Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgšties nauda būsimai mamytei

Sveikutės,

Skaičiau, kad folinė rūgštis yra naudinga, toms kurios stengiasi pastoti. Norėčiau jūsų pasiteirauti ar vartojate? Ir kokius vitaminus dar patariama vartoti?

Galite pasiskaityti plačiau pačios smile.gif

http://manovaikas.lt...i-iprocius.html

Ačiū už atsakymą wink.gif
Atsakyti
Jau nuo spalio geriu, nors tik šiuo metu pradėjom gamint.
Jo nauda įrodyta, todėl mielai vartoju ax.gif
Atsakyti
O kokių nors dar geri? smile.gif
Atsakyti
Man gine sakė ,kad folinė rūgštis apsaugo vaisių nuo apsigimimų.O ne nauda mamai g.gif be to sakė kad tos kurios gėrė KT ,folinė rūgštis ten kaška pašalina iš organizmo nereikalingo.
nu ir pasisakiau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
joa taip ir norejau pasakyt kad vaikeliui smile.gif ačiū už pasisakymus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodoji_pantera: 12 kovo 2009 - 19:37
QUOTE(Juodoji_pantera @ 2009 03 12, 19:47)
O kokių nors dar geri? smile.gif

Dėl kitų sintetinių vitaminų nuomonių yra įvairių. Pasirodo duomenų, kad jie gali būti net ir žalingi. Taigi geriausia maitintis visaverčiu maistu, o iš tablečių - apsiriboti folio rūgštimi.
Atsakyti
As geriu foline rugsti, nes ji apsaugo vaisiu nuo apsigimimu, Ira dar kartais isgeriu vitamino E, kai nepamirstu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As taip pat planuoju nestuma, tai gydytoja israse BUTINAI gerti folio rugsti 800mg per diena,kai pastosiu uzteks 400mg per diena smile.gif
Atsakyti
foline rugsti geriu jau menesi, o del vitamino E labai abejoju, placiau pasidomekite , man atsiliepimai apie si vitam paliko nekoki ispudi g.gif
Atsakyti
Taip pat planuoju vaikeli ir ginekologe liepe gerti folio rugsti. Kaip viena is jos privalumu minejo, kad folio rugsties pagalba padideja hemoglobinas kraujyje.
Atsakyti
Kaip matau iš jūsų pasisakymų, tai folinė rūgštis tikrai reikalinga ir naudinga smile.gif aišku geriausia su maistu manau gauti yra, bet ne taip lengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodoji_pantera @ 2009 03 12, 18:47)
O kokių nors dar geri? smile.gif
Ne, nes maitinuosi normaliai smile.gif

O folio su maistu tiek negausi kiek reiktų. Padaugint nepadauginsi, o per mažas kiekis negerai
Papildyta:
QUOTE(rubija @ 2009 03 12, 19:06)
Man gine sakė ,kad folinė rūgštis apsaugo vaisių nuo apsigimimų.O ne nauda mamai  g.gif  be to sakė  kad tos kurios gėrė KT ,folinė rūgštis ten kaška pašalina iš organizmo nereikalingo.
nu ir pasisakiau  biggrin.gif  doh.gif
Pati pasišalina su šlapimu, jei per daug išgeriama. O ji pati nieko ten nešalina, ji skirta formuotis kažkokioms ten ląstelėms kūdikio, kažkokio ten nervo trišakio ar kaip ten, žinau, kad nusišnekėjau, bet man aišku, kad reik ir viskas, apsigimimų prevencijai (tiksliau galima googlėj surasti biggrin.gif ), o jos tinkamo kiekio vaisiui yra tuomet, kai geriama kokie trys mėnesiai prieš nėštumą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 12 kovo 2009 - 22:47