Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Kaip ir zadejau, idedu papildyta ir pataisyta graziojo rastuoto torto vertima. Tikiuosi gerai bus ir sioje temoje, ir jau galima bus prasyti Bea, kad sita zinute ikeltu i papuosimu tema, o tas nereikalingas istrintu 4u.gif


Daugelio nuziuretas tortas graziais rastuotais sonais

user posted image

Tesla sokoladiniam rastui :

15 g.sviesto
15 g.cukraus
1/2 kiausinio baltymo
10g kakavos
10 g. miltu

Sviesta gerai issukti su cukrumi , kol pasvieses ir taps puri mase .
Ideti kiausinio baltyma , miltus , kakava ir gerai ismaisome .
Imame antgali ir maiseli , i ji sudedame tesla ( skylute turi buti 1,5 mm ) ir ant popieriaus paisome ornamenta ( pasiruosta is anksto ). Padedame rasta i saldymo kamera .

Dabar darome balta biskvita :
20 g sviesto
10 g cukraus
3 kiausiniai + 2 kiausinio baltymai
25 g miltu
150 g cukraus pudros
150 g smulkintu migdolu

Islydome 20 g. sviesto ir leidziame atvesti .
Sumaisome cukru , migdolus ir miltus , idedame 3 kiausinius ir gerai ismaisome .
2 baltymus isplakame iki standziu putu po truputi vis plakant sudedame 10 g cukraus , paplakame .
Baltymus idedame i pries tai padaryta misini , supilame islydyta sviesta ir gerai ismaisome .
Sia tesla uzpilame ant atsalusio ornamento , islyginame , ir tuoj pat dedame kepti i jau ikaitinta orkaite iki 210 C . Kepame apie 8 minutes .
Leiskite atvesti ir atsargiai nuimkite popieriu .

Supjaustome 4 cm. aukscio juostelemis ( tiek kiek reikia apjuosti jusu formos lanka) .

Sokoladinis biskvitas:

3 kiausiniai
50 g, cukraus
30 g. juodojo sokolado
30 g. sviesto
20 g, krakmolo
30 g. miltu .

Isplakite kiausinio trynius su puse cukraus kol mase padvigubes. Sokolada ir sviesta istirpinkite, sujunkite su tryniu mase. Isplakite baltymus iki standziu putu, palengva idedami likusi cukru. Sujunkite abi mases, idekite miltus ir krakmola. Kepkite 20 cm formoje 180C apie 30 min.
Iskepusi dar 10 minuciu palikite formoje pravesti. Po to atvesinkite visiskai ir perpjaukite pusiau.

Sokoladinis kremas :

250 g. pieno
60 g. cukraus
3 tryniai
15 g. krakmolo
50 g . juodojo sokolado .

Uzverdame piena .
Trynius su cukrumi plakame arba sukame tol , kol patrigubes ir pabals, idedame krakmola ir viska smarkiai maisydami supilame i piena . Inda su situ kremu statome ant ugnies ir ten sudedame sokolada , maisome , kol visiskai istirps.

Dabar pradesime daryti torta:

Paimkite lekste/padekla kur darysite torta . Taip pat reikes formos apjuosiamo sono (24 cm). Juosteles rastuoto biskvito idekite I formos vidu ir sujunkite. Idekite sokoladini biskvita ant dugno. And jo uztepkite sokoladini krema. Viska padekite I saldytuva.

Kol “pustortis” sala saldytuve, padarykite sokoladini musa:

200 g. juodojo sokolado
150 g. sviesto
5 tryniu
300 ml . grietineles
140 g. cukraus

Islydome sokolada su sviestu .
Trynius su cukrumi issukame iki kol patrigubes ir pabals , viska sumaisome .
Isplakame grietinele ir imaisome i pries tai padaryta mase .

Tesiame torto surinkima:
Isimkite torta is saldytuvo. Uzdekite antra sokoladinio biskvito sluoksni (jis turi uzsideti taip, kad “ikristu” I dekoruoto biskvito vidu ir butu lyg uzbaigtas tortas, kuri reikia tik aplieti sokoladu – jei neaisku, paziurekite nuotraukas originaliame recepte). Sokoladini musa uztepkite ant virsaus per visa torto dydi. Padekite 4 valandoms I saldytuva.

Dabar darysime apliejima ...

Reikes :

80 g. juodojo sokolado
40 ml. grietineles
20 g. gliukozes ( bandykime pakeisti dirbtiniu medum ).

Grietinele uzverdame su medumi arba gliukoze , sudedame sokolada ir gerai ismaisome , kol bus vientisa mase .
Ja apipilame torto virsu .....dedame i saldytuva 30 min.

Apstingus nuimame zieda ( formos lankas ) . VISKAS, skanaus 4u.gif

Atsakyti
nezinau ar as cia labai i tema su savo banduke pataikiau, bet jau jus man atleiskit jei ne rolleyes.gif

viduje juodasis miskas, sonai aplieti sokoladiniu glaistu, ant virsaus tie "arimai" nepavykes sviestinis kremas doh.gif todel teko improvizuoti tongue.gif o tie balti tai kiausinio baltymas ir cukraus pudra.
ragausim namuose, todel nesuku galvos del papuosimo lotuliukas.gif kad nors tik butu valgomas unsure.gif
atidaviau mamai konditerini maiseli, tai teko pasigaminti namu salygom kita, tai is dokumentu imautes susikonstravau kazka panasaus tiem dziubam padaryti blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
"arimai" is arciau
Atsakyti
grazus tie arimai biggrin.gif o kad,skanus tai neabejoju.
Atsakyti
o tarp kita ko, gal ir gerai, kad tas kremas Tau nesigavo, va nauja šauni idėja puošimui atsirado, o juodasis miškas tai be jokios abejonės skanumėlis, bent jau man ax.gif ir pirmą kartą matau ketvirtainišką mišką čia bigsmile.gif o sakyk kepant biskvitą „kepurė“ iškilo?
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 03, 08:56)
o tarp kita ko, gal ir gerai, kad tas kremas Tau nesigavo, va nauja šauni idėja puošimui atsirado, o juodasis miškas tai be jokios abejonės skanumėlis, bent jau man ax.gif ir pirmą kartą matau ketvirtainišką mišką čia bigsmile.gif o sakyk kepant biskvitą „kepurė“ iškilo?

sakyciau, kad neiskilo kepure, kepimo inda isklojau kepimo popierium smile.gif
visada kai kepdavau pyragus, vis sviestu istepdavau, tai visada baisus pilvas iskildavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 04 03, 10:50)
sakyciau, kad neiskilo kepure, kepimo inda isklojau kepimo popierium smile.gif
visada kai kepdavau pyragus, vis sviestu istepdavau, tai visada baisus pilvas iskildavo  blink.gif


o tai pilvas iskyla nuo sviesto? g.gif (paskutini karta kepiau, tai gavosi su pilvu) smile.gif
kazkaip kai kepu su kepimo popieriumi, man jis prilimpa prie biskvito ir tada vargo vakariene ji nukrapstyt! gal sakau popieriu koki "dishova" as cia nusipirkus? g.gif
Atsakyti
vadinasi kepsiu ant sviesto, nes reikia man tų pilvų lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisiruosiau pagaliau ikelt keleta nesenu kurinuku. ax.gif

Pradziai gal parodysiu kelis drugelius, gal kam idomu bus pavasariui ateidinejant mirksiukas.gif . Daryti keliems skirtingiems tortams (vieno tokio torto nuotrauka veliau parodysiu, jau kita tiksla turedama cool.gif )

user posted image

user posted image

Sie du tokie mazyliukai, tad salia monetos nufotkinti, kad matytusi "ismieros".
user posted image

---

Cia pagaliau pavyko kiek normaliau nufotkint lelijas, apie kuriu gamyba anksciau buvau rasiusi. Tiesa, lelijos dar matysis ir ant torto.

user posted image

Na, o siuos ziedelius idedu toms, kurios neturi formeliu. Kaip ideja, ka galima nuveikti naudojantis vien brendzio taure hihihi.gif

user posted image

user posted image

Paprastai megstu pridaryti daugiau, bet mazu gelyciu; tuo tarpu sie ziedai dideli. Kad maziau darbo butu hihihi.gif (jais buvo padengtas visas torto virsus, tad norejosi juo didesniu -- ir efektinga, ir maziau gamint reikia hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 03, 09:54)
o tai pilvas iskyla nuo sviesto?  g.gif (paskutini karta kepiau, tai gavosi su pilvu) smile.gif
kazkaip kai kepu su kepimo popieriumi, man jis prilimpa prie biskvito ir tada vargo vakariene ji nukrapstyt! gal sakau popieriu koki "dishova" as cia nusipirkus?  g.gif

as kazkur skaiciau, kad norint jog nebutu pilvo reikia tepti tik kepimo indo dugne, o krastu netepti, bet tokio varianto nebandziau smile.gif
o kepimo popieriu turiu kazkoki "Fino" balta maximoj pirkau. pirma karta pirkau tai nezinau matyt pasiseke issirinkti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 04 03, 09:56)
vadinasi kepsiu ant sviesto, nes reikia man tų pilvų lotuliukas.gif

tai jau jo, tepk sviestu visa inda ir tikrai bus pilvas, kartais net gaunasi man kalnas su isbegusia "lava" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lelijuotas tortas, kuris uzbaige mano eksperimentu sezona su apdengimo masemis ax.gif Tad ne uz ilgo ir apie ta mase placiau parasysiu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Aaa, dar nepaminejau -- lapeliai tie zali irgi be formeliu daryti.
Atsakyti
blink.gif blink.gif o čia tai darbas thumbup.gif thumbup.gif meian pasistengei nuo dūšios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 04 03, 11:11)
Lelijuotas tortas, kuris uzbaige mano eksperimentu sezona su apdengimo

blink.gif super
Atsakyti