Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis, 3 tema

Visos siltnamiu myletojos, vienykites biggrin.gif !!!!

user posted image

Bendraukime, dalinkimes patirtimi ir auginkime kartu! 4u.gif
Atsakyti
Registruojuosi,labai jau laukiu siltesniu oru.Dar be siltnamio,bet su daigais ir su viltim ji tureti biggrin.gif
Atsakyti
Regila, kada gi iseis jusu straipsnis apie siltnami? rolleyes.gif blush2.gif vis seku,ziuriu,bet ...
Atsakyti
O kokia tema domintų? Apie patį šiltnamį lyg ir nebuvau žadėjusi. Priminkit.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 27, 17:09)
O kokia tema domintų? Apie patį šiltnamį lyg ir nebuvau žadėjusi. Priminkit.


tai turbut kad ne apie siltnami blush2.gif
apie pomidoru ligas berods
Atsakyti
manau butu protinga ir pirmuju dvieju temu ardesus ikelti cia, ten irgi labai daug visokiu patarimu yra mirksiukas.gif


Pirmoji tema


Antoji tema


gal kam pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 03 28, 09:22)
manau butu protinga ir pirmuju dvieju temu ardesus ikelti cia, ten irgi labai daug visokiu patarimu yra  mirksiukas.gif
Pirmoji tema
Antoji tema
gal kam pravers  smile.gif

labai gerai, kad ikelei 4u.gif
As nesusipratau, o skubejau ikelti nuoroda, pakol tos senos temos neuzdare blush2.gif
Atsakyti
siandien pas mus intensyvus darbai siltnamyje cool.gif

jau iskabinta zeme,dabar vezama nauja thumbup.gif

o daigiukai jau visi ispikiuoti ax.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš pikiavau pomidorus, paprikas. Nesuprantu, kas tiek jų pas mane prisėjo, kad plušėjau pusę dienos:)
Apie pomidorų ligas tikrai bus.Kol kas dar neperrašytas. Kompe virusai gyvena, neduoda failų prikabint. Negalėjau vienam žurnalui nuotraukų išsiųsti.
Iki pasodinimo į šiltnamį turėtume įdėti.
Atsakyti
Ir man jau laikas butu paprikas, pomidorus pikiuoti blush2.gif . Bet zemiu tiek neturiu, tai reikes pirmadieni nusipirkti ir pradeti pikiuoti, pomidorai virsti jau i sonus pradejo doh.gif , paprikos tai gerai ziurisi ax.gif
Atsakyti
Labukas visom,

įlindau čia pasigirti biggrin.gif . Anksčiau čia rašiau, kad mes su anytą darom eksperimentą, kovo 10 d. pasėjom ridikėlius ir salotas į šiltnamį (šiltnamis dengtas plėvele), pasėjusios dar pridengėm agroplėvele, laistėm, kas kelias dienas, nes žemė sausą ir ką jūs manot...viskas išdygo jau thumbup.gif.
Nu salotų lapiukų vėlykų stalui papuošti turėsim, bet tik papuošti, nes kai saulikės nėra tai ir augimas sustoja.
Atsakyti
Regila, o kas nutiko jusu puslapiukiui ? smile.gif
Atsakyti