Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Kadangi kilo klausimas kur rodyti savo tortų vaizdelius ir tam kad neužkišti temų su -ioliktų medaus torto vaizdeliu, tai atidarau naują temą... kur rodom savo šedevrus, giriames, giriam grožimės.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
kad butu drąsiau. darau pradžią
mano maskarponinis tortas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 02, 14:00)
kad butu drąsiau. darau pradžią
mano maskarponinis tortas
user posted image


Grazus tortukas ir nauja tema puiku,tik gal pakeisk pavadinima i,kad ir _pasidziaukim kartu-ar dar kaip nors,nes tas PAGYRU... schmoll.gif juk nesigiriame mes...
Atsakyti
nemanau,kad reik keisti pavadinima,juk net rankdarbiuose tokios temeles yra,o ten irgi niekas nesigiria,tik rodosi,graziau gi skamba biggrin.gif
Atsakyti
MAn tai tas pats kur kelti, kad tik girtumėt. blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Bet šiaip manau, kad bus per daug temų, ir tortai ir saldūs receptai ir ....jei kepam pagal kažką ....
arba apibrėžkim kuom girsimės čia, o kuom kituose temuose.
NA tarkim vakarv kepiau Cipciuko pynę, tai ją kur kelti prie Cipciuko , priesaldūs receptai, ar į pagyras??? mirksiukas.gif

BEJE tortukas toks skanus, šlaputukas, niamnis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 02 kovo 2009 - 16:01
kazkaip per daug tu temu darosi.
Atsakyti
Istikruju tai abejoju ar šios temukės išties reikia... Nes kad ir tą patį medaus tortą galima kelti į papuošimų temą, pas Cipciuką, į tortų temą, į medaus tortų temą... Pasirinkimo laisvė smile.gif O ir maskarponiniam tortukui yra atskira tema ax.gif Taip pat manau, kad betkokiu atveju ne vienai kils klausimų kaip buvo daroma tas ar tas kiekviename tortuke smile.gif Ir taip jau temų nemažai, visai pasiklysim kur ir ką rodyti unsure.gif ax.gif Na čia tik mano nuomonė, nieko nenoriu įžeisti 4u.gif
Atsakyti
na nezinau ar ju per daug...
pvz man patogiau, jei pvz
cipciuko temoje savo nuotraukas ir receptus detu cipciukas,
receptuose su nuotraukom butu dedami NAUJI receptai, o ne "ir as kepiau plikytus pgl cipciuko recepta"
tortuose irgi butu dedami NAUJU tortu receptai su ar be nuotrauku, bet ne -ioliktas medutis ar juodas miskas
papuosimuose deti tik tu tortu nuotraukas, kuriuose yra i ka ziureti. t.y. kazkokia naujove, idomus sprendimas ir pan...
meducio temoje diskutuoti apie pati recepta, jo galimus variantus, o ne visoms is eiles deti savo meduciu nuotraukas...

jei kepi torta, pyraga, sausainius ar kazka pgl jau skelbta recepta be jokiu savo variaciju, tai jo nuotrauka manau reiktu deti cia... visos pasigrozim, pagiriam, akimis suvalgom ir pamirstam biggrin.gif

viena nuotrauka keliam i viena kuria nors tema, o ne visas is eiles...

cia mano pasiulymas, nes temos kemsasi... po vienos nuotraukos seka dar kruva "kaip skanu", "kaip grazu"... veliau turi perknisti n temu ko nors ieskodama...
Papildyta:
QUOTE(Vaiiva @ 2009 03 02, 17:38)
Istikruju tai abejoju ar šios temukės išties reikia... Nes kad ir tą patį medaus tortą galima kelti į papuošimų temą, pas Cipciuką, į tortų temą, į medaus tortų temą... Pasirinkimo laisvė  smile.gif  O ir maskarponiniam tortukui yra atskira tema  ax.gif  Taip pat manau, kad betkokiu atveju ne vienai kils klausimų kaip buvo daroma tas ar tas kiekviename tortuke smile.gif  Ir taip jau temų nemažai, visai pasiklysim kur ir ką rodyti  unsure.gif  ax.gif  Na čia tik mano nuomonė, nieko nenoriu įžeisti  4u.gif

o as dariau ta maskarponini pgl kazkuri recepta, kas norejo, tas ji paskaite... nieko ten ypatingo... puosiau irgi ne kazkokiais stebuklais... noriu tiesiog pasigirti kad dariau (ir mano akimis dauguma tokiu nuotrauku yra tokios blush2.gif ), tai kam tersti tas temas? mano tas postas su maskarpones tortu neturi jokios liekamosios vertes. ar ne? wink.gif
beto niekas neisizeidineja... 4u.gif (noriu kaip ir diskusija isprovokuoti... o kaip zinia tiesa, tik gincuose gimsta biggrin.gif )

tiesiog pries kiekviena posta, reiktu pagalvoti kokia verte jis turi... jei manai kad jis vertingas maskarpones temoje, dedam ji ten, jei nauju receptu su nuotraukomis temoje - publikuojam ten, o jei toks kaip mano maskarponinis, tai jo vieta manau turetu buti cia. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 02 kovo 2009 - 17:58
as tai nesuprantu, kam sitos temos reikejo... taigi saldus receptai su nuotraukomis yra praktiskai tas pats... is didelio rasto iseinat ir krasto...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 02, 18:52)


tiesiog pries kiekviena posta, reiktu pagalvoti kokia verte jis turi... jei manai kad jis vertingas maskarpones temoje, dedam ji ten, jei nauju receptu su nuotraukomis temoje - publikuojam ten, o jei toks kaip mano maskarponinis, tai jo vieta manau turetu buti cia. smile.gif


Acha...O tai kur tu man siulai tada mano meduti ir sakykim valentino dioenos daugiasluoksni torta deti ax.gif ?Receptai abu originalus,nieko nekeiciau,bet stai puosiau visiskai kitaip.Tos pacios rozes is balto soklolado,uzrasas(tokio beja,nemaciau cia) tie patys trefaretai(tokio cia irgi nera)...Gal dar vertinimu skales tema sugalvojam ne lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 03 02, 18:22)
Acha...O tai kur tu man siulai tada mano meduti ir sakykim valentino dioenos daugiasluoksni torta deti ax.gif ?Receptai abu originalus,nieko nekeiciau,bet stai puosiau visiskai kitaip.Tos pacios rozes is balto soklolado,uzrasas(tokio beja,nemaciau cia) tie patys trefaretai(tokio cia irgi nera)...Gal dar vertinimu skales tema sugalvojam ne lotuliukas.gif ?

na tik nesupyk. bet manau kad meducio vieta yra cia... juk pati sakai recepto nekeitei, puosei trafaretu (nekarpysim gi mes tokio pacio trafareto), o pats puosimas trafaretais, tai irgi jau tikrai nebenaujiena...

o daugiasluoksnio jau gal vieta prie papuosimu... tiesiog cia jau paciai spresti....

sita tema isvalytu kitas temas nuo bereikalingu ir nenaudingu postu - "va mano pirma kart gyvenime darytas tortas... jis sleivas kreivas, bet as labai juo didziuojuosi..." juk paciai patogiau kai tema apie pvz meduti butu 43 psl, o ne per tris temas...

zodziu tema istrinti nesunku, jei ka wink.gif

Atsakyti
[quote=MAMICY,2009 03 02, 19:36]
na tik nesupyk. bet manau kad meducio vieta yra cia... juk pati sakai recepto nekeitei, puosei trafaretu (nekarpysim gi mes tokio pacio trafareto), o pats puosimas trafaretais, tai irgi jau tikrai nebenaujiena...

o daugiasluoksnio jau gal vieta prie papuosimu... tiesiog cia jau paciai spresti....

sita tema isvalytu kitas temas nuo bereikalingu ir nenaudingu postu - "va mano pirma kart gyvenime darytas tortas... jis sleivas kreivas, bet as labai juo didziuojuosi..." juk paciai patogiau kai tema apie pvz meduti butu 43 psl, o ne per tris temas...

As tai nepykstu,bet tu pati sau priestarauji lotuliukas.gif Medutis mano cia,nes trafaretas ne naujiena,nesvarbu,kad tokio nera...O daugesluoksnis prie puosimo,nes????Juk rozes taip pat ne naujiena lotuliukas.gif Tai kaip nuspresti,kai sitaip susakai?Grazu-negrazu?O cia jau,kaip rusai sako-na vkus i cvet saveta net mirksiukas.gif
Gal tokiu atveju,paskirkim...Cypciuka"Tortuku atrinkinetoja"?Tegu ji is TECHNINES puses ir suskirsto kam kur vieta,nes "man grazu-tau negrazu,buvo-nebuvo... " box.gif
P.S.Del persipiesimo,tai niekada negali zinot,esu pati kai ka persikopijavus.Ir kodel gi ne,jei turi upo ir noro kazka pagaminti taip,kaip tau grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 02 kovo 2009 - 18:55