Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas, Aukštieji Šančiai "Būstuva"

sveiki,labai butu idomu suzinot kas pirko,rezervavo butus naujai statomam sesiolikaaukstyje,maciau statybos ten vyksta sparciai,ir man ten patinka ir vieta,ir aukstis biggrin.gif ,bet noreciau daugiau informacijos,gal kas ka zinot?
Atsakyti
labas,
domėjausi daugeliu objektų Kaune.. kodėl man patiko šis? gera vieta, šalia centras, ir parkas.. kokybė.. kaip ir visur turbūt.. kaip pasiseks.. gal bus gera, gal bloga.. kituose jų statytuose namuose kas gyvena, tai šildymo sąskaitos yra nedidelės, bet tai manau pasakytina apie visus naujus arba renovuotus namus.
plius jų kvadratūros ir man priimtininis ir išplanavimas geras.
minusai- kažin kaip su ta aplinka toliau bus.. kaina. nors dabar jau gal labai deramasi bus.. o daugiau? na net nežinau. kaip aš sakau, kiekvienas turim individualių norų ir galimybių. spręsti reikia pačiam.
mano nuomone jų stipriausias koziris yra vieta ir kvadratūra bei planavimas.
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2009 03 12, 17:56)
labas,
domėjausi daugeliu objektų Kaune.. kodėl man patiko šis? gera vieta, šalia centras, ir parkas.. kokybė.. kaip ir visur turbūt.. kaip pasiseks.. gal bus gera, gal bloga.. kituose jų statytuose namuose kas gyvena, tai šildymo sąskaitos yra nedidelės, bet tai manau pasakytina apie visus naujus arba renovuotus namus.
plius jų kvadratūros ir man priimtininis ir išplanavimas geras.
minusai- kažin kaip su ta aplinka toliau bus.. kaina. nors dabar jau gal labai deramasi bus.. o daugiau? na net nežinau. kaip aš sakau, kiekvienas turim individualių norų ir galimybių. spręsti reikia pačiam.
mano nuomone jų stipriausias koziris yra vieta ir kvadratūra bei planavimas.

gal jus pirkot sesiolikaaukstyje buta ar tik galvojat,idomu kada baigsis tos statybos kiek as domejausi tai lyg si rudeni unsure.gif ,dar ten vienas minusas su parkavimu girdejau kad vakarais ten sunku rast kur statyti,o garaze pirkt brangoka. ax.gif
Atsakyti
nea, nepirkom... santaupų mažokai turim, o paskola dabar baugina... blush2.gif
Atsakyti