Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyru puodas VII :)

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jungiuosi į naują temą

atnaujintas vaikiškas šviestuvas ax.gif

user posted image

žinoma nieko įspūdingo bet man smagu bigsmile.gif
Atsakyti
jungiuosi ir aš clap.gif
Labai gražus šviestuviukas, aš irgi panašią mintį turiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 04 kovo 2009 - 22:47
QUOTE(agnesa @ 2009 03 04, 23:08)
jungiuosi į naują temą

atnaujintas vaikiškas šviestuvas ax.gif


Aplaistyciau grazu sviestuva, bet bonka dar dziusta biggrin.gif
Su nauja temuke 4u.gif
Atsakyti
As irgi jiungiuos smile.gif grazus sviestuvas

Su ikurtuvem visas biggrin.gif 4u.gif Sobieska greiciau tysk butelaiti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
va zezau kaip nedrasu lysti i dienos sviesa pacioje temos pradzioje unsure.gif bijau.gif
bet vis tiek norisi pasirodyti ir sulaukti kritikos rolleyes.gif sendinimas su Sotile nelabai pavykes schmoll.gif nesigao taip kaip norejau .... teko net du kart daryti doh.gif user posted image
Atsakyti
ČIa tik mano nuomonė ir prašau nesupykti mirksiukas.gif Bet man nereikia čia jokio sendinimo, nes motyvas tai šiuolaikinis ir tuo labiau vyrukui, man kaip tik atrodo, kad turi būti šiuolaikiška ir žaisminga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 03 05, 08:14)
va zezau kaip nedrasu lysti i dienos sviesa pacioje temos

ir reikejo man įlyst į šitą temą kai sunus šalia cool.gif pamatė cool.gif kas toliau - istorija nutyli lotuliukas.gif mykimas vis dar tęsiasis biggrin.gif

labai super thumbup.gif sendinimas manau irgi nereikalinags mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 03 05, 09:14)
va zezau kaip nedrasu lysti i dienos sviesa pacioje temos pradzioje  unsure.gif  bijau.gif


Zaisminga kedute...dar kokia dezute su tuo paciuy motyvu kedutei i draugija, piestukine...o kodel sakai, kad nepavyko su Sottile rolleyes.gif , mat as tik su ja dirbu ir kad nepavyktu, tai nera buve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 05 kovo 2009 - 08:54
Norejau kad kelias butu suskeldejes dideliais gabaliukais, ir itrinus gautusi gal naturalesnis kelias, bet gavosi taip kaip gavosi ax.gif suskeldejo smulkiai ir matosi tik is arti tongue.gif
uzsikabinau ant vaikisku keduciu darymo ax.gif del pietukines ir dezutes gera mintis thumbup.gif tik vaikis dar per mazas, jam dar tik 2 metukai ax.gif
Atsakyti
koks sviestuvas smagus

o kedute tai super, kaip gali tokia berniukui nepatikti bigsmile.gif
Atsakyti

Ačiū visom

QUOTE(sobieska @ 2009 03 04, 23:34)
Aplaistyciau grazu sviestuva, bet bonka dar dziusta biggrin.gif
Su nauja temuke 4u.gif


ačiū
laukiu bonkos, kad nuotaika būtų geresnė ir darbai pajudėtų.

Zilee thumbup.gif kėdutė. labai smagu pradėti nuo vaikiškų daiktų mirksiukas.gif aš jau vaikų baldus visus apklijavau lotuliukas.gif
Atsakyti