Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Taaaaaiiiiip...... blush2.gif

user posted image

Bandau kapstytis internete - prie šito vienintelio kvietkelio buvo dar ir papildoma kortelė su užrašu "Hoogenbloom yuoungpl. Summer love lichtpaars hark (A/B/C)"
Atsakyti
Varau pas save mieste i MAXIMA doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien maximoj gelytes jau po 16.99 juk padovanojau viena vyrui.....
Atsakyti
As ka tik is Hiper Maximos. Nieko gero verysad.gif Pasirinkimas mazas, o ir tos apvytusios.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 19:03)
Taaaaaiiiiip......  blush2.gif

user posted image

Bandau kapstytis internete - prie šito vienintelio kvietkelio buvo dar ir papildoma kortelė su užrašu "Hoogenbloom yuoungpl. Summer love lichtpaars hark (A/B/C)"

simre, žiūriu į tą užrašą ir nieko nesuprantu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
O as ka tik SB prikalbinau sekmadieni vaziuoti i Akropolio maxima bigsmile.gif aisku norejau tai siandien, bet nieko, gerai bus ir sekmadienis. tiesa vis atsikalbinejo, sako taigi palangiu tiek neturim, o as tada mikuotukes ideja pasakiau, tai juoktis pradejo blink.gif o man ta ideja net labai istrigo drinks_cheers.gif
Dabar sedziu ir galvoju, kad pas mane kortelej paskutiniai 70 lt doh.gif bet orchideju man labai labai reikia... blush2.gif jauciu kaip prailgs man sis savaitgalis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 19:07)
simre, žiūriu į tą užrašą ir nieko nesuprantu  doh.gif  blush2.gif

Nu aš irgi nelabai suprantu, galvojau rast kažką konkretaus, kad tai kokis tai vardinis hibridas, bet nieko tikslaus neradau.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 20:20)
Nu aš irgi nelabai suprantu, galvojau rast kažką konkretaus, kad tai kokis tai vardinis hibridas, bet nieko tikslaus neradau.

Eee, nelabai, žinok g.gif na gaaaal vardinis hibridas, bet g.gif
Palauk, o pas skm renkamam užsakyme netyčia tavo ryte parodyto doritaenopsio nėra? blink.gif doh.gif tuoj patikrinsiu doh.gif
Papildyta:
nėra... verysad.gif
užtat radau medlielių - dendrochilum doh.gif
gerai, kad seniau jų nepamačiau, dabar jau neužsisakinėsiu smile.gif juk laukiu ir lauksiu kiek reikės savo lycaste aromatica wub.gif gal kada nors ji netyčia pas mane atkeliaus wub.gif
Papildyta:
simre, dabar tik pastebėjau, kokia čia foto - tu ją nusipirkai? Šitą gėlytę? blink.gif A jau lotuliukas.gif kada spėjai lotuliukas.gif galvojau, kad iš interneto foto lotuliukas.gif ale gražuolė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Melanija @ 2009 03 27, 20:20)
O as ka tik SB prikalbinau sekmadieni vaziuoti i Akropolio maxima  bigsmile.gif  aisku norejau tai siandien, bet nieko, gerai bus ir sekmadienis. tiesa vis atsikalbinejo, sako taigi palangiu tiek neturim, o as tada mikuotukes ideja pasakiau, tai juoktis pradejo  blink.gif  o man ta ideja net labai istrigo  drinks_cheers.gif 
Dabar sedziu ir galvoju, kad pas mane kortelej paskutiniai 70 lt  doh.gif  bet orchideju man labai labai reikia... blush2.gif  jauciu kaip prailgs man sis savaitgalis  lotuliukas.gif

taip taip, ir aš nutaikius progą pasakiau, kad būtų labai gera mintis, bandžiau moksliškai ją pagrįsti, bet gavau atsakyma: nieko mes negrešim schmoll.gif
na ką, teks pasitenkinti grindimis bei užuolaidų karnizais lotuliukas.gif
Atsakyti
Zodziu nieko gero....orchideju kainos 15.99 bet like tai.... doh.gif i nupiepuses net nesidairiau biggrin.gif
Buvo dideliuose vazonuose toks kaip medis padarytas,gal 5 kerai,ziedkociai susegti i viena ir ziedai baltai ruzavu viduriu,nu vaizdas wub.gif ale kaina 129 doh.gif biggrin.gif
Vazonu nieko gero schmoll.gif Tad grizau tusciom biggrin.gif
Atsakyti
Jooo, išpirko geriausias unsure.gif o jau su tais vazonais man pikta darosi schmoll.gif mergaitės, gal kokį puodžių pažįstat, kuris po pigiąja taip sakant koki 30 ir daugiau padarytų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 20:39)
taip taip, ir aš nutaikius progą pasakiau, kad būtų labai gera mintis, bandžiau moksliškai ją pagrįsti, bet gavau atsakyma: nieko mes negrešim schmoll.gif
na ką, teks pasitenkinti grindimis bei užuolaidų karnizais  lotuliukas.gif


Maniskis tai sako isivaizuoju, visos lubos kabliukais ir orches kabo, o kad praeiti tai rankom praskleist reiktu ir kad dar kolibriu truksta lotuliukas.gif o as tai atradau pas save visai neuzpildyta viena siena, tustut tustutele essen.gif tai manau, kad ten irgi kazkaip imanoma butu ja taip graziai apkomponuoti peveze orchytemis ax.gif
o tau mikuotuke itariu greit stelazu reiks, kaip maximoj lotuliukas.gif thumbup.gif kad galetum visas savo grozybes sustatyti
Atsakyti
Sandrita,o yra maximoj tų vazonėlių po 4,99 iš to jų žurnalo.Nežinau ar apsimoka dėl vazončikų važiuot ar ne g.gif
Atsakyti