Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

Siūlau temą toms, kurios mėgsta susisegti ilgus plaukus. Palaidi plaukai gražu, bet kartais taip norisi paįvairinti savo įvaizdį ir atrodyti kiek kitaip blush2.gif Gal mūsų tarpe atsiras tokių, kurios paįvairins šį puslapį vaizdine medžiaga, gal yra žinančių kokių nors puslapėlių, kur kiekviena galėtume pasisemti ko nors naujo 4u.gif .
Atsakyti
tikrai ikelsiu prie progos biggrin.gif reikia kompakta susirast, kur senesnes foto, neseniai pakirpau, aisku liko ilgi vistiek labai, bet jau dabar nereikia per daug segt smile.gif pries koncertus ypac graziai susisegu plaukus, labai tvarkingai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 03 15, 17:18)
tikrai ikelsiu prie progos  biggrin.gif  reikia kompakta susirast,

super thumbup.gif , lauksim mirksiukas.gif

Mane žavi tokios tvarkingos, tinkančios kasdienai ir išeigai šukuosenos, pvz. Paprastai padaromos, bet gražios pažiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 kovo 2009 - 17:00
QUOTE(Selga @ 2009 03 15, 17:57)
super thumbup.gif , lauksim  mirksiukas.gif

Mane žavi tokios tvarkingos, tinkančios kasdienai ir išeigai šukuosenos, pvz. Paprastai padaromos, bet gražios pažiūrėt  thumbup.gif


man tokio tipo sukuosenos lb elegantiskai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 03 15, 18:27)
man tokio tipo sukuosenos lb elegantiskai atrodo  smile.gif

Manau, kad elegantiškomis dauguma mūsų ir siekia atrodyt-toks tas moteriškasis pradas mirksiukas.gif
Valio-mūsų temelė įgauna pagreitį! thumbup.gif Smagu! clap.gif
Papildyta:
dar šis tas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 kovo 2009 - 17:37
QUOTE(Selga @ 2009 03 15, 16:57)
Mane žavi tokios tvarkingos, tinkančios kasdienai ir išeigai šukuosenos, pvz. Paprastai padaromos, bet gražios pažiūrėt  thumbup.gif
Labai gražu thumbup.gif O kaip ten gale plaukai susegti? blush2.gif
Atsakyti
tas didžiulis kuodelis iš supintų kasų su dviem pagaliukais koks nuostabus wub.gif gailiuosi, kad savo plaukučius gerokai pritrumpinau, dabar toks jau nebesigautų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2009 03 16, 19:46)
tas didžiulis kuodelis iš supintų kasų su dviem pagaliukais koks nuostabus wub.gif  gailiuosi, kad savo plaukučius gerokai pritrumpinau, dabar toks jau nebesigautų verysad.gif

man labai patiko tas kuodelis-kriauklė, kuris yra antroje eilėje iš viršaus antras, bet pabandžiau ir trūksta kelių cenitmetrų iki gražaus užbaigimo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 16 kovo 2009 - 20:00
taigi taigi lotuliukas.gif man tas pats. taip dabar supavydėjau. kai labai ilgus turėjau, tai niekaip nemokėjau gražiai susitvarkyt doh.gif . nu dabar nėra labai trumpi tokie po krūtine truputi užsibaigia, bet jaučiu, kad kokio sprindžiuko norėčiau ax.gif viskas dabar auginsiu, nebekirpsiu daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2009 03 16, 21:28)
taigi taigi lotuliukas.gif man tas pats. taip dabar supavydėjau. kai labai ilgus turėjau, tai niekaip nemokėjau gražiai susitvarkyt doh.gif . nu dabar nėra labai trumpi tokie po krūtine truputi užsibaigia, bet jaučiu, kad kokio sprindžiuko norėčiau ax.gif viskas dabar auginsiu, nebekirpsiu daugiau rolleyes.gif

Ale bent vieną gerą darbą mano atidaryta tema bus padariusi biggrin.gif -sėkmės auginat, taram-pampam! 4u.gif Manau, kad dar čia nekartą užsuksi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 16 kovo 2009 - 20:33
trumpesniems plaukams tiktų ši šukuosena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 19 kovo 2009 - 10:32
Sveikos, merginos smile.gif

labai reikia jūsų patarimo... Šį sekmadienį turiu dalyvauti viename televizijos renginyje... Deja bet apranga - frakas smile.gif tad reikia, kad šukuosena būtų kuodelis.. tačiau gal žinot kokių kuodelių pvz, kad ilgai laikytų ir būtų įdomesni?

tiesa, mane labai domina tokie, kuriuos galima pasidaryti namų sąlygomis.. nes nesinori taip greituku eksperimentuoti pas kirpėja wink.gif

ačiū wink.gif
Atsakyti