gale nugesintą sodą , gerai išmaišyti .
Įpilti persijotus miltus ir lėtai išmaišyti .

Kepti 180 C orkaitėje apie 45 - 50 min.

Arachisu pastos yra pirkti visuose prekybos centruose , jie padėti prie visų NUTELŲ ir kitų tepamų kremų .

Aš juos dar apipyliau šviesiu ir tamsiu šokoladu , ir imečiau kokoso cukatų , nes jie visai nesaldūs ir neriebūs schmoll.gif .....tikras atradimas nemėgstančioms ir negalinčioms valgyti cukraus .

user posted image
Atsakyti
Kokie skanuliai wub.gif
Cipciuk, prisiduodu namų darbus 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif ...geras , nu ir pavariai , ir kokios grąžios wub.gif ir spalvytės liuks , o tos koinytės irgi padarytos blink.gif ...griūk neatsikelk......
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 15, 18:47)
bigsmile.gif  bigsmile.gif ...geras , nu ir pavariai , ir kokios grąžios wub.gif ir spalvytės liuks , o tos koinytės irgi padarytos blink.gif ...griūk neatsikelk......

prabalsavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 15 kovo 2009 - 19:00
Velnias, man nebeleidzia jau antra para balsuoti uz maza princese blink.gif verysad.gif
Atsakyti
unsure.gif ...kodėl , man 1 kartą leidžia į parą , o marti ir jos mama po du net prabalsuoja .... unsure.gif ....bet jus man pasakykite , kiek tie pirmieji gali surinkti , iš kur tiet ......nu aš turiu kai kokių minčių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 15, 19:06)
unsure.gif ...kodėl , man 1 kartą leidžia į parą , o marti ir jos mama po du net prabalsuoja .... unsure.gif ....bet jus man pasakykite , kiek tie pirmieji gali surinkti , iš kur tiet ......nu aš turiu kai kokių minčių  schmoll.gif

ir kas per mintys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 15, 17:44)

Keksiukai ( keksas ) su arachisų pasta .



Nerealiai skaniai ir gražiai atrodo wub.gif Paaiškinkit man durnelei kas ta arachisų pasta blush2.gif Nu pirmą kartą girdžiu tokį dalyką doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Pardėse ( visose ) kur lentynose yra sudėtos visos NUTELOS tie ant batono tepami kremai šokoladiniai su riešutais , prie jų stovi ir stiklainiukas su arachisų pasta , kremas irgi , bet be cukraus ,ten trinti arachisų riešutai , kas nemėgsta saldžiai tai liuks ant batono thumbup.gif aš jį visada perku , nu brangokas apie 8 litus ax.gif , bet va ką iškepiau , ir dar turiu sausainukų receptą su ja , tai tikrai iškepsiu ir parodysiu ( jau esu kepusi ) mirksiukas.gif
Atsakyti
taip ir kojinytės irgi 4u.gif , ten kur pabarstukai, tai aptepiau aisingu ir ant šlapio pabarsčiau, mano zuikiui pusmetukas kitą savaitę, tai sumaniau tortukui atributą tokį ax.gif
Atsakyti