Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(D*L*K @ 2013 06 12, 16:34)
Tai investicinis draudimas?


Tai nera investicinis draudimas. Tiesiog kaupimas+apsauga smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wilis @ 2013 06 12, 16:38)
Kokias palukanas zada MetLife, kad gausite 3.75 karto daugiau nei investuosite?  smile.gif


3% + 85% pajamu imone isdalina klientams. Taigi apie 4-5%
Atsakyti
QUOTE(PuMaRi @ 2013 06 12, 17:25)
Tai nera investicinis draudimas. Tiesiog kaupimas+apsauga smile.gif
Papildyta:
3% + 85% pajamu imone isdalina klientams. Taigi apie 4-5%



Tai gal galit paaiskinti kokiu budu imanoma uzdirbti 3.75 karto daugiau nei investavus, gaunant apie 4-5% palukanu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilis @ 2013 06 12, 18:37)
Tai gal galit paaiskinti kokiu budu imanoma uzdirbti 3.75 karto daugiau nei investavus, gaunant apie 4-5% palukanu? biggrin.gif

Na vat as del to ir klaust pradejau, nes siaip esu skaicius, kad Metlife - kaupiamasis ir mastau, is kur gi tokios palukanos. Galvojau, gal ko nesiuzerejau, bet tada butu kiles klausimas, kaip galima garantuoti investiciju uzdarbi ir dar tiksliai ji apskaiciuoti...o dbr paskaiciuojam: investuoju simta litu, tada atgaunu 375...palukanos - daugiau kaip 300%? g.gif primityviai as cia, bet nesueina man matematika... Beje, sis postas - ne noras priestarauti, o siekis, kad viska teisingai ivardintumete, jei jau norite reklamuoti savo bendrove cool.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 06 12, 19:38)
Na vat as del to ir klaust pradejau, nes siaip esu skaicius, kad Metlife - kaupiamasis ir mastau, is kur gi tokios palukanos. Galvojau, gal ko nesiuzerejau, bet tada butu kiles klausimas, kaip galima garantuoti investiciju uzdarbi ir dar tiksliai ji apskaiciuoti...o dbr paskaiciuojam: investuoju simta litu, tada atgaunu 375...palukanos - daugiau kaip 300%? g.gif  primityviai as cia, bet nesueina man matematika... Beje, sis postas - ne noras priestarauti, o siekis, kad viska teisingai ivardintumete, jei jau norite reklamuoti savo bendrove  cool.gif


cia todel, kad investuosiu iki pat pensijos, kiekvienais metais skaiciuojamos palukanos jau nuo surinktos sumos, taip suma auga. galeciau papasakot daugiau ir atsakyt i visus klausimus susitikimo metu arba telefonu +37067167155 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PuMaRi @ 2013 06 13, 12:29)
cia todel, kad investuosiu iki pat pensijos, kiekvienais metais skaiciuojamos palukanos jau nuo surinktos sumos, taip suma auga. galeciau papasakot daugiau ir atsakyt i visus klausimus susitikimo metu arba telefonu +37067167155  mirksiukas.gif



Matot kad tiek uzaugtu suma 3 kartus tai gal kokiam 100 metu laikotarpiui reiketu sutarti pasirasyti smile.gif) o jei iki pensijos kokie 20m tai geriausiu atveju prieaugis bus apie 30-40 % smile.gif bukit kompetetingi konsultantai ir nekvailinkit zmoniu smile.gif draudimas ne ta vieta kur uzdarbis 3 kartus didesnis nei inesta suma smile.gif) as pats esu konsultantas jau 5m, galiu ir jus pakonsultuoti jei reikia wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(PuMaRi @ 2013 06 13, 13:29)
cia todel, kad investuosiu iki pat pensijos, kiekvienais metais skaiciuojamos palukanos jau nuo surinktos sumos, taip suma auga. galeciau papasakot daugiau ir atsakyt i visus klausimus susitikimo metu arba telefonu +37067167155  mirksiukas.gif

O as dar pridesiu, na del tikslesniu konsultaciju ateityje, kad "kaupti" ir "investuoti" yra du skirtingi dalykai, tad stenkites siu savoku nemaisyti, taip inesite maziau neaiskumu klientams. Kaupdama Jus galite, remdamasi nurodytomis metinemis palukanomis, apskaiciuoti suma po N metu, kuria gausite kaip ismoka. Investuodama geriausiu atveju galite tik prognozuoti busimas ismokas, remdamasi vidutine metine investiciju graza, taciau jokiu budu jokios sumos negalite garantuoti (nebent investuojant i garantuotos grazos IK, na bet cia jau atskiri atvejai bendrovese, ne visos tokias ir turi).Sekmes darbuose
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti