Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinių šepetėlių pasaulis

QUOTE(pinkClarin @ 2009 11 27, 22:28)
ka manot apie GOSH sepetelius ? domintu labiausiai pudros... gal kuri turite ? ar siaip zinote ?  smile.gif

Turiu du gosh šepetėlius akims (maniškiai ne su raudonu galu, naujesnė kolekcija), tai esu patenkinta. Prieš tai turėjau pigesnius, šitie geresni. Su Dior ar MAC palyginti negaliu, nes pati nenaudojau.
user posted image
user posted image

Pudrai naudoju TBS, labai patinka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
as kaiptik ir mastau apie GOSH arba TBS . kiek TBS pudros sepetelis kainavo ? as ji buvau parduotuvej paciupinejus , tai labai fainutis atrode bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 11 27, 21:11)
As pirkau du kartus is sito pls., atejo maziau nei per 2 savaites ( siuntimo buda renkuosi First Class )  ax.gif

as irgi uzsakiau tuo paciu siuntimo budu,bet nuo lapkricio 11d.dar negaunu jo.gal cia musu pasta vagiliauja..o jus skaiciuojate atsiuntimo dienas tik darbo ar visas dienas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 11 28, 19:52)
as irgi uzsakiau tuo paciu siuntimo budu,bet nuo lapkricio 11d.dar negaunu jo.gal cia musu pasta vagiliauja..o jus skaiciuojate atsiuntimo dienas tik darbo ar visas dienas? g.gif

darbo dienas
Atsakyti
tai dar kaip ir kita savaite tureciau gauti g.gif nu laukiu nesulaukiu,baiminuosi kad negausiu,nes yra buve kas siuntiniai neateina pastininko darbuotojei ilgus nagus turi...dabar is 5 siuntiniu dar 2 laukiu,kur vienas lietuvoje vos jau ne 2savaites keliauja tai tikrai nebesitikiu gauti...nervas ima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2009 11 28, 18:52)
as kaiptik ir mastau apie GOSH arba TBS .  kiek TBS pudros sepetelis kainavo ? as ji buvau parduotuvej paciupinejus , tai labai fainutis atrode  bigsmile.gif

apie 70Lt kiek pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 11 28, 18:52)
o jus skaiciuojate atsiuntimo dienas tik darbo ar visas dienas? g.gif


Taip, tik darbo dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 25, 01:22)


Mergaitės, o kuris geriau šepetėlis, tarkim domintų meteoritams ir paprastai pudrytei ar bronzantui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 11 28, 21:15)
Mergaitės, o kuris geriau šepetėlis, tarkim domintų meteoritams ir paprastai pudrytei ar bronzantui  g.gif


Antras labiau tiktu uzbaigimui (kokiai pudrai skirtai uzbaigti, bronzatui ir pan), pirmas daugiau 'foundation' pudrytei, geriau 'itrina' i oda jis. Bet antrasis yra laaabai didelis ir i meteoritu dezute visas netilptu, tai gal nepatogu naudot. Bet del gerumo ar malonumo naudot abeji labai svelnus ir malonus. Mane nuo antrojo isigijimo kolkas stabdo tai, kad turiu pakankamai sepeteliu, o dar noriu vieno rinkinuko, tai ten irgi yra pudros sepetelis. Be to, sis tikrai didelis, tai is dalies ir patogu (tolygiai, greitai pasidengia produktas), ir ne (kai norima kazka konkreciai i tam tikra vieta uztept).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 28, 20:29)
Antras labiau tiktu uzbaigimui (kokiai pudrai skirtai uzbaigti, bronzatui ir pan), pirmas daugiau 'foundation' pudrytei, geriau 'itrina' i oda jis. Bet antrasis yra laaabai didelis ir i meteoritu dezute visas netilptu, tai gal nepatogu naudot. Bet del gerumo ar malonumo naudot abeji labai svelnus ir malonus. Mane nuo antrojo isigijimo kolkas stabdo tai, kad turiu pakankamai sepeteliu, o dar noriu vieno rinkinuko, tai ten irgi yra pudros sepetelis. Be to, sis tikrai didelis, tai is dalies ir patogu (tolygiai, greitai pasidengia produktas), ir ne (kai norima kazka konkreciai i tam tikra vieta uztept).


Ačiū 4u.gif ir dar blush2.gif o tie šepetėliai, nu kad ir Dior, jie užsidengia ar į kažkur įsideda g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti