Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

sveiki as noreciau isinaikinti demes an veido kurios atsirado pries metus nuo vieno isberimo ,liko raudoniai sad.gif galvoju gal kur naikina lazeriu sias demes,parasykit jei teko susidurti. smile.gif
Atsakyti
Kiek as zinau, Vilniuje turetu naikinti siose vietose : http://www.lazerinechirurgija.lt
http://www.sviesosimpulsas.lt

Gal dar Sugiharos gatveje....
Atsakyti
O gal zinot, kuo siaip butu galima sviesinti demes (sviesiai rudas). Kazkada reklamavosi lyg Green Mama firma ar pan. Nes jau pradedu neviltin pult, tos demes "puola" mane- jau ir ant pilvo, ir ant koju, ir ant nugaros atsirado. Apie maudymasi ar deginimasi viesoj vietoj jau pamirsta...
Atsakyti
Būna visokių tepalų nuo pigmentinių dėmių, ar nebandei? Ir aplamai truputį per vėlai susigriebei, visas dėmes naikint reikia pradėt dar rudenį.
Atsakyti
Kiek žinau tai gali būti odos grybelis, ir jį reikia gydytis pas odos gydytoją nes ne gydomas plinta. Tai lyg ir panašu tavo atveju, jei tos dėmės plinta po visur. Dabar nepamenu pavadinimo,bet išrašo tepaliuką ir juo pasitepliot reikia kol praeina ir ilgiau. Nes buvo ir man, bet išsigydžiau ir nepasikartoja. Užkrečiamas.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 03 07, 12:50)
O gal zinot, kuo siaip butu galima sviesinti demes (sviesiai rudas). Kazkada reklamavosi lyg Green Mama firma ar pan. Nes jau pradedu neviltin pult, tos demes "puola" mane- jau ir ant pilvo, ir ant koju, ir ant nugaros atsirado. Apie maudymasi ar deginimasi viesoj vietoj jau pamirsta...


Pas gydytojus lankeis?

Jei tai grynai pigmentinės, padeda Sebamed Special Baby Healing Cream, parduodamas tik vaistinėse, jau po kelių tepimų blyškėja dėmė. Geriausia tept prieš miegą.
Atsakyti
SPEC. BABY HEALING CREAM-išvertus būtų gydomasis kremas vaikams, ką jis bendro turi su odos balinimu, tiksliau pigmentacijos išskaidymu. Dar neaišku, kas ten per dėmės, čia tik gydytojas nustatys.
Atsakyti
Tai va, kad ten ne joks grybelis - butu daug paprasciau. Meginsiu su tuo Sebamed'u. Butu faina, jei iki vasaros padetu... Aciu Liepsnelei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 08, 11:57)
SPEC. BABY HEALING CREAM-išvertus būtų gydomasis kremas vaikams, ką jis bendro turi su odos balinimu, tiksliau pigmentacijos išskaidymu. Dar neaišku, kas ten per dėmės, čia tik gydytojas nustatys.


Taip, teisingai išvertei smile.gif , skirta vaikų žaizdelėm gydyti, atsiradusiom dėl pampersų, sudirgusiai odai ir pan., bet aš rekomenduoju kaip tikrai gerą patikrintą daiktą, taip panaikinau pigmentines dėmes mirksiukas.gif ir kitom, kas bandė, padėjo smile.gif . Tikrai rekomenduoju smile.gif , o jūsų reikalas, ar bandyt.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 03 08, 22:30)
Tai va, kad ten ne joks grybelis - butu daug paprasciau. Meginsiu su tuo Sebamed'u. Butu faina, jei iki vasaros padetu... Aciu Liepsnelei  4u.gif


Tik geriau tepk tik tas dėmeles, įtrink tose vietose, netrink per maždaug visą plotą odos. Man jau po kelių tepimų ėmė blykšt dėmės smile.gif . Sėkmės smile.gif

Atsakyti
seip pas mane nuo vaikystes truputi paraudusi oda aplink lupas iki nosies ,bet kai kuriose nuotraukose ypac ryskiai matosi ir kartais atrodau kaip bezdzione,prie viso to aplink lupas buvo isberta metus beveik ir kai dingo berimai visur kur buvo spuogeliai liko gili violetine deme ar tai kapiliarai prasiplete ar kas toi vietoi tai man pasake ,kad 1cm 250litu klinikoi kainuoja,seip jie dar daro kaskoki VEGA testa ir nustato kokios problemos ,bet as apie tai nieko nezinau.
Atsakyti
SVeikos, ant veido atsirado pigmentinių dėmių ( na bent aš taip galvoju), manau kad nuo saulės, bet atrodo bjauriai, ypač ta ant nosės wub.gif . Kas žinot kaip jas gydyti, ar jos kada pradės, kaip sustabdyti jų plitimą?

Bet koks info būtų man paguoda 4u.gif
Atsakyti