Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirmėlių (antiparazitiniai)

sveikos,
ieškojau, bet neradau šios temos...

Gal kas naudojot kokius nors žoliniu pagrindu vaistus nuo kirmėlių?

Girdėjau, kad labai veiksmingi būna juodojo riešutmedžio. Bet čia tik "viena bobutė sakė" smile.gif Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt patirtimi kas naudojo ar girdėjo.

Ir dar mano mama visada sako, kad jeigu vaikas griežia dantimis, tai reiškia, kad jis turi kirmėlių... Nors Vermox rudenį visada profilaktiškai sugeria, laikosi higienos, plauna rankas ir t.t. Koks būtų veiksmingas būdas tam nustatyti: reikia būtinai nešti išmatų tyrimui ar užtenka tepinėlio nuo išangės (kurį anksčiau lyg ir darydavo poliklinikose, tik nežinau kaip dabar)?

Kas įdomiausia, kad vaikas jaučiasi gerai, gerai valgo, miega, tik naktį griežia dantimis. Tai gal aš čia be reikalo bangas keliu?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2009 02 18, 19:23)

Kas įdomiausia, kad vaikas jaučiasi gerai, gerai valgo, miega, tik naktį griežia dantimis. Tai gal aš čia be reikalo bangas keliu?


Paprastai tai gali būti vienas kirmėlinės invazijos požymių. Bet su žoliniais preparatais tuo klausimu neteko susidurti, aišku- Vermox, dar yra homeopatinių.
Šiaip esu girdėjusi profesionalią nuomonę, kad metuose 2 kartus reikėtų suvartoti antihelmintinių vaistų - apie balandžio mėn. ir spalio mėn., kai pasibaigęs uogų- vaisių sezonas.
Gal dar kas atsilieps.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystalline: 19 vasario 2009 - 20:04
QUOTE(Daivad @ 2009 02 18, 20:23)
Ir dar mano mama visada sako, kad jeigu vaikas griežia dantimis, tai reiškia, kad jis turi kirmėlių...

ne visada griežimas dantimis,reiškia,kad turi kirmėlių smile.gif
Griežimas dantimis
Atsakyti
Taip, ne visada smile.gif , bet neretai.
Atsakyti
Jeigu tikrai dažnai ir smarkiai griežia - ramumo dėlei galit pasikonsultuoti su homeopatu. Jie turi galimybių patikrinti, ar nėra kokių "įnamių".

O juodasis riešutas nėra nuodingas? Šiaip, visi tie antihelmintiniai augaliniai vaistai yra truputį nuodingi (pvz. bitkrėslė). Mano subjektyvia nuomone, geriau tada mėginti homeopatiniais (aišku, reikia žinoti ar tikrai ten kažkas yra, ir kokio tipo tie "įnamiai").
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 19 vasario 2009 - 22:19
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 02 19, 23:17)
Jeigu tikrai dažnai ir smarkiai griežia - ramumo dėlei galit pasikonsultuoti su homeopatu. Jie turi galimybių patikrinti, ar nėra kokių "įnamių".

O juodasis riešutas nėra nuodingas? Šiaip, visi tie antihelmintiniai augaliniai vaistai yra truputį nuodingi (pvz. bitkrėslė). Mano subjektyvia nuomone, geriau tada mėginti homeopatiniais (aišku, reikia žinoti ar tikrai ten kažkas yra, ir kokio tipo tie "įnamiai").

o gal žinot kur rasti tikrai gerą homeopatą Vilniuje? Nepamenu taisyklių, jei negalima skelbti adresų su pavardėm, nes būtų traktuojama kaip reklama, tai gal galit i az atsiųsti?
Čia, aišku ne ta tema, bet mes jau labai įsisrgom: vis kosuliai vargina, dabar skarlatina... Reik kažką daryti g.gif
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Aš ne vilnietė, ne ką galiu patarti. Merginos dalinosi nuomonėmis ir kontaktais temoje apie homeopatinį gydymą. Pasiskaitykit ten. 4u.gif
Atsakyti
Kai pas mus ( skaityk: pas mane ir mano dukryte blush2.gif ) apsigyveno tie padarai blink.gif , tai pirmiausia praejom ne dantimis grezt, o niezulys atsirado vienoj geroj vietoj doh.gif . Siaip ir visai negrezem nei as, nei dukryte, cia nera pozymis...
Gydymes vermox'u
Atsakyti
Aš irgi nemanau, kad griežimas dantimis naktį tai kirmėliukų darbas:). Kažkaip man prieš širdies labiau hipotezė apie netinkamą sąkandį, psichologinės įtampos padarinius, o gal žarnyno reakciją į tam tirką maistą..
Atsakyti
QUOTE(Crystalline @ 2009 02 19, 20:46)
Šiaip esu girdėjusi profesionalią nuomonę, kad metuose 2 kartus reikėtų suvartoti antihelmintinių vaistų - apie balandžio mėn. ir spalio mėn., kai pasibaigęs uogų- vaisių sezonas.
Gal dar kas atsilieps.

Mums taip ir patarė gydytojas. Vermox po pusę tabletės 3 vakarus iš eilės, po 2 sav pakartot. Tas pats ir pavasarį.

Griežimas dantimis man asocijuojasi su nervinio pagrindo susirgimais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 20 balandžio 2009 - 14:47
va ka radau
http://www_coral-clu...r.php?vaiid=186
Atsakyti
Mes irgi profilaktiškai gėrėm juodąjį riešutą iš koralinio klubo.
Atsakyti