Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščioniški filmai

Neseniai ziurejau filma ""ATSPARUS UGNIAI"",buvau suzaveta,ten pasakojama apie siuolaikines poros problemas ir kaip Dievo pagalba ,jo malones deka buvo pakeisti zmoniu tarpusavio santykiai.Si filma ziurejau su savo vyru,tai mano vyras po sio filmo pravirko...Norejau pasiteirauti,gal kam teko matyti kokiu filmu,sia tema,buti idomu pasidalinti informacija... 4u.gif
Atsakyti
Sio filmo 'Atsparus Ugniai' nesu maciusi, bet man labai patiko vienas rusiskas vadinasi 'šest' kt. sakant Šeši (6). Man paliko dideli ispudi, Apreiskimo kn. tapo zymiai aiskesne. Ziurejau per interneta, ten buvo ir daugiau krikscionisku filmu.
http://video.mail.ru...mkke/-/355.html
Kirikscionims (ir ne tik) verta pamatyti ir pamastyti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gretalda @ 2009 03 28, 23:24)
Neseniai ziurejau filma ""ATSPARUS UGNIAI"",buvau suzaveta,ten pasakojama apie siuolaikines poros problemas ir kaip Dievo pagalba ,jo malones deka buvo pakeisti zmoniu tarpusavio santykiai.Si filma ziurejau su savo vyru,tai mano vyras po sio filmo pravirko...Norejau pasiteirauti,gal kam teko matyti kokiu filmu,sia tema,buti idomu pasidalinti  informacija... 4u.gif

geras filmas ,,Sala,,, Adomo obuoliai,,
Atsakyti
"american history X", "12", "dogvilis"
Atsakyti
QUOTE(birutukas @ 2009 03 29, 18:59)
Sio filmo 'Atsparus Ugniai' nesu maciusi, bet man labai patiko vienas rusiskas vadinasi 'šest' kt. sakant Šeši (6). Man paliko dideli ispudi, Apreiskimo kn. tapo zymiai aiskesne. Ziurejau per interneta,  ten buvo ir daugiau krikscionisku filmu.
http://video.mail.ru...mkke/-/355.html
Kirikscionims (ir ne tik) verta pamatyti ir pamastyti.  drinks_cheers.gif

Aciu uz informacija,butinai paziuresiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretalda @ 2009 03 28, 23:24)
Neseniai ziurejau filma ""ATSPARUS UGNIAI"

Gal žinai kur jį būtų galima gauti lietuviškai/su lietuviškais titrais? ax.gif
Atsakyti
labai geras filmas yra "Edges of the Lord" (Dievo šukės)
http://www.imdb.com/title/tt0245090/
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 03 31, 14:58)
Gal žinai kur jį būtų galima gauti lietuviškai/su lietuviškais titrais? ax.gif

Tiesa sakant,nezinau,pati ziurejau su rusisku vertimu verysad.gif
Atsakyti
Gal kas susidomės:

Krikščioniškas kino klubas

Be to, po keletą filmų paprastai aprašoma kiekviename žurnalo "Artuma" numeryje.
Papildyta:
QUOTE(gretalda @ 2009 03 31, 18:35)
Tiesa sakant,nezinau,pati ziurejau su rusisku vertimu verysad.gif

Gaila - turėjau truputį vilties, nes pavadinimą parašei lietuviškai. Na bet gal prisiruošiu pasižiūrėti ir angliškai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 01 balandžio 2009 - 13:56
Pažiūrėjau "Šeši" ir nusivyliau sad.gif Prastas filmas pasirodė, primityvokas scenarijus , prasta vaidyba, nepaisant teisingos minties.

Sala - šiandien pasižiūrėjau - patiko. Pradžioj kiek ištemptas atrodė, bet po to labai gerai įtraukė. Ir pamastyt liko apie ką... fain.

Smalsute - 4u.gif ačiū už krikščioniško kino klubo nuorodą smile.gif Skaitysim recenzijas ir žiūrėsime smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Taip pat esu mačiusi "Sala", kitaip rusiškai "Ostrav" - labai geras, toks su mintim filmas. ax.gif
Šiaip vieni mylimiausių mano filmų:
"Notebook" ("Užrašų knygutė"), "Žinutė butelyje", "Sudegę Medisono tiltai", "Postman" ("Laiškanešys" - nežinau tikslaus lietuviško vertimo), "The diving bell and the butterfly" (rodė kažkada Skalvijos kino teatre Vilniuje). Tai filmai, kuriuos kątik prisiminiau. Nežinau, ar visus juos galima būtų pavadinti krikščioniškais, tiesiog tai mane sužavėję, sujaudinę filmai. ax.gif
Aaaa, dar "Žalioji mylia" - bet turbūt dauguma šį liūdną filmą yra matę... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutakiss: 07 balandžio 2009 - 22:48
Kadangi negaliu koreguoti/papildyti senos žinutės, rašau naująją 4u.gif Gi prisiminiau vieną mylimiausių aktorių Robin Williams. Ne visi filmai, kuriuose jis vaidino patiko, tačiau štai keletas, kuriuos rekomenduoju:
Patch Adams - žiūrėčiau dar ir dar šitą filmą...Niekad nepabosta...
Good Morning, Vietnam
Dead Poets Society
August Rush (truputi pradžia kiek sakyčiau 'kičinė', tačiau filmas patiko... Be to, muzika...mmm...)
Na gal tiek pradžiai. Jei dar ką gero prisiminsiu, raportuosiu blush2.gif
Atleiskit, jei kas nesupranta angliškai, sakykit, galėsiu išverst. Filmų pavadinimai originalūs.
Labanakt...
Atsakyti