Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 18, 22:25)
O kas cia per tortas?  bigsmile.gif siaip labai skaniai atrodo  g.gif


cia is pat pradziu buvo tortas pries puosima "oreo" o paskui papuosiau biggrin.gif
QUOTE(arnaaa @ 2009 03 19, 01:06)
Ten tas kur atpjautas is daug sluoksniu tai Napoleonas?Noreciau gabaliuko  bigsmile.gif

tas sluoksniuotas buvo ne napaleonas hihihi.gif cia padariau krema kitoki, dariau sviesta+kond.pienas+zalios braskes g.gif bet man buvo neskanus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 18, 18:47)
Nežinau gramų , mano stiklinė 250 g........nu nežinau ar kas bus be krakmolo , kad paskui nesugadintum unsure.gif

1/4....stiklinė padalinta į 4 dalis , ir imama viena dalis .
1/3 ....stiklinė padalinta į 3 dalis , ir imama viena dalis .

man atrodo turejot omeny ml ax.gif nes as kazkada taip uzsiroviau - vietoj stiklines miltu idejau 250 g miltu... tikriausiai nereik sakyti kad akmenai gavosi biggrin.gif Nuo to laiko pamoka ismokta stikline miltu, tai ne 200 g tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 19, 19:57)
man atrodo turejot omeny ml  ax.gif  nes as kazkada taip uzsiroviau - vietoj stiklines miltu idejau 250 g miltu... tikriausiai nereik sakyti kad akmenai gavosi biggrin.gif Nuo to laiko pamoka ismokta stikline miltu, tai ne 200 g tikrai biggrin.gif

nu as kai dariau tai kaip sake cipciukas kad 250gr,tai as turiu tokia mieruke kru raso miltai ir pilu iki 250,(cia kai meduti kepiau)tai ar gerai cia dariau ar ne,susimeciau dabar g.gif
Atsakyti
Mergaitės , aš su mierkute ( tuo graduotu induku ) pamatavau miltus ....200 g. ir juos sutalpinau į savo stiklinę , buvo iki pat viršaus .....tai kaip čia tada bus g. ar ml. .... g.gif .....nes jei pilsiu skystį tai į tą stiklinę supilu 250ml.
Atsakyti
miltai lengvesni uz tarkim cukru.

nes jei pasveriu 200 gr cukraus ir 200 gr miltu, tai vienoduose induose miltu buna kur kas daugiau savo turiu . Uztat receptus skaitau kaip parasyta ir mieruoju stiklinemis jei taip parasyta .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 19, 22:24)
Mergaitės , aš su mierkute ( tuo graduotu induku ) pamatavau miltus ....200 g. ir juos sutalpinau į savo stiklinę , buvo iki pat viršaus .....tai kaip čia tada bus g. ar ml. .... g.gif .....nes jei pilsiu skystį tai į tą stiklinę supilu 250ml.

ml yra tūris, t.y. indo talpa, apimtis (i ja ka bepiltum, vistiek bus pvz 200 ml) o gramai yra svoris. vandens stilineje tilps panasiai ir gramu ir ml, o va kitu produktu jau kaip kurio... pvz miltai lengvesni nei vanduo, todel ju i stikline turetu tilpti maziau g nei ml... cukraus ko gero daugiau gramu nei ml.. ir t.t. todel jei parasyta stikline, tai manau reiktu susirasti kazkokia panasia talpa ir matuoti. arba parduotuvese buna matuokliai, kur buna surasyti ml, gramai miltu, gramai cukraus, ant kaikurių net visokie oz ir pan.

as ta nelemta karta kai mokiausi sita pamoka apie stiklines ir gramus, tai i plikytu tesla vietoj stiklines miltu idejau ar 200 ar 250 g miltu... aisku niekas man ten nekilo... gavosi akmeniniai kleckai... pasirodo mano atveju stikline miltu teturejo buti ~150 g. (man atrodo cia atitinka mazdaug 200 ml stiklines turi)

visos tikriausiai zinot atsakyma i klausima kas sunkiau kilgramas viniu ar puku? tai cia kazkas panasus su tom stiklinem ir ju svoriais biggrin.gif

prifilosafavau.... biggrin.gif
Atsakyti
NU BET MAN TAI Į MARMŪZĘ REIKĖTŲ UŽVEŽTI slap.gif....gi turiu svarstykles , ar sunku pasverti blush2.gif ....bet kai aš ipratusi dėti visada ta pačia stikline , tai ir galvos sau nesuku , visada atitinka ......būsiu atidesnė , ir jei imanoma susversiu gramais ( nors man atrodo , tada klausit , kiek čia yra ml. ) lotuliukas.gif
Atsakyti
nežinau, kiek jau kepiau pagal Jūsų receptus, tai jei parašyta stiklinė miltų, tai visada matuojuos 250 ml tupervarinėj mililitrinėj matuoklėj ir atitinka viskas iki kruopelės thumbup.gif
Atsakyti
Tai va , ir man tas pats ...liuks išeina ......nu einu savo kepinį imesiu , visas butas taip skaniai kvepia tongue.gif
Atsakyti
Labai purus , kvapnus keksas ...... wub.gif wub.gif


CITRINŲ KEKSAS SU AGUONOMIS


Jums reikės :


45 ml. pieno

11/2 arb. šaukštelio vanilės esencijos

3 dideli kiaušiniai

150 g. cukraus

150 g. miltų

180 g. sviesto

3-5 did. šaukštai aguonų

1 citrinos tarkuota žievelė

2 arb. šaukšteliai kepimo miltelių


Sirupui :


80 g. cukraus

60ml. citrinos sulčių

1 did. šaukštas likerio .


Aguonas pakepiname sausoje keptuvėje ( kaip ir riešutus ) .
Miltus sumaišome su kepimo milteliais.
Išsukame ( mikseriu ) sviestą su cukrumi , gale sukimo idedame žievelę ir vanilės kvapus .
Be perstojo plakant mušame po vieną kiaušinį , paplakame , gale ipilame pieną , paplakame .
Suberiame aguonas , ir dalimis imaišome miltus per 4 kartus ( lėtai ).
Gerai išmaišome.

Supilame į pailgą formą išklotą kepimo popieriumi ir kepame iš anksto ikaitintoje orkaitėje 175 C .apie 55 minutes .

Sirupui visus produktus sumaišome ir paverdame apie 10 min. sirupą užpilame ant kekso .

SKANAUS .... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
O jau grozis wub.gif Tik man klausimas iskilo, kodel jis toks geltonas g.gif
Atsakyti
cipciuk faina labai jauciu tirpsta burnoje smile.gif
noriu paklsuti man kazkaip vat nesiseka su tais biskvitais,ar cia mano orkaite su pricindalais,kai raso pvz kepti 200 laipsniu,man visada virsus apdega o viduje zalia,kame cia biznis jus man pasakykit,ar as ne ant tos padeties dar nustatau nes ten ju yra aibe ,tai kepimas virsus apacia su vintiliatorium tai be jo,tai ziedinis kaistuvas su ventiliatoriuym tai be jo,nezinau ant kurio geriau kepti g.gif
Atsakyti