Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnius: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Gal dar yra kokiu rekomendaciju???smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas turi kokių atsiliepimų apie visažistę Julita Krimst?
Atsakyti
Merginos gal galit padėt ! 4u.gif

Dabar susidūriau su problema dėl visažisčių - turiu du variantus Beata Zverko ir Rūta Pakeltytė..gal kas turi kokių atsiliepimų, rekomendacijų ir pan...nes taip sunku nuspręsti..
O gal kas dar kokią rekomenduoti gali?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
O gal kuri nors gali rekomenduoti kokią meistrę Naujamiesčio rajone? Tikrai nesinorės vestuvių dieną trenktis į kitą miesto galą, kad pasidaryt šukuoseną, makiažą ir manikiūrą smile.gif
Lauksiu pasiūlymų wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turit kokių atsiliepimų apie Giedre Chromovaite ir Vika Vaineikiene 4u.gif (šukuosenų meistrės) 4u.gif
Atsakyti
Tvarkiau plaukus ir maliavojausi pas Ugnę Ezerinskaitę - nepatiko schmoll.gif Nors makiažas laikės 2 pilnas dienas, bet kažkaip negražiai padažė. Dėl plaukų sutvarkimo, tai reikėjo tik ištiesinti (ir taip tiesūs) ir pakelti prie šaknų, bet laikėsi viskas tik pusvalandį. Dėl plaukų negaliu pykt, pati kalta, kad neėmiau profesionalios plaukų meistrės, nors bijojau dėl tiek mažai kviestis dar papildomą žmogų ax.gif Ugnė priėmė pas save studijoje, tik nežinau kaip vadinasi.
Atsakyti
Jei Vilniuje, tai labai rekomenduoju visaziste Lina Basoviene thumbup.gif
Atsakyti
Sukuosena ir makiaza dariausi pas Jolanta Poskaite.Likau super patenkinta.Makiazo norejau ryskaus,islaike 3 dienas,nuvaliau tik pudra.Sukuosena islaike irgi gerai,net pirty buvau ir beveik nieko neatsitiko:) Tikrai pranoko mano lukescius.Tiesa,uzbaige viska veliau nei turejo,bet tai nesugadino nei dienos nei nuotaikos:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute19: 04 kovo 2015 - 20:58
QUOTE(Amelija007 @ 2015 02 19, 21:46)
Jei Vilniuje, tai labai rekomenduoju visaziste Lina Basoviene  thumbup.gif

Galima kontaktus? smile.gif ir kokia kaina makijazo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 02 04, 12:05)
Sveikos,
gal kas turit kokių atsiliepimų apie Giedre Chromovaite  ir Vika Vaineikiene 4u.gif (šukuosenų meistrės) 4u.gif

Pati kažkada paklausiau..pati atsakysiu 4u.gif
Išsirinkau savo šventei - Vika Vainekienę wub.gif wub.gif ir buvo laaaaabai gerai wub.gif sutvarkė tikrai gražiai plaukučius, iškart suprato ko noriu ir kaip noriu wub.gif dar ir vyrą sušukavo (ji stipri meistrė ir ant vyrų kirpimų/šukuosenų), tikrai rekomenduoju merginos - nepamirškit TĄ dieną vyrų wub.gif šukuosena išlaikė puikiai visą laiką thumbup.gif
Vyras pas ją pirmą kart nuėjo iki šventės gal likus 5-4 mėnesiams.. tai ji jį ir apkirpo kelis kartus prieš vestuves, suformuodama kirpimus taip, kad TAI dienai galėtų tinkamai sušukuoti vyrą, tad dar kartelį - rekomenduoju 4u.gif
Visažistė - Danguolė Kačiušienė wub.gif tik didžiausi komplimentai... wub.gif patirtis n+n metų, daug ką pasako... wub.gif rekomenduoju visom keturiom 4u.gif
Abi šios meistrės atvyko pas mus į namus 4u.gif tik grąžinomės ne tik mes, buvo ir daugiau šeimos moterų thumbup.gif
Beabejo - rekomenduoju pasidaryti bandomuosius bigsmile.gif
Visoms sėkmės -renkantis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 01 spalio 2015 - 07:35

Gal kas turite Lilijos Bytautaites ar Julijos Estko kontaktus? Atsiuskite į až 4u.gif
Būsiu dekinga
Atsakyti
Jei Vilniuje, tai štai mano nuomonė. Dariausi bandomąjį pas Rūtą Pakelkytę - tiesiog WOW! Man atrodo, daugiau niekad ir jokia proga neisiu pas kitas visažistes. Ta prasme, ne tik rezultatas super, bet ir kaip ji dirba - jetau koks skirtumas palyginus su tuo, kaip kitos pateplioja ir kaip ji atidžiai ir kruopščiai kiekvienu milimetru pasirūpina. Rezultate neatrodo, kad veidas nupieštas ar perkrautas. Puikiai formuoja veidą. Ir šiaip pas ją visad malonu nueiti - kaip žmogus labai miela pasirodė, ne kokia pasikėlus fyfa.

Dėl alternatyvų - mano gera draugė pas Povilą Staniulionį kiekviena proga vaikšto ir irgi nenori pas nieką kitą. Rezultatas man gražus, ji sako gerai laikosi, bet man asmeniškai kiek perdaug lėlytės stilius,t.y. sunku atpažinti, kad tas pats žmogus. Dar labai labai geri atsiliepimai iš visur apie Alinka Make Up, bet pati nesu bandžiusi. Jei ne Rūta, eičiau pas Aliną.

Dar dariausi porą makiažų pas Kristina Oganesian, bet nepatiko... Man jos makiažai per sunkūs, arabiški, ir šiaip sau laikėsi.

4u.gif

QUOTE(Liepa47 @ 2015 01 21, 14:46)
Merginos gal galit padėt !  4u.gif

Dabar susidūriau su problema dėl visažisčių - turiu du variantus Beata Zverko ir Rūta Pakeltytė..gal kas turi kokių atsiliepimų, rekomendacijų ir pan...nes taip sunku nuspręsti..
O gal kas dar kokią rekomenduoti gali?

Atsakyti