Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 19:48)
Gali isbandyt toninius kremus, yra labai puikiu  thumbup.gif  Vienas is ju, man patinkantis Dior  wub.gif


Eslauda, o koks tikslus to kremo pavadinimas? Man naujiena, kad Dior turi toninius kremus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 05 balandžio 2009 - 19:10
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 04 05, 20:09)
Eslauda, o koks tikslus to kremo pavadinimas? Man naujiena, kad Dior turi toninius kremus.

as apie dior ir galvoju cool.gif
gali trumpai koki efekta duoda? ir kuri spalvyte graziausia?dior
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spicas: 05 balandžio 2009 - 19:21
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 19:48)
Gali isbandyt toninius kremus, yra labai puikiu  thumbup.gif  Vienas is ju, man patinkantis Dior  wub.gif
Manau, per sunki  g.gif  O nesi bandzius Dior Airflash?

Nesu bandzius,man reikia tokios,kuri maskuotu ir kuo ilgiau laikytu matiskuma,nes su mano oda jau po valandos gali atsirasti ezeriukai.
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 04 05, 20:09)
Eslauda, o koks tikslus to kremo pavadinimas? Man naujiena, kad Dior turi toninius kremus.

Kaip supratau, i riebuma odai jis nelbai tinka. unsure.gif
Atsakyti
AS GALIU KITA TEMA ATIDARYT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 04 05, 20:09)
Eslauda, o koks tikslus to kremo pavadinimas? Man naujiena, kad Dior turi toninius kremus.

Spicas jau idejo nuoroda smile.gif

QUOTE(Spicas @ 2009 04 05, 20:20)
as apie dior ir galvoju  cool.gif
gali trumpai koki efekta duoda? ir kuri spalvyte graziausia?dior

Efektas - sulyginta, svytinti oda rolleyes.gif Man geriausiai tinka 2 ir 3 nr. sumaisyti doh.gif

QUOTE(Malena @ 2009 04 05, 20:24)
Nesu bandzius,man reikia tokios,kuri maskuotu ir kuo ilgiau laikytu matiskuma,nes su mano oda jau po valandos gali atsirasti ezeriukai.


Suprantu, bet kol neisbandysi pati, nieko daugiau pasakyt negaliu rolleyes.gif
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 04 05, 20:33)
Kaip supratau, i riebuma odai jis nelbai tinka.  unsure.gif

Geriausiai tinka misriai, kai mano buna issausejusi, man siek tiek traukia unsure.gif
Atsakyti
ESLAUDA, kokia siuo metu kremine pudra naudoji? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 20:38)
Spicas jau idejo nuoroda  smile.gif
Efektas -  sulyginta, svytinti oda  rolleyes.gif  Man geriausiai tinka 2 ir 3 nr. sumaisyti  doh.gif
Suprantu, bet kol neisbandysi pati, nieko daugiau pasakyt negaliu  rolleyes.gif

Geriausiai tinka misriai, kai mano buna issausejusi, man siek tiek traukia  unsure.gif

tai gal tiktu man bigsmile.gif jau ryt leksiu i kriste bandyt biggrin.gif
o lygiai pasiskirsto? na nera ruozais kad nueitu? lengvai tepas?
Atsakyti
As siandien isigijau Estee Lauder Double Wear Light, kai isbandysiu, parasysiu atsiliepimus, nes pastaruoju metu kiek ka bebandau - pirma diena pasidziaugiu, o paskui vis nusivilt tenka, labai inoringa odele tapo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 04 05, 20:46)
As siandien isigijau Estee Lauder Double Wear Light, kai isbandysiu, parasysiu atsiliepimus, nes pastaruoju metu kiek ka bebandau - pirma diena pasidziaugiu, o paskui vis nusivilt tenka, labai inoringa odele tapo verysad.gif

oj laukiam laukiam ispudziu bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti