Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(daividija @ 2009 04 22, 14:17)
Kad ne,kazkaip greitai gavosi,greit iskepa tie blyneliai,tik as  juos apipjausciau pries kepdama,o tuos likucius salia iskepiau,buvo trupiniams.
vaisinu,dar liko,tikrai labai skanus. mirksiukas.gif

o kaip su tais biskvitais? ar daug vargo? klausiu nes cipciuko meducio tesla reik kocioti kol silta, tai užsiknisimas juodas doh.gif o kaip su šia tešla? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 22, 11:19)
o kaip su tais biskvitais? ar daug vargo? klausiu nes cipciuko meducio tesla reik kocioti kol silta, tai užsiknisimas juodas doh.gif o kaip su šia tešla? 4u.gif

Cia reikia kocioti atsaldyta,gerai kociojasi,tik reikia pabarstyti miltais,nes limpa.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 22, 14:22)
Cia reikia kocioti atsaldyta,gerai kociojasi,tik reikia pabarstyti miltais,nes limpa.

einu ieskoti recepto ir atsispausdinti 4u.gif artimiausiu metu ji bandysiu daryti 4u.gif
Atsakyti
daividija, Nevezis atrodo nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Uzpavydejau ir nubegusi teskla usiminkiau lotuliukas.gif Tik dabar galvoju, pas mane vaikai razinu isvis nevalgo, o riesutai nepageidautini, tai kazi kas man cia gausis. O del saves ir MB deciau ir ta ir ta... na bet vaikai juk gyvenime yra viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 04 22, 15:35)
daividija, Nevezis atrodo nuostabiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Uzpavydejau ir nubegusi teskla usiminkiau lotuliukas.gif  Tik dabar galvoju, pas mane vaikai razinu isvis nevalgo, o riesutai nepageidautini, tai kazi kas man cia gausis. O del saves ir MB deciau ir ta ir ta... na bet vaikai juk gyvenime yra viskas  lotuliukas.gif

KAi aš kepiau Nevėžį nedėjau nei riešutų, nei razinų dėl tos paties priežasties sūnus nevalgo smile.gif
GAvosi skanulis ir be jųjųsmile.gif
Atsakyti
Aciu, nuraminai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau galvojau galriesutus sumalt i miltukus . Bet dabar nedesiu.

Dar vienas klausimas, jei valgysim rytoj vakare , tai jau siandien reik sutepti ji , ar rytoj is ryto galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 22, 14:19)
o kaip su tais biskvitais? ar daug vargo? klausiu nes cipciuko meducio tesla reik kocioti kol silta, tai užsiknisimas juodas doh.gif o kaip su šia tešla? 4u.gif

kame, tame, kad reikia iškočiot kol šilta? o kas trukdo tešlą įsidėti į dubenį ir uždėti ant to šilto puodo ant kurio kaitinai tešlą? ir kočioti gali gi visus vienas po kito, dedi dedi popierių ant popieriaus, jokio užsiknisimo lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Daividija, noriu Nevezio... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 04 22, 16:03)
Aciu, nuraminai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Jau galvojau galriesutus sumalt i miltukus . Bet dabar nedesiu.

Dar vienas klausimas, jei valgysim rytoj vakare , tai jau siandien reik sutepti ji , ar rytoj is ryto galima  g.gif

na jam reikia pastovėti, tiesa jis nepersigeria tik susistovi smile.gif
Atsakyti
Na pirmiausia mane tiesiog biesina šitas fonas mad.gif ...aš net į forumą nenoriu eiti verysad.gif

Tai va , po ilgos pauzėz atnešu savo tvarinį , tortuką kuris tiks riebesnių , sotesnių tortų mėgėjom mirksiukas.gif

tortas pavadinimu " MARKIZA "

Jums reikės tokių produktų :


Trapiems lakštams :


350 g. margarino kepimui

7 kiaušinių tryniai

3 dideli šaukštai grietinės ( 30 proc.)

3,5 stiklinės ( po 250 ) miltų

1 arb. š . sodos


Beze aptepimui :


7 kiaušinių baltymai

2 stiklinės cukraus ( 250 )

2 stiklinės , stambiai maltų , pakepintų graikiškų riešutų


Kremui :


2 indeliai ( mažesni ) mondencuoto pieno ( saldaus )

4,50 g. sviesto , aš naudojau per pus su EVE

2 maži š. kakavos

100 ml. kavos užpilo ( labai stipraus ) .


Na ką ...pradedam tongue.gif ........

Margariną ištirpiname ir atvėsiname .
Dubenyje plakame ( mikseriu ) trynius ir grietinę ( apie 2 min. ) , tada sudedame nugesintą sodą , paplakame .
Supilame margariną ....paplakame .
Suberiame miltus , ir išmaišome ne mikseriu , o lopetėlia , suminkome tešlą ir 40 min. į šaldytuvą .

Padaliname tešlą į 10 gabalų , iškočiojame 16 cm . skersmens lakštus ( jie ploni )., apipjauname .
Išplakame baltymus iki standžių putų , per 6 kartus , vis plakant supilame cukrų ...gavome standų bezą .
Ant kiekvieno lakšto aptepame po lygiai beze , apibarstome riešutais .
Kepame 200C jau ikaitintoje orkaitėje ....laiko nepasakysiu ...reikia žiūrėti , kada pageltonuos ( parus ) tešlos lakštelis , taip pat pakils ir paruduos ( nesmarkiai ) beze ....na gal apie 10 - 15 min.
Atvėsiname .

Plakame kremą :

Visi tam skirti produktai turi būti vienodos ( kambario ) temperatūros , aš laikiau per naktį virtuvėje .
Sviestą gerai išplakame mikseriu ...padvigubėja , pašviesėja .
Po nedaug pilame kondencuotą ir vis plakame ....įpusėjus pilti kondencuotą sudedame kakavą , kai supilsite visą kondencuotą , tada supilate kavą ...paplakate .

Dabar pertepinėsime .....jis nesitepa peiliu ar šaukštu , imame konditerinį maišelį su antgaliu , dedame kremą , dabar darome linijas ( suliniuojame kremą ) .
Ant kito lakšto darome taip pat , tik linijos eina į priešingą pusę ( tarsi darytume grotas ) ....taip visus " aptepame " ....tarp daromų linijų turi būti 1-2 mm. tarpelis ( nežinau kam unsure.gif ) .

Liko papuošimas ..... tokio kokio norite ar kokio reikia biggrin.gif .

Patarimas .....kai lakšteliai apsitepa beze , kepdama ji pasipučia , pasiplėčia , todėl nedatepkite iki krašto ....taip atsitiko man , ben nėra tos padėties iš kurios nebūtų išeities ....aš tą išlindusė beze apkirpau žirklėmis ....lakšteliai tapo lygut - lugutėliai thumbup.gif

Kas dėl kremo riebumo ....jis nėra visai sviestinis ( sviesta plius cukrus ) , nes pilasi kondencuotas ir kava , be to gerai išplaktas jis be galo lengvas , purus .

Tiesa ...tortas gaunasi nemažas , nes maniškis iš pusės normos ...išsikepiai 12 lakštelių po 12 cm . skersmens , o va šitam torte tik 5 .....valgysiu dar kartą , nes man jis tikrai skanus biggrin.gif

O štai ir jis ..... ax.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
Markiza Markiza Markiza wub.gif wub.gif wub.gif Įsivaizduoju gabalėlį tirpstantį burnoje rolleyes.gif
O jeigu kočioti lakštelius tarkim 20 cm skersmens? Būtų galima juk? : ax.gif Nes 12 gaunasi labai mažas torčiukas... ax.gif
Atsakyti
TAIP , TAI AŠKU GALIMA , TADA DIDESNIS BUS .....aš matai kai nežinau recepto , visada darau iš pusės normos , kartais net iš trečdalio ....mano visi čia idęti tortai mažiukai biggrin.gif ....o iš visos tai turėtų buti gigantas blink.gif
Atsakyti