Įkraunama...
Įkraunama...

šv. Dvasios cerkvė Vilniuje

As esu krikstyta cerkveje, kai tuokiausi su vyru tuokemes kataliku baznycioje, vaikuti ir irgi krikstijau kataliku baznycioje, ar galeciau ji dar pakrikstyti cerkveje ar negerai butu? ar nera reikalo?
Atsakyti
QUOTE(photoframe @ 2013 08 21, 15:38)
As esu krikstyta cerkveje, kai tuokiausi su vyru tuokemes kataliku baznycioje, vaikuti ir irgi krikstijau kataliku baznycioje, ar galeciau ji dar pakrikstyti cerkveje ar negerai butu? ar nera reikalo?

Dar kartą krikštyti nereikia. Kunigas perskaito specialias maldas, ir iš kataliko tampama ortodoksu. smile.gif
Jums reikėtų kreiptis į artimiausią cerkvę ar tą, kurioje lankotės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(photoframe @ 2013 08 21, 14:38)
As esu krikstyta cerkveje, kai tuokiausi su vyru tuokemes kataliku baznycioje, vaikuti ir irgi krikstijau kataliku baznycioje, ar galeciau ji dar pakrikstyti cerkveje ar negerai butu? ar nera reikalo?



Neperkrikštijama)), jei nebuvo vaikui suteiktas sutvirtinimo sakramentas tai reiks ir jį suteikt. Jei veiksmas vilniuje tai greičiausiai Jums bus privalomi katechizacijos kursai-jų daug bet jie labai kokybiški))

http://kat.orthodoxy.lt/
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2013 08 11, 22:00)
'Соборование': rugpjūčio 18 d., sekmadienį, 14 val.

Informacija asmeniškai Jums, Dekor: 'Соборование' vyksta arkivyskupui Inokentijui leidus.



Gytare, nereik asmeniškumų))) Tau ir labai stipriai reik katechizacijos kursų, bet velnia Tu ten eisi...DDD

Yra tokia bažnytinė savoka kaip Ekonomia T.y. целесообразность, tai kai dėl tam tikrų tikslų sušvelninami kanonai, pvz. labai neseniai atsiradę "rašteliai" kuriuos Tu taip reklamuoji)), dėl to kad Lietuva katalikiška ir yra daug mišrių sąntuokų yra leista priimti raštelius ir dėl katalikų, bet per liturgija (Проскомидия)pagal kanonus jie neminimi, jie minimi ne liturgijos metu-va tai ir yra ekonomia. kad 'Соборование' vyksta arkivyskupui Inokentijui leidus labai gerai, bet aš šitą ir pats žinau kalba ėjo apie katalikus - ekonomia šiuo atvėju negali būti taip taikoma kad sakramentas būtų suteikiamas kitatikiui, ne dėl to kad kažkam kažko gaila- papraščiausiai tai būtų beprasmiška. Kodėl beprasmiška? - eik į kursus)))
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2013 08 21, 22:30)
Jei veiksmas Vilniuje tai greičiausiai Jums bus privalomi katechizacijos kursai-jų daug bet jie labai kokybiški))

http://kat.orthodoxy.lt/

Neprivalomi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 09, 18:48)
Didžiausias poveikis bus tada kai patys atsigręšime į Dievą, o ne tikėsimės, kad kiti melsis už mus... aišku kartais reikia užtarimo iš kitų žmonių, bet ir pats turi būti nuoširdus ir mylintis...

Čia tas pats kad esu dviejų vaikų Tėvas ir Jonukas kažko nori, bet tingi pats ateiti pas Tėva paprašyti - būti geras JAM, tai pasiunčia brolį Petriuką, kad už jį viską padarytų...

Būdamas Tėvas kaip reaguosite?

Ačiū už nuomonę, bet Jūs manęs visai nepažįstate, nežinote mano situacijos, tad apie mano nuoširdumą ir meilę kitiems gal ir nederėtų daryti išvadų... Mišias užsisakyti GALIMA ir šia teise pasinaudojau. Nuodėmės nedarau. Bet kokiu atveju dėkoju už rūpestį 4u.gif
Atsakyti
Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, 10.30, - "Молебен от чародейства".
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2013 08 21, 22:48)
Yra tokia bažnytinė savoka kaip Ekonomia T.y. целесообразность, tai kai dėl tam tikrų tikslų sušvelninami kanonai, pvz. labai neseniai atsiradę "rašteliai" kuriuos Tu taip reklamuoji)), dėl to kad Lietuva katalikiška ir yra daug mišrių sąntuokų yra leista priimti raštelius ir dėl katalikų, bet per liturgija (Проскомидия)pagal kanonus jie neminimi, jie minimi ne liturgijos metu-va tai ir yra ekonomia.

Taip yra tik Vienuolyne; parapijose minimi Liturgijos metu.
Atsakyti
QUOTE(cangoroo @ 2013 08 01, 22:26)
Man kilo klausimas: uzsisakius misias pusei metu uz save, kas kiek laiko vienuoliai meldziasi, t.y., kasdien, karta per savaite, karta per menesi ar dar kitaip? Ar meldziamasi pamaldu metu?

Vardus pamaldų metu mini patarnautojai. Kasdien.
Atsakyti
Zinau, kad Paraskevos cerkveje vyksta pamaldos lietuviu kalba. Ir giedama lietuviskai.Kazkada norejau irgi ten giedoti. Kviete ateiti. Bet zodziu, nesigavo man aplinkybes. Visa laika sekmadieniais budavau isvykusi.Dabar busiu mieste ir vel norisi. Norisi giedoti ir slovinti Viespati, bet i kataliku baznycios chora nenoriu eiti. Gal kas zino, kaip yra dabar? Gal kas ten lankosi?
Atsakyti
QUOTE(Medeinna @ 2013 10 04, 13:28)
Zinau, kad Paraskevos cerkveje vyksta pamaldos lietuviu kalba. Ir giedama lietuviskai.Kazkada norejau irgi ten giedoti. Kviete ateiti. Bet zodziu, nesigavo man aplinkybes. Visa laika sekmadieniais budavau isvykusi.Dabar busiu mieste ir vel norisi. Norisi giedoti ir slovinti Viespati, bet i kataliku baznycios chora nenoriu eiti. Gal kas zino, kaip yra dabar? Gal kas ten lankosi?

Aš lankausi. ax.gif Ateikit sekmadienį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinna @ 2013 10 04, 11:28)
Zinau, kad Paraskevos cerkveje vyksta pamaldos lietuviu kalba.

Norisi giedoti ir slovinti Viespati, bet i kataliku baznycios chora nenoriu eiti.

O jūs krikštyta? Kur?
Atsakyti