Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(laimasa @ 2009 05 02, 17:14)
o koks receptas jo? kaip gaminti? bandziau paieskoti bet nerandu ax.gif


Šitas torto receptukas yra temoje " Saldūs receptai su nuotraukomis "...aš jo neturiu , nors ruošiuosi jį išbandyti smile.gif .

Va radau , dirstelk čia Snikersas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 02 gegužės 2009 - 16:49
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 02, 17:43)
Šitas torto receptukas yra temoje " Saldūs receptai su nuotraukomis "...aš jo neturiu , nors ruošiuosi jį išbandyti  smile.gif .

Va radau , dirstelk čia Snikersas



laba 4u.gif
ej,o kaip cia su to snikers'o biskvitu??
2 stikl.cukraus+1 stikl.cukraus...kazkokia klaidele?.......
manau,siandien kepsiu ji mirksiukas.gif


Atsakyti
Taip žinau , merginos minėjo , 2 stiklinės miltų - lygtai turėtu būti , nes 2 stiklinės cukraus , tai oooooooooooooo.... blink.gif , bet tiksliai atsakytų tik autorė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 02 gegužės 2009 - 18:49
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 02, 19:49)
Taip  žinau , merginos minėjo , 2 stiklinės miltų - lygtai turėtu būti , nes 2 stiklinės cukraus , tai oooooooooooooo.... blink.gif , bet tiksliai atsakytų tik autorė  biggrin.gif


Daividija rase,kad kepe ji...dabar ji "dega raudonai" biggrin.gif , tad arba bandysim,arba lauksim komentaro.
matyt bandysim.
aciu uz patarima,kad na taip,juk ne cukraus 2, o miltu tik 1....
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 05 02, 17:15)
Daividija rase,kad kepe ji...dabar ji "dega raudonai" biggrin.gif , tad arba bandysim,arba lauksim komentaro.
matyt bandysim.
aciu uz patarima,kad na taip,juk ne cukraus 2, o miltu tik 1....
4u.gif

2 stiklines miltu ir 1 stikline cukraus blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 05 02, 20:29)
2 stiklines miltu ir 1 stikline cukraus blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



group.gif ....tam mes čia ir esame , kaip komanda , pagelbėti , patarti ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 02, 20:40)
group.gif ....tam mes čia ir esame , kaip komanda , pagelbėti , patarti ... mirksiukas.gif


aciu,merginos! 4u.gif
neapsisprendziu,kokio gerio noriu ANT savo liubiliejaus, gal vienoki namie,kitoki kolektyve.... ir Daividijos snikerio, ir Cipciuko nevezio. gal dar kuri, trecia, vien sau! wub.gif

Atsakyti
Cipciuk, o i beze 120g cukraus, tai kiek ml cia gautusi?as turiu tik ta paprasta merka, ten turbut ml raso. nors nei g nei ml neparasyta ant jos g.gif
Atsakyti
Tai čia miligramai jei su mierkute matuosi , bet 120 tai ant XXL kiaušo , jei tavo normalus , tai dėk 100 .....nes paskui gali būti per daug , aš minėjau , kad naudoju pačius dižiausius kiaušinius rolleyes.gif .
Atsakyti
Na kagi , atnešu jums mergaitės savo " MARGARITĄ " user posted image.

Tortas " MARGARITA "


Jums reikės...


Bet kokio šviesaus biskvito ( pas mane " ANANASINIO " torto ).


Didelio indelio grietinėlės 450 g. , 36 proc.

Braškių ( tik šviežių ) , pagal pareikį , pas mane 0,5 kg.

Cukraus ir citrinos rūgštelės , pagal savo skonį

Želatinos 1 didelis šaukštas .


Produktai paskaičiuoti 20 cm. formai

Sutriname su blendą trečią dalį braškių į piure .
Želatiną išbrinkiname , ištirpiname .
Biskvitą padaliname į 3 dalis .
Išplakame puse grietinėlės su cukrumi , į ją sudedame braškių piure ir supilame ištirpintą želatiną ( viską darome greitai ) .
Dedame į formą biskvitą , ant jo supilame grietinėlės - braškių masę .
Uždedame kitą biskvitą .
Vėl išplakame likusę grietinėlę su cukrumi ir citrinos rūgštele , ją sudedame ant biskvito .
Braškes supjaustome gabaliukais , kokiais jūs norite , ir jas susmaigstome į grietinėlę .
Dedame trečią biskvitą , truputi paspaudžiame .

Jeigu jūsu biskvitas yra sausesnis , suliekite sirupu ar tiesiog virintu vandeniu ( aš neliejau ).
Dedame šaltai , lai stingsta ir bręsta tongue.gif .

Puoškite pagal poreikį mirksiukas.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
Cipciuk, labai skainiai atrodo, megstu labai breskes. Bet kaz kaip neiziuriu as 3-ju biskvitu, atrodo tik idaras
Atsakyti
lotuliukas.gif ....AKINUKŲ REIKIA ....NE NE TU TEISI - NESIMATO , STOVĖJO ANT STALO ŠILTAI , TOKS MINKŠTUTIS PASIDARĖ , KAI PLJOVIAU , TAI KREMAS APSITEPĖ ANT BISKVITO , GRAŽŲ PJŪVĮ REIKIA DARYTI , GERAI IŠALDŽIUS TORTĄ mirksiukas.gif

Gerai įsižiūrėk ....jie pas mane net 4 ax.gif ...pjoviau labai plonus ...o be reikalo , ir 3 puikiai sumirke būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 03 gegužės 2009 - 21:10