Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės :) (3 tema)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės user posted image
user posted image

Čia mes plepam ir dalinamės patirtimi apie viską, kas susiję su cukriniu diabetu ir neštuke nestuke.gif Lai ligos debesėliai netemdo mūsų džiaugsmo ir nedaužo visų mūsų vilčių ir svajonių. user posted image
Džiaugiamės mūsų svajonių išsipildymu bei remiame viena kitą, kai sunku ir neramu. user posted image


Lai mūsų šis pavasaris bus šviesus, ryškus ir laimingas wub.gif
user posted image



Naudinga info
Sveikatos apsaugos ministerijos info
Diabetas ir nėštumas

Ankstesnių temų nuorodos:

tema
1 tema
2 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 27 kovo 2009 - 19:42
labas rytas 4u.gif
registruojuos naujoj gražioj temelėj wub.gif

QUOTE(Eudora @ 2009 03 29, 23:01)
nesvarbu  lotuliukas.gif man pagal visus požymius pilnatis ir viskas  biggrin.gif

hihihi.gif niu tai linkiu, kad su mėnulio faze išeitų ir blogų cukriukų fazė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujuose namukuose!
Madmuazelei 4u.gif uz nuostabia temuke thumbup.gif

Eudora, smagu, kad jusm viskas gerai, bet jei nervinsies del 8, tai gausi lupt tongue.gif


QUOTE(aitiii @ 2009 03 29, 12:53)
tai tiek . dabar gyvenam namuciuose, bet labai sunku adaptuotis, kartais pradedu verkti. nezinau kodel. turbut del miego trukumo.
foto gmaile.


Aitii, nepergyvenk, visiems reikia laiko adaptuotis - vieniems vienaip, kitiems - kitaip, bet praeis siek tiek laikelio ir isivazouosite i vezias, patikek manim wink.gif Gali buti kiek verksniuke ir del hormonu - gi organizmas dabar nelabai susigaudo, kas ir kaip ir kodel vyksta wink.gif Didziuokis savo vyru ir krauk jam visus darbelius, kuriuos gali padaryti jis wink.gif Sakau is patirties - kai mes grizom is ligonines, as pati norejau viska daryti, vyras maziuku tik pasidziaugdavo, o visus rupestelius kroviau ant saves, nes pati to norejau, man buvo malonu rupintis savo maziuku, kol viena diena perdegiau verysad.gif Tada situacija buvo tokia, kad vyras nelabai ir mokejo maziuku pasirupunti, nes as jam kaip ir neleidau, tas periodas buvo laaaaaabai sunkus verysad.gif Tad dalinkites ir dziaugsmais, ir vargais ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Sekmytes jums 4u.gif Aukite grazus, sveiki ir laimingi 4u.gif
Jetau, kokie faini tie mazyyyyyyliai... wub.gif Fainuolis tavo Domukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalna: 30 kovo 2009 - 11:19
aitii, ilsėkis kai tik galėsi. Nepanikuok. Vaikiukui ir tau juk viskas ok. Tuo ir džiaukis. Aukit, paratinkitės vienas prie kito. Neeikvok verkdama be reikalo energijos. Galvok tik tai kas gerą. sekmės jums. ax.gif Tu juk šaunuolė. ax.gif tongue.gif 4u.gif
Gal galėčiau ir nuotraukytes pažiūrėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2009 03 30, 12:18)
Eudora, smagu, kad jusm viskas gerai, bet jei nervinsies del 8, tai gausi lupt tongue.gif


nu jo, sutinku, kad perlenkiu lazdą (nors buvo kažkurią dieną ir 11 ir 12 doh.gif ) blush2.gif ir nors žinau, kad tokie trumpalaikiai pakilimai esmės nekeičia, ale gi norėt geresnių rezultatų tai niekas nedraudžia lotuliukas.gif ypač kai prieš tai taip puikiai sekėsi ax.gif


QUOTE(inguška @ 2009 03 30, 12:52)
Gal galėčiau ir nuotraukytes pažiūrėti blush2.gif


na, jokių problemų jei pažadi prisistatyti ir pasirodyti mirksiukas.gif tada galėsiu permesti duomenis į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Eudora @ 2009 03 30, 13:56)
na, jokių problemų jei pažadi prisistatyti ir pasirodyti  mirksiukas.gif tada galėsiu permesti duomenis į a.ž.


ets, as jau permeciau neisreikalavus jokio pasizadejimo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu merginos uz palaikyma, laukiu kada atgusiu jegas, bet nesisviecia kolkas smile.gif mano Domukas vyro sunukas, pas ji labaiu miega, pas ji atsirugsta, net nezinau kaip be vyro reiketu rupintis. ax.gif

dar vis skauda krutis, ir kada jos praeis.
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2009 03 30, 16:42)
ets, as jau permeciau neisreikalavus jokio pasizadejimo doh.gif  biggrin.gif


tai tu pas mus geroji fėja angel_not.gif , o aš tai bjauri tease.gif ir net galimybę bent jau pavaidinti gerą iš manęs atėmei lotuliukas.gif žlugo mano karalystė doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(aitiii @ 2009 03 30, 17:29)
aciu merginos uz palaikyma, laukiu kada atgusiu jegas, bet nesisviecia kolkas smile.gif  mano Domukas vyro sunukas, pas ji labaiu miega, pas ji atsirugsta, net nezinau kaip be vyro reiketu rupintis.  ax.gif

dar vis skauda krutis, ir kada jos praeis.


taigi taigi, sakė B. kad sūnelis - tėvelio vaikas drinks_cheers.gif tai dabar tegul jis ir rūpinasi, o kai tu atsigausi tai žiūrėk ir su tavim noriau bendraus wub.gif Arba padarykit skandinavišką variantą - tegul vyras ima tėvystės atostogas, o tu galėsi keliaut į darbą ir tuo pačiu pailsėt mirksiukas.gif
Atsakyti
aitii, jei ne paslaptis, kiek davėt B. už cezarį? blush2.gif nes, tiesą sakant, nelabai įsivaizduoju kokia jo "stafkė", o kadangi ne kauniečiai esam, tai reikia žinot, kiek pinigėlių vežtis blush2.gif biggrin.gif
beje, mamytės, gal žinot, kokia situacija ten tam KMUK - jei leliukas sėdi, tai vistiek liepia natūraliai gimdyt ar daro cezarį?
o aš savo nuotraukėles pasistengsiu rytoj permest 4u.gif
Atsakyti
Grizau is kirpyklos... sedziu patenkinta tongue.gif Kaip jauciasi pavasaris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 03 30, 19:36)
Grizau is kirpyklos... sedziu patenkinta tongue.gif Kaip jauciasi pavasaris bigsmile.gif

pasirodyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 03 30, 19:36)


Issiunciau... foto nekokia lotuliukas.gif neprofesionalo, nemaskuota blush2.gif pati fotografavau, su chalatu prie miega cool.gif
Atsakyti